Şimdi Ara

TT NET SÖZLEŞME YENİLEME ZAMANI GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 SENELİK TAAHÜTÜM SONA ERİYOR 1 AY İÇİNDE SİZCE HANGİ KAMPANYADAN YARARLANABİLİRİM.

AYLIK 63+18=81 TL AYLIK (8 MB SINIRSIZ-GERÇİ HİÇ 8MB ALAMADIM-HEP 4-5MBİT)

• Öncelikle şimdiden geçmiş olsun.
    12 yada 24 aylık taahahüt almak yerine taahahütsüz ikna kampanyası almanızı tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Öncelikle şimdiden geçmiş olsun.
    12 yada 24 aylık taahahüt almak yerine taahahütsüz ikna kampanyası almanızı tercih ederim.

9 ay 44 TL NETLİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ – Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
    Taahhütü devam eden ve NETLİMİTSİZ (8 Mbps’e kadar hızlı, 50 GB adil kullanım kotalı, 50 GB “download” dan sonra hızın 3 Mbps’e düştüğü limitsiz internet) kullanmak isteyen mevcut aboneler, NETLİMİTSİZ paketini 9 aylığına TAAHHÜTSÜZ olarak 44 TL’den alabilirler. Beraberinde yukarıda yazılı TTNET Alo THK kampanyası da alınabilir. (TT sabit hat ile internet aboneleri için)

63 yerine 44 mü ödüyoruz. O zaman telefon ücreti ödemiyoruz gibi sadece 63 tl ye sınırsız kullanılabiliyor. Ama bunun için de ttnet müdürlüklerinden alınabilir diyor. HİÇ KULLANAN YADA YARARLANAN OLDU MU?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 29 Eylül 2013; 13:56:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gssn

quote:

9 ay 44 TL NETLİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ – Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
    Taahhütü devam eden ve NETLİMİTSİZ (8 Mbps’e kadar hızlı, 50 GB adil kullanım kotalı, 50 GB “download” dan sonra hızın 3 Mbps’e düştüğü limitsiz internet) kullanmak isteyen mevcut aboneler, NETLİMİTSİZ paketini 9 aylığına TAAHHÜTSÜZ olarak 44 TL’den alabilirler. Beraberinde yukarıda yazılı TTNET Alo THK kampanyası da alınabilir. (TT sabit hat ile internet aboneleri için)

63 yerine 44 mü ödüyoruz. O zaman telefon ücreti ödemiyoruz gibi sadece 63 tl ye sınırsız kullanılabiliyor. Ama bunun için de ttnet müdürlüklerinden alınabilir diyor. HİÇ KULLANAN YADA YARARLANAN OLDU MU?

Evet 9 ay taahahütsüz 44 tl ödüyorsunuz. Hat sahibi siz iseniz en yakın türk telekom müdürlüğüne giderek alabilirsiniz. Ben kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 29 Eylül 2013; 14:07:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Evet 9 ay taahahütsüz 44 tl ödüyorsunuz. Hat sahibi siz iseniz en yakın türk telekom müdürlüğüne giderek alabilirsiniz. Ben kullanıyorum.

9. aydan sonra? Tekrardan başvurma yada devam ettirme sanşımız var mı?

• 9 Ay sonra tekrar başvurup farklı kampanyaya geçebilirsiniz.
  • quote:

9 Ay sonra tekrar başvurup farklı kampanyaya geçebilirsiniz.

teşekkürler bilgi için
  • quote:

TAAHÜTSÜZ KAMPANYA BİTMİŞ!

1 SENELİK SABİT FİYAT 49TL TAAHÜTLÜ KAMPANYA YA GEÇİŞ YAPTIM.
  • quote:

quote:

TAAHÜTSÜZ KAMPANYA BİTMİŞ!

1 SENELİK SABİT FİYAT 49TL TAAHÜTLÜ KAMPANYA YA GEÇİŞ YAPTIM.

Size 9 ay taahütsüz ikna kampanyası verilmedi yani. İkna kampanyasının bitiş tarihi yok diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir sene daha geçti.

49,00 adsl + 19,50 telefon = 68,50 TL BİR SENELİK TAAHÜDÜM BÖYLEYDİ!!!!

NOT:
    NAKİL ÜCRETİ HAKKINDA BİLGİNİZ OLSUN !!!
    ADSL 15,00
    TELEFON 20,00

YENİ KAMPANYALARIN DETAYLARI

12 AY TAAHÜTLÜ 8 MBT 53,00 TL + TELEFON ÜCRETİ
    12 AY TAAHÜTLÜ 16 MBT 55,00 TL + TELEFON ÜCRETİ

24 AY TAAHÜTLÜ 8 MBT 49,00 TL + TELEFON ÜCRETİ

VARSA SİZİN DAHA UYGUNA BULDUNUZ KAMPANYA DEĞERLENDİRİLİR
  • ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB (ADSL)_EvTelefonu_olana_24Ay_indirim_ikna = 40 lira
    +
    15 lira yalın veya konuştukça öde telefon
    =
    55
  • quote:

Orijinalden alıntı: foz54

ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB (ADSL)_EvTelefonu_olana_24Ay_indirim_ikna = 40 lira
    +
    15 lira yalın veya konuştukça öde telefon
    =
    55

BİRDE TTNETALO KAMPANYASI VARMIŞ ONUN PEŞİNDEYİM

quote:

Orijinalden alıntı: mami61off

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_81913147/f_//tm.htm#82792490

bir sene daha geçti.

49,00 adsl + 19,50 telefon = 68,50 TL BİR SENELİK TAAHÜDÜM BÖYLEYDİ!!!!

NOT:
    NAKİL ÜCRETİ HAKKINDA BİLGİNİZ OLSUN !!!
    ADSL 15,00
    TELEFON 20,00

YENİ KAMPANYALARIN DETAYLARI

12 AY TAAHÜTLÜ 8 MBT 53,00 TL + TELEFON ÜCRETİ
    12 AY TAAHÜTLÜ 16 MBT 55,00 TL + TELEFON ÜCRETİ

24 AY TAAHÜTLÜ 8 MBT 49,00 TL + TELEFON ÜCRETİ

VARSA SİZİN DAHA UYGUNA BULDUNUZ KAMPANYA DEĞERLENDİRİLİR

kardeş ben dün bi kampanya yaptım bayagı uygun oldu. ttnetalo 24 ay taahhütlü aylık 7 lira sabit ücret hiç konusmıcaksın.49.90 tl de ultranet 50 gb adilkullanım kotalı toplam 56 lira nasıl?

• Güncel kampanyalar bunlarmış
    (bu fiyatları sadece iptal biriminden alabiliyorsunuz)

24 AY TAAHÜTLÜ NET AVANTAJ İKNA KAMPANYASI

44 adsl +
    7 tl ttnet alo (12 ay taahüt-konuşma yok) = 51 tl herşey dahil
    5 tl ttnet alo (24 ay taahüt-konuşma yok ve daha önceden ttnetalo abonelerine sunuluyormuş) = 49 tl herşey dahil
    10 tl ttnet alo (24 ay taahüt-250 dk konuşma süresi) = 54 tl herşey dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 22 Ekim 2014; 10:12:06 >
  • Öncelikle Türk Telekomu arayın vee bulunduğunuz yerin altyapısının kaç mbt 'e kadar desteklediğini öğrenin. Eğer fiber hat döşeli ise 80 küsür TL ödeyerek 8 mbt baglantı yerine 50-60 tl verip 25 mbt e kadar paketlerini SUPERONLİNE dan alın. TTNET in haksız kazancına destek olmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.