Şimdi Ara

Mugenizer N11, hem kablosuz hem de kablolu şarj istasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mugenizer N11, hem kablosuz hem de kablolu şarj istasyonu

Mobil cihaz kullanıcılarının hareket halindeyken yedek bataryalara olan ihtiyacı giderek artıyor ve aksesuar firmaları da buna yönelik çözümler geliştiriyor. Yedek batarya ve harici şarj istasyonu üreticilerinden olan Mugen, iki farklı teknolojiyi tek şarj istasyonunda birleştirerek kullanıcılara daha uzun süreli enerji sağlamayı amaçlıyor.

Mugenizer N11 adlı şarj istasyonu, hem USB üzerinden mobil cihazları şarj edebilirken, hem de Qi uyumlu mobil cihazlar için şarj imkanı sunuyor. Böylece Qi destekli cihazlarınız için kablo derdi ortadan kalkıyor.

Mugenizer N11 aksesuarı 4800mAh gücünde bir dahili batarya taşıyor. Tasarıma da önem veren ürün 14mm kalınlığında ve 230gr ağırlığında. Model 70$ fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. 

• dalgamı geçiyor bunlar. 140mm 280gr= 4800 mha. hacim olarak bu kapasite çok kötü. 80gr note3 bataryası 3200mha sen düşün artık..

• Bunu alanlar bi zahmet camdan aşağı drop test falan yapsınlar.

• KAblosuz sarz olması artısı. Ama enazından 7000 mah falan olsaymış daha tatminkar olurmuş.

• Bunları neden araç kiti gibi üretmiyorlar merak ediyorum. Kimse yan yatırıp, uygun düzey arayıp da şarj etmesini beklemek istemez. Çantaya ya da kemere (Türkiye insanı için .) takılabilir ve telefonu tutan bir dizaynla üretseler daha iyi olmaz mı?
  • Yanımda yedek batarya taşırım daha iyi
  • Selamlar ...
    ben mugen power dan bir sürü batarya aldım..kendim memnun kalınca birçok arkadaşıma da aldım.
    Şu anda HTC sensation telefonumda kullanıyorum.stok bataryadan daha uzun ömürlü ve daha az ısınıyor.

TÜRKİYE YE KARGO ÜCRETİ OLMADAN GÖNDERİYORLAR.
    GÜMRÜK KOTASINA TAKILMAMAK İÇİN DE HER ÜRÜN İÇİN SADECE 5 EURO'LUK PUL YAPIŞTIRIYORLAR.

MUGEN POWER ANASAYFASI BURAYA TIKLA
  • Mugen to ship 6500mAh battery for the Samsung Galaxy Note 3 on December 6th bu ürünü nasıl alabilirim arkadaşlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.