Şimdi Ara

ZTE'den 2.nesil Firefox OS'li akıllı telefon yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ZTE'den 2.nesil Firefox OS'li akıllı telefon yolda

Google ve Android cephesinde yaşanan gelişmelerden sonra teknoloji dünyasında Android'in alternatifi olarak dikkat çeken Firefox OS'li yeni akıllı telefon yine ZTE'den geliyor.

Geçtiğimiz ağustos ayında Open isimli akıllı telefonunu ABD, İngiltere ve gelişmekte olan bazı ülkelerde inanılmaz uygun fiyattan (ABD'de 80 dolar, İngiltere'de 60 Sterlin) satışa sunan ZTE, ismi henüz belirlenmeyen 2.nesil Firefox OS'li akıllı telefonu üzerinde çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Firmanın kıdemli başkan yardımcısı He Shy-you'nun Çin'li Sina'ya yaptığı açıklamaya göre 2 çekirdekli bir işlemciden gücünü alacak olan telefon ABD'ye 2014'ün ilk yarısında çıkarma yapacak. Fiyatının ZTE Open ile benzer aralıkta olması beklenen telefonun, ABD'den sonra diğer ülkelerde de satışa sunulacağı alınan bilgiler arasında.

He Shy-you ayrıca, Open ile 200,000'den fazla satış sayısıya ulaşmayı hedeflediklerini söylerken; 2013 sonu itibariyle sadece ABD'deki telefon gelirlerinin yıllık bazda %60'lık artış ile 1,6 milyar dolara yükselmesini beklediklerini ifade etti.

• Chrome OS
  • Hem donan telefon yapın hemde şekilsiz ne hoş?

• Bence hiç de ilgi çekici bir platform değil. Benim farklı alternatiflerden en çok hoşuma gideni ubuntu oldu, bakalım onlar tutunabilecekler mi dahası Türkiye'de satılan bir telefonda görebilecek miyiz...

• tipe bak la :d
  • Ubuntu benim de dikkatimi çekti. WP kullanıyorum kolay kolay Linux tabanlı işletim sistemlerine göz dikmezdim ama Ubuntu farklı geldi gözüme. :)
  • Ülke Olarak Bunu Bekliyorduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RonaldPeterson

Hem donan telefon yapın hemde şekilsiz ne hoş?

katılıyorum arkadaşa
  • Tasarım harikası.
  • donanımı kötü diyenler 80 dolarlık telefondan ne bekliyorsunuz

• alternatifler olmalı

• Arkadaşlar ne kadar saçma konuşuyorsunuz.Adamlar 80 dolara telefon yapıyor siz beğenmiyorsunuz ki zaten bu telefonlar sizler için değil telefona milyarlar harcayamayanlar için...

• ZTE'den 2.nesil Firefox OS'li akıllı telefon yolda
  • Rengi cok guzel onun disinda cop

• TR ye gelmeyen telefonun cigobaytını seveyim...
  • 80 dolar diyo 80 ne bekliyon kardeşim 600 dolarlık iphone gibi tasarım olmucak tabi

• Galaxy Ace Almaktan İyidir

• Telefona Donanım Haber logosu koyup biz ürettik diye satabiliriz o derece turuncu olmuş.
  • 80 dolara akıllı telefon var ha.
    ne kadar tipsiz olsa bile
  • 80 dolara mı, Deal Extreme'de 69 dolara 4 çekirdekli işlemcili akıllı telefon vardı ya. TV kanallarında kakaladıkları telefonlar da işte onlardan. :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.