Şimdi Ara

Samsung A8 işlemcilerin üretiminin yüzde 40'ını üstelenebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung A8 işlemcilerin üretiminin yüzde 40'ını üstelenebilir

Apple'ın Samsung ile olan geçmişe dayalı tedarik ortaklığını tamamen bitirmeye çalıştığı uzun süredir teknoloji gündemini meşgul ediyor. Pek çok bileşen tedariğini Samsung'dan başka firmalara kaydıran Apple'ın A serisi işlemcilerde ise Samsung'dan tamamen vezgeçemediği biliniyor. 

Apple'ın hem farklı döküm firmalarıyla anlaştığına dair hem de bir döküm firmasını satın aldığına dair iddialar gündeme gelse de yapılan incelemelerde A7 işlemcisinde de Samsung'un imzasına rastlandı. Güney Kore'den gelen bilgiler Apple'ın gelecekte de Samsung'dan vazgeçemeyeceğini iddia ediyor. 

Korea Daily Economic tarafından ortaya atılan iddiaya göre gelecek yıl 20nm fabrikasyon sürecinde üretilecek A8 işlemcisine geçmek isteyen Apple, yüzde 60-70 oranında üretimi TSMC firmasına yaptıracakken, yüzde 30-40 oranında üretimi ise Samsung'a yaptıracak. 

Apple'ın bu kararın altında yatan neden ise üretim süreçleri. 20nm fabrikasyon sürecine sahip olacak A8 işlemcisinin üretiminin oldukça zor olması, Apple'ı ikinci bir güvenilir dökümcüye yönelmesine sebep oluyor. Daha önce A8 işlemcilerin tamamen TSMC tarafından üretileceği, ancak A9 ile birlikte Samsung'un oyuna geri döneceği dile getirilmişti. Eğer iddialar doğruysa Samsung ara vermeden Apple'a işlemci tedariğini sürdürecek.  

• Samsung anca apple'ın ayak işlerini yapsın

• burda fanlar birbirini yiye dursun. konu para kazanmak oldugunda iki sirket yeri geldiginde kardes sirketlermis gibi ortakda calisir, yeri geldiginde birbirlerine celmede atar.

• Biz firmaların fanboylugunu yapmaya devam edelim Adamların ikisi bir olmuş bizleri ayakta uyutuyorlar piyasaya yön veriyorlar sonra neden bu fiyatlar yuksek diyip yakınmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 30 Eylül 2013; 12:33:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tümör

Samsung anca apple'ın ayak işlerini yapsın

senin gibilerde apple'ın şaklabanlıgını yapsın
  • Seviyorum iki rakip firmanin bazi noktalarda birbirlerine islerinin dusmesini, dusunsenize pazarda kiyasiya rekabet yaparken bir tarafta musteri-esnaf ikiskisini devam ettirmeye calisiyorlar.

Burda fanlik yapip tartismanin dozunu kaciranlara ders olsun..

• Siz burda apple samsung kavgasi yapin.

Adamlar sizi birlikte düdüklesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • admin yine bombayı bırakıp gitmiş
  • konuyu açan haber editörü kavga çıkartmak için uğraşıyor herşey rant para olmuş dhden bıktım usandım bir donanım incelemesi yok ortada varınız yokunuz apple samsung olmuş isimsiz forumlar bile alıp büssürü donanım incelemesi extreme sistemler vs. vs. büssürü şeyle uğraşıyor.
  • quote:

Samsung anca appleın ayak işlerini yapsın

Farkındaysan o ayak işleri öyle büyük işlerki apple mahkemelik olduğu samsung un ayaklarına kapanıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: seven44

quote:

Orijinalden alıntı: Tümör Samsung anca appleın ayak işlerini yapsın
    senin gibilerde appleın şaklabanlıgını yapsın

Bu kapağı bana taksalardı kendimi bir ay banlardım.

• quote:

Samsung anca appleın ayak işlerini yapsın

birisi şu arkadaşa beyin nakli yaptırsın kendisini apple'ın sahibi sanıyor

• quote:

Yediğin kapaktan sonra Apple şimdi seni kurtarır.

• quote:

Orijinalden alıntı: doctor5945

admin yine bombayı bırakıp gitmiş

haklisin

• quote:

Bunu Alın Buradan Ayak Altında Ezilmesin.
  • Psra söz konusu olunca herkesin dini dili ırkı düşüncesi aynıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seven44

quote:

senin gibilerde apple'ın şaklabanlıgını yapsın

2013 yılının "ayar verme" oscarını alnınızın akıyla kazandınız.

• Ben bunu çook önceden söylemiştim.

Samsung ve Apple.
    AMD Nvidia,
    İntel AMD.
    Bunlar ekip halinde çalışıyorlar..

• 2 firmada kazansada kaybetsede tasası burdakilere düşüyor.Hani şu fanatiğim diye geçinenlerin ebeveyni olmak istemem.Evlat olsa sevilmezler.Bu fanatiklikle Ailelerini bile sokağa atarlar.Şu ülkede Elalemin takımına yabancı firmalara sahip çıkmaya çalışanlar Ailelerine destek olsa böyle sorunlar olmaz.Yazık 333333333.dünya ülkesi olmak bu rakamlar artacak.
  • Mümkünse şu fanatik kelimesini uzun yazın bu fanboy fan ne oluyor.Araba fanına hakaret o yine bir işe yarıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.