Şimdi Ara

Lee sin Latede güçsüz mü ? Hangi itemler çıkılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muay thai aldım can geldi adama 3 kat daha iyi oynuyom ama itemler biraz sorunlu benim. ne çıkılır belki o yüzden bana öyle geliyor. fiora ile vs. mesela ? kimleri alır lee ?

• Vahşi Hydra Donmuş Balyoz Üçlü Kuvvet Ward itemi wardlı jungle itemi ve karşıya göre ayakkabı
  • Bence lee late'de full tank item olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Vahşi Hydra Donmuş Balyoz Üçlü Kuvvet Ward itemi wardlı jungle itemi ve karşıya göre ayakkabı

ben bilmiyorum hydrayı neden çıkıyoruz ?
  • Vahşi Hydra | Antik Golemin Ruhu | Keşif taşı (yakut) | Büyü direnci - Zırh - Gezgin botu 3 ünden birini karşıya göre seçebilirsin çoğunlukla büyü direnci alırım |

Kalan 2 item ı da karşıya göre dizersin randiunun alameti - warmog - danmuş balyoz - kanasusamış bu 4 ünden 2 sini seçersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Vahşi Hydra | Antik Golemin Ruhu | Keşif taşı (yakut) | Büyü direnci - Zırh - Gezgin botu 3 ünden birini karşıya göre seçebilirsin çoğunlukla büyü direnci alırım |

Kalan 2 item ı da karşıya göre dizersin randiunun alameti - warmog - danmuş balyoz - kanasusamış bu 4 ünden 2 sini seçersin.

Ben şahsen ya Antik Golemin Ruhu ya da mr veren pabuç çıkarım 2 sini aynı anda almam ve jungle lee ye hydra alınmaz
  • Lee, late'de tamamen takıma yardımcı rolde tank oynanmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atisyu

quote:

Vahşi Hydra | Antik Golemin Ruhu | Keşif taşı (yakut) | Büyü direnci - Zırh - Gezgin botu 3 ünden birini karşıya göre seçebilirsin çoğunlukla büyü direnci alırım |

Ben şahsen ya Antik Golemin Ruhu ya da mr veren pabuç çıkarım 2 sini aynı anda almam ve jungle lee ye hydra alınmaz

0 ad ile ne yapmayı düşünüyorsun ? Hydra jung dönmede hem aktifi hem pasifi ile çok işe yarıyor can yenilemesi ve can çalmasıda çok iyi +75 ad da çok iyi.

• quote:

quote:

quote:

0 ad ile ne yapmayı düşünüyorsun ? Hydra jung dönmede hem aktifi hem pasifi ile çok işe yarıyor can yenilemesi ve can çalmasıda çok iyi +75 ad da çok iyi.

Hydra zorunlu değil ki. Hem neden jungle lee ye ad çıkayım mid veya top olsam çıkardım ama jungle lee tank oynanmalı. Hydrayı mid veya top oynarken çıkarsın.Ve life steal wden yeteri kadar sağlanıyor .Ha oda yetmezse vampiric scepter çıkarsın.Bence jungle lee ye ad item olarak lw veya bt alırsın gerisini tank kasarsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hydra zorunlu değil ki. Hem neden jungle lee ye ad çıkayım mid veya top olsam çıkardım ama jungle lee tank oynanmalı. Hydrayı mid veya top oynarken çıkarsın.Ve life steal wden yeteri kadar sağlanıyor .Ha oda yetmezse vampiric scepter çıkarsın.Bence jungle lee ye ad item olarak lw veya bt alırsın gerisini tank kasarsın

Ben full tank kasmıyorum zaten oftank kasıyorum. Hydra da çok iyi gidiyor.

• Lee Sin böle oynanır
  • Early'de ki kadar iyi değil diyelim. Bt, lw, hydra gerisi tank itemi olmalı en ofansif build ile olsa bile.
  • Misal her zaman Q maxlama sana verebileceğim en büyük tavsiyem . Fioraya karşı nasıl oynanir demişsin , kesinlikle ilk E fulle -> Verdiği attack speed düşürme harika oluyor melee carrylere karşı ( bu dediğim yi , tryn için de geçerli ) Karşına full tank biri geldi malphite gibi mesela ve direk armor mu abandı?E kas ki magic dmg ile adamı eritmen çok kolaylaşır . Cok eziliyorsan W kas mesela gibi gibi . Bu dediklerim top lee için geçerli , jungle için arkadaşlar açıklamış zaten , golem + armor bot kesinlikle al , gerisi karşıya göre :)
    kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediye Kafa Atan Fare

Lee Sin böle oynanır
    />

• quote:

Lee Sin böle oynanır
    />

Sesli güldüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer top lanegidersem hydra lw ward itemi gerisi tanky jungle oynuyorsam full tank arayada bir ward itemi alırım herzaman
  • Late'de güçsüz, bu soruya ben cevap vermiş olayım.
    Oyun başı kartopu efekti yapan lee sin bile oyun sonu iş yapamıyor.
  • quote:

Lee Sin böle oynanır
    />

DH ifşa team gururla sunar. Adamın eski sisteme göre 876 elosu var Bronze IV
  • Insec izle.
  • quote:

Lee Sin böle oynanır
    />

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.