Şimdi Ara

30 saniyede Windows 8.1 turu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
3
Favori
4.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 30 saniyede Windows 8.1 turu

Windows 8.1 için geri sayım başladı. Microsoft tarafından 17 Ekim'de kullanıma sunulacak olan yeni güncellemeyi, Windows 8 sahipleri ücresiz olarak marketten indirebilecek. Çok sayıda yeni özellik ve güncelleme ile Windows 8.1'in en fazla konuşulan yeniliği ise başlat butonunu yeniden getiriyor olması. Dokunmatik cihazlar için tasarlanan modern arayüzü ile birlikte Windows 8'de başlat butonunu kaldıran Microsoft, kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda, Windows 8.1'de başlat butonuna yeniden hayat verdi. 

Video çerçevesinde Windows 8.1'in altı çizilen bir başka önemli yeniliği ise, modern arayüzün daha fazla özelleştirilebiliyor olması. Canlı kutulara yeni boyut seçeneği ekleyen Microsoft, kullanıcıların uygulama kutu boyutlarını daha da büyütmesine olanak tanıyor. Tüm bunlara ek olarak video içerisinde belirtilmese de lokal ve sanalda karma arama yapan evrensel arama özelliği, geliştirilen internet deneyimi ve DirectX 11.2 desteği gibi önemli güncellemeler de Windows 8.1 ile birlikte bizlere sunulmuş olacak. 

• bekliyoruz...
  • En sonunda koca ekranda 1 uygulama derdi bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal win8 almıştım. 8.1 bize ücretsiz mi yoksa bir ton para verdiğimiz 8 ler boşa mı gidecek?
  • 30 değil, 31 saniye
  • Bütün bölümlerde gösterin haberleri,1,2 saat sonra konu dışına yansıtın. Küçükken köşe kapmaca oynayamamış çocuklar,acısını konu altından çıkarmaya çalışıyorlar.
  • 8den iyi olmus cpu ve ram problemi yok benim icin gayet iyi

• torrent düşsünde temiz bi format atar bide recovery alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

Orjinal win8 almıştım. 8.1 bize ücretsiz mi yoksa bir ton para verdiğimiz 8 ler boşa mı gidecek?

Sdn de marketten ücretsiz olarak yüklenebileceğini okumuştum

• İyide başlat başlat olmamışki. Başlata basınca metro arayüzü geliyor. Nerede programlar, arama çubuğu , programlar ? Ayriyetten tek internet sayfası açıkken , kalan boşluklarda çalışmalarımızı sürdüremiyoruz. Not alma , video izleme gibi. Üstüleik bu özellikler android telefonlara bile eklenmişken koca windows tan çıkartılması çok ilginç .

• windows 8 diğer sürümleri gibi bildiğin çöp olmuş. forever mac os

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doçent Kangal -- 29 Eylül 2013; 20:48:57 >
  • iyide ben zaten 8.1 kullanıyorum
  • başlat tuşu fiyasko herkes eski başlat tuşunu beklerken gelecek olan sadece modern arayüze geçisi sağlayacak.
    umarım güncellemeden sonra bu tuşu opsiyonel olarak sunarlar çünkü starter 8 gibi uygulamalar çok daha iyi..
  • Önlerden yazınca ne oluyor?

Bu sefer tam oturmuş bir windows sürümü geliyor anlaşılan.
  • Aylardır windows 8 kullanıyorum daha metro arayüzünü kullanmadım.
  • Microsoft un live hesabı dayatmasını bırakması lazım.Konsol kullanmıyoruz ki belli bi ağa bağlı kalma zorunluluğumuz olsun.En son Windows 8.1 rtm sürümünde yarım saat aradım yerel hesap açma yerini. En son lanet okuyarak live hesabımı girerken şifreniz yanlış şifrenizi hatırlatamıyorsanız yerel hesap açın yazısı çıktı.öhh yani dedim. Microsoft'a yakışmayan hareketler bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

torrent düşsünde temiz bi format atar bide recovery alırız

• Microsoftan açıklama win8'in başlat tuşunu beğenmeyenler için başka ürünlerimizde var. window 7 var isteyen windows 7 alıp ordaki eski tip başlatı kullansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michael01 -- 29 Eylül 2013; 21:13:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

torrent düşsünde temiz bi format atar bide recovery alırız

şimdi bi uzun süredir format atmıyorum sistem şişti. bekliyorum 8.1 gelsin. adobe cerative+acrobat+çizim progralmarı falan zaten 3-4 gün sürüyor hepsini bi ayarlarız üzerine birde recovery aldıkmı 3 sene idare eder beni

• Fiyasko her zamanki gibi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.