Şimdi Ara

WD Black 4TB Sabit Disk Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu videomuzda WD'nin Black, yani performans ve dayanıklılığı bir arada sunan serisinin en üst kapasiteye sahip 4 Terabytelık modelini inceliyoruz.

• 4TB Ben hala 500gb
  • Western digital harddisk te bir numaradir....

• 2014 te 5-6 TB hddlerin çıkma ihtimali var...

• ssd lerin ucuzlamasını bekliruz şimdilik olanla idareye devam

• mekanik diskleri artık çoğu kişi depolama alanı olarak kullanıyor. 120 gb ssd ve 1-2 tb depo disk. o yüzden mekanik disklerin performansdan çok enerji verimliğine ve kapasite üzerinde durması gerek bence

• Wd carvair black ile seagete baracuda arasinda perfonmans olarak ne kadar fark vardır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swes

Wd carvair black ile seagete baracuda arasinda perfonmans olarak ne kadar fark vardır?

Aynı özellikte iki marka arasında fark yok. wd yi kendime biraz daha yakın hissettiğim için wd diyorum fakat black serisi biraz sesli çalışıyor.

• Koca Western Digital oldu sana "dabulyu de"

• Sen yine iyisin bende 40gb Maxtor 40 gb Seagate var.Hemde ide.Sata bile değil.Seagate kafa atıyor az kaldı gidecek.Maxtor sağlam iyiki.Halinden memnun olman lazım.
  • Aslında böyle yüksek kapasitelere erişilmesi iyi güzel de, yüksek hız olmadıktan sonra film-müzik depolamaktan başka işlevleri kalmıyor. Bana kalırsa, hibrit bir SSD-HDD kullanıcıların çoğunu rahatlatır. Çünkü artık herkes sisteme SSD+HDD koymaya başladı ve çıkacak hibrit bir ürün ortalama kullanıcılar için çok iyi bir kullanım kolaylığı olabilir. Tabi balon çıkma ihtimali de var hibrit bir ürünün, emin olamadım şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Holy Alpaca -- 30 Eylül 2013; 2:30:00 >
  • nas sistemler 4tb disk görüyor mu ?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WD fazlasiyla basarili bir disk.
  • o değilde başlıga bak daha buyuk daha cesur :D

• 4 tb wd black = 8 tb wd blue ya da seagete baraccuda

• enderc kullanıcısına yanıt
    vay be 4 tb
  • Neredeyse 3 yıldır 2 TB disk kullanıyorum 4 TB bence çok geç kalmış bir teknoloji şu an 16 TB ları konuşuyor olmamız gerekirdi diye düşünüyorum..
  • Neyle dolduruyorlar bu diskleri ya :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.