Şimdi Ara

The Leftovers (2014) | HBO (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
20
Favori
22.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GülleciFaruk

Kaç bölümü var şuan

Henüz ilk bölüm yayınlandı. Dizi, HBO yapımı olduğundan sezon 10 bölümü geçmez gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konuşmayan günahkarları izlerken sizinde içiniz bayılıyor mu? Çığlık atası geliyor insanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Şu konuşmayan günahkarları izlerken sizinde içiniz bayılıyor mu? Çığlık atası geliyor insanın

Uyuz oldum, izleyicinin sabrını ölçmek için koymuşlar resmen.

Elemanlarından biri bir ara konuştuğunda heh dedim en azından bütün sezon sus pus olmayacaklar heralde.
    "Nefesinizi boşa harcamayın" olayında da toplu halde giriştilerya içimin yağları eridi resmen...

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Şu konuşmayan günahkarları izlerken sizinde içiniz bayılıyor mu? Çığlık atası geliyor insanın

Uyuz oldum, izleyicinin sabrını ölçmek için koymuşlar resmen.

Elemanlarından biri bir ara konuştuğunda heh dedim en azından bütün sezon sus pus olmayacaklar heralde.
    "Nefesinizi boşa harcamayın" olayında da toplu halde giriştilerya içimin yağları eridi resmen...

Gerçekten inanılmaz sabrını zorluyor insanın. ben de aynı sahnede vurun lan vurun oldum

• Nasıl bir dizidir lan! acayip beğendim, bir sürü deli bir sürü soru işareti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

1x01

Şimdiye kadar izlediğim en tuhaf dizi başlangıçlarından biriydi, hatta en tuhafıydı!.
    Gerçekten de Tom Perrotta ve Damon Lindelof'un ortaklığı kağıt üzerinde ne kadar tuhaf duruyorsa ekrana da aynı tuhaflıkta yansımış.
    Kimin ne, neden olduğu hiç bir şey belli değil henüz. Ama ilerleyen bölümlerde yavaş yavaş gizemin ortaya çıkacağını, konunun çok daha ilgi çekici bir hale bürüneceğini düşünüyorum. Son yıllar da ki bilimkurgu adı altında yayınlanan diğer çöp yapımları düşünecek olursak, The Leftovers kesinlikle onlardan ayrılacak bir yapım gibi duruyor.
    Dizinin atmosferi, oyunculukları kaliteli...ilk bölümü de genel olarak fena bulmadım açıkçası, bir şans verilmeli bence..

+1

• Bence fena değil sans verilmeli
  • sosya medyada baya gömmüş millet yarın bir gün dizi açıldığında mevzular büyüyünce görmek isterim o gömücüleri
  • Siren Yayınları sağolsun dizinin kitabını çıkarmış..ilgilenenlere duyurulur.
    Ben fırsat bulursam alıp okuyacağım açıkçası..

The Leftovers (2014) | HBO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaddeth -- 3 Temmuz 2014; 13:23:37 >
  • Konuyu anlatacak birisi var mı ? Hiç bir şey anlamadım.

O değilde Liv Tyler bile yaşlanıyor arkadaş.Hayret bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 4 Temmuz 2014; 0:36:58 >
  • ramazandan sonra düşünüyorum malum hbo olunca içine birazcık +18 atmayı sever
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Konuyu anlatacak birisi var mı ? Hiç bir şey anlamadım.

O değilde Liv Tyler bile yaşlanıyor arkadaş.Hayret bir şey.

Şu an için sadece dünya da ki insanların %2'sinin birden yok olduğunu ve bunun nedeninin hala anlaşılamadığını biliyoruz.
    Sinir bozucu nikotin bağımlısı tarikatın ya da kendini peygamber'miş gibi gösteren şahsın hikayesi belli değil şu an. İşin ucunda Damon Lindelof olunca böyle bir başlangıç kaçınılmazdı zaten, diğer bölümleri merakla bekliyoruz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl dizidir arkadaşlar ? Tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Nasıl dizidir arkadaşlar ? Tavsiye eder misiniz ?

Sadece 1 bölüm yayınlandı :) İstersen izleyiğ karar ver ama ilginç bir başlangıç oldu

2-3 bölüm sonra biraz daha anlamlı olabilir
  • İlginç bir başlangıç oldu yalnız her yerde sigara içmeye çalışan (gerçekte içmedikleri belli ) elemanlara ayar oldum. Aga bari doğru düzgün için şu sigarayı
  • The.Leftovers.S01E02.720p.HDTV.x264-KILLERS[rartv]
  • 2. bölümde güzeldi. Konu güzel valla ben tuttum diziyi çok

Yalnız karakterler bir noktada LOST taki karakterleri anımsatmaya başlayacak gibi görünüyor.
  • Sezon bitsin izleriz
  • İkinci bölüm çok güzeldi. Bu dizi akar gider. Başlayın diyorum.
  • Başladık bakalım hadi hayırlısı umarım değer
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.