Şimdi Ara

Hoover WDYN 854 DG 8 Yıkama 5 Kurutma 1000tl+150parapuan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
3.361
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1000 tl fiyat ve +150 tl para puan fiyatıyla çoook uygun duruyor.
    bu fiyata hem yıkama hem kurutma var ama
    makina ile ilgili yorumlarınız-düşüncelerinizle yardımcı olursanız alacağım

http://www.hepsiburada.com/liste/hoover-wdyn-854-dg-a-enerji-sinifi-1400-devir-camasir-makinesi/productDetails.aspx?productId=mthoowdyn854dg&categoryId=155121&intcamp=GununTeklifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akoner -- 5 Kasım 2013; 9:55:58 >

• arkadaşlar yok mu bilen-kullanan ?
  • 75tl world puan demiş ama ?
  • akoner A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    2 senedir evimizde DYN 9124 modelini kullanıyoruz. Gayet te memnunuz. 75 TL ödeyerek +5 yıl garanti ile toplam 7 yıl garantisi var Hoover ürünlerinin. Servisi Ankara'da bayagı hızlı. Aynı gün mutlaka geliyorlar. Kısacası, Hoover ürünlerini öneririm.
  • Bende ariston kurutmali makine var,kurutmayi hic kullanamiyorum,inanilmaz derecede kirisik oluyor.kurutma olayi dusunuldugu kadar pratik degil,kuruttuktan sonra utulemek gerekio

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

Bende ariston kurutmali makine var,kurutmayi hic kullanamiyorum,inanilmaz derecede kirisik oluyor.kurutma olayi dusunuldugu kadar pratik degil,kuruttuktan sonra utulemek gerekio

Normalde ütülenmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidey99

75tl world puan demiş ama ?

999 tl +1 tl daha ekleyince 1000 tl 150 wp eder ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

Bende ariston kurutmali makine var,kurutmayi hic kullanamiyorum,inanilmaz derecede kirisik oluyor.kurutma olayi dusunuldugu kadar pratik degil,kuruttuktan sonra utulemek gerekio

Normalde ütülenmiyor mu?

Kurutma cok kirisik cikariyor,utu falan nafile acamaz.ancak kurutmayi hafif nemli sekilde yapacaksiniz sonra utuleyeceksiniz.ben kurytmayi maalesef kullanamiyorum onun yerine camasirliga asip oyle giyiyorum,kot pantolon vs icin.

• quote:

quote:

quote:

Normalde ütülenmiyor mu?

Kurutma cok kirisik cikariyor,utu falan nafile acamaz.ancak kurutmayi hafif nemli sekilde yapacaksiniz sonra utuleyeceksiniz.ben kurytmayi maalesef kullanamiyorum onun yerine camasirliga asip oyle giyiyorum,kot pantolon vs icin.

Arçelik var bizde kurutmanın seçenekleri olmalı ama?? Az kırışık dolap , ütü kuruluğu gibi!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brava 34 -- 30 Eylül 2013; 17:37:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

quote:

quote:

quote:

Normalde ütülenmiyor mu?

Arçelik var bizde kurutmanın seçenekleri olmalı ama?? Az kırışık dolap , ütü kuruluğu gibi!?

Ayarlar var ama ciktigi gibi uzerine giyecekk kurulukta olursa cok kirisik oluyor

• Kurutma makinesi ihtiyacım olduğu için alıcı gözü ile cihazı inceledim. Firmanın satış sonrası hizmet kalitesini merak ettiğim için bilinen şikayet sitelerinden birinde sorguladım. Şikayetler ve firmanın satış sonrası hizmet kalitesi iç açıcı gelmedi. Alım yapmadan araştırıp kararınızı ona göre vermenizi şiddetle tavsiye ederim.
  • Hoover in servisi fena değil.fazla kullanan olmadığı için servisi az ama en azından hemen gelebiliyorlar.
    ancak yıkama+kurutma nın aynı makinede olması pek tavsiye edilmiyor.
    forumun beyaz eşya bölümünü inceleyin isterseniz.
    illa da kurutma isteyenler bence ayrı makine almalı.
  • Bende bahsedilen Hoover cihaz var. Yaklaşık 1 sene 3 aydır kullanıyoruz. Sayıyla 2, yazıyla 2 kere kurutma özelliğini kullandık.
    Zaten 3saate yakın zaman sürüyor. Mantıklı gelmediğinden kullanmıyoruz.
    Merak edenler için Makinede problem yok. +4yılda garanti aldım. Abuk subuk markalar yerine tercih edebilirsiniz.
  • arkadaşlar cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim
  • 2 sene önce satışını yaptığım bir markadır. çok iyi cihazdır. kurutma esnasında yüksek devirde yerinde durmayan, plastik aksamlı cihazlara benzemez. siemens - bosch neyse bu markada öyle.
  • bende takipteyim gün içinde karar vereceğim , ürünü bilenler daha fazla yorum yaparsa herkes için faydalı olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

2 sene önce satışını yaptığım bir markadır. çok iyi cihazdır. kurutma esnasında yüksek devirde yerinde durmayan, plastik aksamlı cihazlara benzemez. siemens - bosch neyse bu markada öyle.

hocam cihaz hakkında şikayet veya memnuniyet olrak size geri dönüşler oluyormuydu ?
    2 sene önce demişsiniz makina kaç senelik acaba ?
    plastik aksamlı derken bunun malzemeleride plastik değil mi ?
    cevaplarsanız teşekkür ederim,yazdıklarınız için tabi öncelikle teşekkürler ...
  • Yer sorununuz yoksa bu makineye para vereceğinize şu cihazı alıp, yanına da herhangi (marka model hiç önemli değil) bir kurutma makinesi alın..

http://resim.donanimhaber.com/m_82205310/f_/key_aeg//tm.htm

Hem yıkama, hem de kurutmada çok daha yüksek performans elde edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akoner

quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

2 sene önce satışını yaptığım bir markadır. çok iyi cihazdır. kurutma esnasında yüksek devirde yerinde durmayan, plastik aksamlı cihazlara benzemez. siemens - bosch neyse bu markada öyle.

hocam cihaz hakkında şikayet veya memnuniyet olrak size geri dönüşler oluyormuydu ?
    2 sene önce demişsiniz makina kaç senelik acaba ?
    plastik aksamlı derken bunun malzemeleride plastik değil mi ?
    cevaplarsanız teşekkür ederim,yazdıklarınız için tabi öncelikle teşekkürler ...

alanlardan hiç şikayet dönüşü olmadı. makine modeli hakkında bilgim yok ama marka hakkında genel bir bilgim var.

• ben iki sene önce uygun fiyatlı buldugum icin hooverin bulasık makinasını almak istedim. spot magaza elinde her turlu marka var. illaki bu cok kalite memnun kalır bana dua edersin dedi.bircok markanıın tamiratını yapan bir servisi (telefonla aradım- adamları hic tanımıyorum) ben hoover makine begendim nasıldır dedim adam bana kac yıldır servisligini yapıyorum diger markalar surekli gelir bu markada 3 yılda 4 makine servise geldi dedi. artı biz servis oldugumuz icin bütün markaların icini - dısını bilirim malzeme ve işcilik kalitedir gonul rahatlıgıyla alabilirsiniz bu markayı tavsiye ederim dedi. aldım kullanıyorum memmnunum. gecen sene buzdolabım bozuldu gene bircok marka gezdim. hoover buzdolabı hem cok genis hacmiyle hemde en en uygun fiyatıyla evime geldi. kuruluma gelen yetkili servisin elemanı degil sahibiydi. benim evdekide bundan dedi. bende gayet memmunum. simdide çamasır makinesi son gunlerini oynuyor bende aynı modeli dusunuyorum. aslında 9 kıloluga 6 kiloluk olanını istiyorum ama 1 kilo fark icin 400 - 450 tl oynuyor iki makine arasında. mecbur 8-5 lik alacagım. evdeki esyaların hepsi hoover olacak. ( bu urun piyasadaki bilinen marka bircok urunden kaliteli ancak fazla tanınmadıgı icin insanlar acaba dedigi icin fazla satılmıyor bundan dolayı fiyat uygun. digerlerinin resmen adına - reklamına para veriyorsun.) sanada tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.