Şimdi Ara

NOKİA LUMİA 625

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
9.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün itibari ile nokia lumia 625 almış bulunmaktayım
    telefonla ilgili sorusu olana bildiğim kadarıyla yardımcı olabilirim.
    ekran çok büyük kullanışı güzel ama

• quote:

Orijinalden alıntı: AlanyaLee

Dün itibari ile nokia lumia 625 almış bulunmaktayım

bazı oyunların oynanamadıgı söyleniyor bu oyunlar ahım sahım oyunlar mıdır bide full hd video fotoraf kalitesi nasıl simdi den tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter342

quote:

bazı oyunların oynanamadıgı söyleniyor bu oyunlar ahım sahım oyunlar mıdır bide full hd video fotoraf kalitesi nasıl simdi den tesekkürler

ya şimdi şöyle
    telefonun üstünde asphalt 7,angry birds falan geldi açmak istedim tam sürüm değilmiş açmadım
    tam olarak oyun oynanıyomu oynanmıyomu bakmadım daha :)
    fotografıda güzel çekiyo flashta olunca karanlıkta falan iyi çıkıyo

• Aslında kısa bir inceleme yazsan. Artı yönleri eksi yönleri neler, Ss ile de desteklersen çok makbule geçeri. Ekrandaki pikselleşme kötü diyorlar mesela. Sen beklentilerini ve bu yönleri yazarsan bizde ona göre merak ettiklerimizi yazarız. Sonuçta Kağıt üstünde iyi telefon ama görmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 2 Ekim 2013; 12:56:22 >
  • AlanyaLee kullanıcısına yanıt
    ram ve işlemci yeterlimidir kullanıcı incelemesi pls

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200ppi hissettiriyor mu kendini?

• şimdi arkadaşlar telefondan çok anlayan biri değilim.
    ama yeterlilik konusunda dün temple run ve trucker oyunlarını yükledim
    evet çok ağır oyunlar olmasada çok rahat şekilde oynayabiliyorum.takılma donma falan olmuyo.
    eksi yönü olarak ön kamerası berbat onu söyleyebilirim ha bide çok büyük iki elle kullanmak lazım
    telefonla çok alakalı biri değilim zaman geçtikçe dahada yazarım memnun olduğum olmadığım kısımlarını.
  • quote:

şimdi arkadaşlar telefondan çok anlayan biri değilim.
    ama yeterlilik konusunda dün temple run ve trucker oyunlarını yükledim
    evet çok ağır oyunlar olmasada çok rahat şekilde oynayabiliyorum.takılma donma falan olmuyo.
    eksi yönü olarak ön kamerası berbat onu söyleyebilirim ha bide çok büyük iki elle kullanmak lazım
    telefonla çok alakalı biri değilim zaman geçtikçe dahada yazarım memnun olduğum olmadığım kısımlarını.

Vga kameradan ne bekliyorsunuz hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dexter342

quote:

ya şimdi şöyle
    telefonun üstünde asphalt 7,angry birds falan geldi açmak istedim tam sürüm değilmiş açmadım
    tam olarak oyun oynanıyomu oynanmıyomu bakmadım daha :)
    fotografıda güzel çekiyo flashta olunca karanlıkta falan iyi çıkıyo

hocam söyle bi kaç fotoraf ve video koyun mesela gündüz gece çekilmis size zahmet olmasa

• motorlu olan akşam çekimi
    dieri gündüz
     NOKİA LUMİA 625 NOKİA LUMİA 625

• merhaba, telefonun dokunmatiği nasıl? Donma oluyor mu hiç? Sony xperia Miro kullanıyorum bazen çalan telefona cevap veremiyorum dokunmatik çalışmadığı için. Son olarak şarjı nasıl? kaç gün gidiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filolog35

merhaba, telefonun dokunmatiği nasıl? Donma oluyor mu hiç? Sony xperia Miro kullanıyorum bazen çalan telefona cevap veremiyorum dokunmatik çalışmadığı için. Son olarak şarjı nasıl? kaç gün gidiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

dokunmatiği şuan için iyi herhangi bir sorunu yok
    ama ilerde olursa bilmiyorum daha yeni telefon.
    sanki geri tuşu bazen az sert basmak gerektiriyor gibi
    şarjına gelince 4 gün falan gidiyo.
    Ben oyun oynuyorum,internete giriyorum maillere falan bakıyorum o şekilde.
    hiç bişey yapmazsan 1 hafta gider diye düşünüyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: filolog35

merhaba, telefonun dokunmatiği nasıl? Donma oluyor mu hiç? Sony xperia Miro kullanıyorum bazen çalan telefona cevap veremiyorum dokunmatik çalışmadığı için. Son olarak şarjı nasıl? kaç gün gidiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

dokunmatiği şuan için iyi herhangi bir sorunu yok
    ama ilerde olursa bilmiyorum daha yeni telefon.
    sanki geri tuşu bazen az sert basmak gerektiriyor gibi
    şarjına gelince 4 gün falan gidiyo.
    Ben oyun oynuyorum,internete giriyorum maillere falan bakıyorum o şekilde.
    hiç bişey yapmazsan 1 hafta gider diye düşünüyorum

çok teşekkür ederim cevabınız için. Şarj süresi beklediğimden daha iyi çıktı.

• filolog35 kullanıcısına yanıt
    batarya kapasitesi 2000 mah olduğu için uzun süre gidiyo
    bide batarya tam dolma süresi 5 saati buluyo
  • ben de aldım bu akşam :) ilk korkum ekrandı incelemeden aldım. bi önceki telefonum galaxy s3 ten çok da farkı yok :) şimdi üşüşeckeler tepeme saçmalama diye ama benim gözüm biraz fazla hassas. s3 ün ekranındaki kenar bozuklukları ne kadarsa bunda da o kadar. ha diceksin ki nerde can sıkıyo? web de çok ufak fontta yazılar varken en ufakları okumak s3 de mümkün iken bunda biraz zoom yapmak gerkior. inanın başka da farkı yok. arka planda bi ton uygulama açık ama kasma sıfır. unutmayınki her oyunu oynatan iphone 4 ile aynı ram e sahip :) bu cihaz android değil yani ram manyağı değil :) incelemey devam :)
  • bende bundan almayı düşünüyorum. kesin olarak tavsiye ediyor musunuz? bide aklımda LG L9 var sizce hangisi daha iyi? (gerçi bunca sene androidden sıkıldım artık çöp uygulamalar dolu )
  • Uzun suredir MEGA nin iyi bir fiyata inmesini bekliyorum ancak android coplugu beni yavas yavas uzaklastiriyor secimimden. Tanidigim birinin s4 unun de sapitmasi cabasi. Android telefonlarda donanim mukemmel ancak sistemin kullanim verimi cok dusuk.

Az once Lumia 625 ve 720 yi inceledim. Buyuk ekran istedigimden 720 yi eledim tabi ama malzeme ve kamera kalitesi olarak 625 ten cok ustun. 625 in arka kapagi cok kalitesiz hissi verdi bana ama kilifla kullanacak oldugumdan cok da onemsemedim.

Menu gecislerini ve tepki hizini begendim. Telefonu kastirmaya calistim ama basarili olamadim, belki de demo vs. yuklu oldugundandir ama kasmadi.

750tl lik fiyat icin iyi bir telefon. Ama ekrandaki goruntu keskinliginin eksikligi videolarda daha fazla goruluyor. Youtube tan HQ bir video izledim acikcasi pek tatmin etmedi.

Ama alinmak icin degerlendirme potasina koyulabilir bir cihaz.

• ben de 625 almayı düşünüyorum. istanbul'da hangi mağazadan almamı önerirsiniz? fiyat hemen hemen her yerde 800tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

ben de 625 almayı düşünüyorum. istanbul'da hangi mağazadan almamı önerirsiniz? fiyat hemen hemen her yerde 800tl.

şimdi şöyle ben antalyada yaşıyorum istanbulu pek bilmem.
    ama herhangi bir türkcell bayisinden alabilirsiniz.
    dediğiniz gibi fiyat sabit 800 tl.
  • saturn mağazasından 800tl'ye aldım hocam sağ ol.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.