Şimdi Ara

iOS 7 kullanım oranı %60'ı aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iOS 7 kullanım oranı %60'ı aştı

Apple'ın 5 gün içerisinde 200 milyon adet iCihaz ile buluşarak, yazılım tarihinin en hızlı yayılan işletim sistemi olmayı başaran iOS 7'nin kullanım oranı %60'ı aştı.

Mobil uygulama pazarlama şirketi Fiksu'nun yayınladığı verilere göre iOS 7'nin yayınlanmasından sonra geçen 188 saatte kullanım oranı %57,6 ulaştı. Yaklaşık 8 gündeki bu trendin azalarak da etkinliğini koruduğu göz önüne alındığında, sistemin kullanım oranının %60'ı geride bıraktığı sonucuna ulaşmak mümkün.

iOS 7'nin yanı sıra iOS 6 ve iOS 5'in de aynı süre zarfındaki kullanım oranınları ise iOS 7'nin seleflerine kurduğu üstünlüğü ortaya koyuyor. Yayınlanan verilerde iOS 7'nin %57'lik orana ulaştığı sürede iOS 6'nın %50 sınırına ancak yaklaşırken; iOS 5 ise %30'un üstüne çıkamadığı görülüyor.

Fiksu'nun verilerini, kendi müşterisi olan uygulamaları kullanan iOS cihazlarından elde ederek derlediğini belirtmekte fayda var.

• Çöp yaziyim eksiyi aliyim. ??. Tebrikler iphone

• İOS 7 genel olarak güzel.Ama teması berbat Hele ayarlar ve safarinin ikonları berbat ötesi.Ayrıca kilit ekranıda eskisini aratmıyor değil.

Apple keşke temaya ve ikonları dokunmayıp sadece ios 7 nin özelliklerini sunsaydı.

• Şikayetler de %60 ı aştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet şık ve kullanışlı. Kullanandan çok kullanmayanlar şikayetçi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Gayet şık ve kullanışlı. Kullanandan çok kullanmayanlar şikayetçi..

iOS 7 kullanım oranı %60'ı aştıiOS 7 kullanım oranı %60'ı aştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 7 kullananlar isyan ediyor. geçen bi iphone 4 gördüm açıdım çoçuğa neydin ne oldn dedim.

• quote:

katılıyorum
    ben ipade dün yükledim herkes dedi işte şarj süresi azalcak çok şikayetçi olacaksın falan
    şu anda şarj %50 de ve 7 saat kullanım 15 saat bekleme var (ipad 4)
    tek sıkıntım parmakla kapatma olayı kare atlama oluyor buglar var
  • Herkes şarjdan şikayet ediyor sırf bu yüzden yüklemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • %60 ı Aşsa ne olur. Acaba eski sürüme dönme şansı verseler kaç kişi geri dönecek haberleri varmı. Herkesin şikayetçi olduğu bir güncelleme. Acaba ip4 için yazdıkları versiyonu hiç kullanmışlarmı. Telefonu çöp yaptınız. Kardeşimin telefonuna bu yüzden yükletmedim. Boşuna övünmesinler. Apple forumları şikayet dolu

• Memnun değilim. Ama güncellemelerle düzeleceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

Orijinalden alıntı: carnador Gayet şık ve kullanışlı. Kullanandan çok kullanmayanlar şikayetçi..
    iOS 7 kullanım oranı %60'ı aştıiOS 7 kullanım oranı %60'ı aştı

Bravo. Haberleri kendi içerisinde servis eden haber sitelerinden örnek vermek dahiyane bir fikir. Bu hesapla bir Google araması yaptım;

• Android sorunları için 362.000.000 sonuç çıkıyor.
    • iOS sorunları için 207.000.000 sonuç çıkıyor.
    • Windows Phone 8 için 950.000.000 sonuç çıkıyor.
    • Symbian için 19.600.000 sonuç çıkıyor.

Buradan hareketler Symbian en stabil işletim sistemi.

Mantıklı geldi mi size? Bana gelmedi zira.

• ipad mini ve retina hariç, diğer tüm ipad'lerde inanılmaz çirkin olmuş. Bu ios 7 retinalılara güzel.

• quote:

Windows Phone taklidi desene şuna.. (Dış fiziği renkli olması [5C], Arayüzlerin çok benzemesi vs.. Evet renkli telefonu sadece nokia üretecek diye bir kural yok ancak en başından berri bu fikre sadık kalan da nokia'ydı.)

• deri dönüş olsa %10a düşer

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.