Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (904. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ustam puanlarini kontrol et eger yanlis bir durum varsa ara kliksa yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: randa

Teknosada 999 tl iken hizlialda 1079 tl idi forumdan 50 tl indirim kodu ve cardfinans 100tl parapuan ve karho ucreti dahil bana 935e maloldu
    32 gb lg turkiye garantili beyaz renk

Aynı şekilde aldım bügün elime geçti

Lg Türkiye garantili 503k seri
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    9 lira puanım vardı, şimdi kontrol ettim 14 lira olmuş, bunun için kliksayı arayanı vururlar

Ekleme: Kliksadan aradılar, puan sisteminde sorun varmış o yüzden alışveriş yapamamışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanrupid -- 15 Temmuz 2015; 16:32:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

LG TR garantili mi geldi acaba? Bir de hediye çekini hangi aşamada veriyor ben sepete eklediğim halde çek göremiyorum...

Ustam zaten yazıyor distribütör(yani lg Türkiye garantili)

Hocam foruma yazdığım esnada müşteri hizmetlerine de mail atmıştım ürün Lg Tr garantili mi diye, gelen cevap aynen şöyle:

"Sitemizde en iyi fiyatı sunmak için birden fazla distribütör firma ile çalışmakta ve en iyi fiyatları talep etmekteyiz. Stoklarımızda aynı anda farklı firmalardan alınmış ürünler bulunmaktadır. Bu nedenle distribütör firma ismi paylaşılamamaktadır."

Lg Tr garantili ürün olsa bunu söylemekten neden çekinsinler onu anlamadım ben, Lg'nin başka kaç tane resmi distribütörü var ki?

Kıllandım biraz....

• Sanrupid kullanıcısına yanıt
    hocam ben de g2 için bekliyordum çekiniz aktif olduğunda g2 de geçecekse talibim siz de ben de mmaliyeti düşürmüş oluruz
  • hızlıal dan dün saat 2 den önce aldım bugün elime geçsin diye telefon.Adamlar kargolamamışlar 17.00 da arıyorlar ödeme onayı için.Madem bayramdan sonra kargo elime ulaşacak bende iptal ettim.Bu arada teknosa indirimi cuma günü tekrar olursa diye bekleyeceğim.Belki bayram indirimi vs bişeyler çıkar
  • askanbey A kullanıcısına yanıt
    Benimle irtibatta olun hocam, yardımcı olmaya çalışırım. Benim telefon az önce geldi ups ile. 501KPY serisi yollamışlar. Maltepe Carrefour teknosayı aradığımda onlar da bu seriden var hatta bir tane kaldı demişti o yüzden teknosadan değil de 503 serisi yolluyor dedikleri için kliksadan almıştım. Bu işler cidden nasip kısmet işi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

13:56'da siparişi geçtim, 14:24'de faturası kesildi kargoya verilecek diye mesaj geldi. 503K geldiğini söyledikleri için kliksayı tercih ettik, Allah utandırmasın. Tabi teknosa kampanyasını kaçırmanın da büyük etkisi oldu Telefonun fiyatını 1000 liranın altına çekebilmek için çek satıştan satmaya çalışacağım, malum teknosa gibi direkt indirimli fiyatından alamadık

Bu arada, karttaki puanları gördü, kullanmak ister misiniz diye sordu evet dedim ama yine normal fiyat çekmeye çalışınca puansız aldım... Neden böyle oldu acaba?

bende Lg g2 alacağım da bu 503 K nın özelliği nedir ? daha doğrusu 501 502 503 K nedir ?

• Endimiyon kullanıcısına yanıt
    Üretim tarihiyle alakalı, 503k en yeni olan serisi sanırım
  • Endimiyon kullanıcısına yanıt
    Bunlar üretim seri numaraları. 501 dediğimizde bu ürün 2015'in 1. ayında üretilmiş olan seri anlamına geliyor.
    Tamam hocam sizinki resmi lg garantili geldi değil mi?

• askanbey A kullanıcısına yanıt
    evet LG TR garantili geldi rahat olun. Ancak müşteri hizmetleri bu bilgiyi paylaşmayı neden reddetti onu anlamış değilim...
  • G2 alacaklar için bilgi: höparlor sesi çok iyi değil, eşime aldım, moto g ile kıyaslanınca bariz fark var, net ve gur degil, diger ozellikleri çok iyi

• ayhanb53 kullanıcısına yanıt
    G2'nin sesini arttırmanın yolu var, Avrupa standartlarına uysun diye belirli bir oranda kısılarak piyasaya sürülüyor. Netten konusunu araştırabilirsiniz...
    Dışarıya sesi açarak müzik dinlerken net degil sadece, ama rahatsiz edici degil idare eder. bunun yolu var mi ki,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanb53 -- 17 Temmuz 2015; 10:18:15 >
  • merhaba arkadaşlar bende lg g2 almak istiyorum. burada uygun fiyatları vermişsiniz. birşeyi merak ediyorum. bu telefonda hafıza kartı yok format durumunda bilgiler resimlerin hepsi siliniyor mu? yoksa telefonun resimleri kalıyor işletim sistemi mi yenileniyor? bunu merak ettim cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: horozkentliii

merhaba arkadaşlar bende lg g2 almak istiyorum. burada uygun fiyatları vermişsiniz. birşeyi merak ediyorum. bu telefonda hafıza kartı yok format durumunda bilgiler resimlerin hepsi siliniyor mu? yoksa telefonun resimleri kalıyor işletim sistemi mi yenileniyor? bunu merak ettim cevaplarsanız sevinirim.

Ustam arkadaş bugün teknosa mağazadan sipariş vermiş lg g2 32 gb 1000 tl beyaz başka bir mağazadan gelecekmiş format olayı kolay tam temizliyerek de format atabilirsin yada resimlerin falan birşey olmadan da format atabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolasın ustam. Rahatlıkla telefonu alabilirim.

• arkadaşlar media mark'dan g2 satın aldım yarın şubeden teslim alacağım şu versiyon olayı kafama takıldı kutu üzerinden herhangi bir kontrol yapabiliyormuyuz versiyon
    falan ,marmara forumdan teslim alacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

arkadaşlar media mark'dan g2 satın aldım yarın şubeden teslim alacağım şu versiyon olayı kafama takıldı kutu üzerinden herhangi bir kontrol yapabiliyormuyuz versiyon
    falan ,marmara forumdan teslim alacağım..

Ustam kutu üzerinde cihazın üretim tarihi yazar mesela 503(2015 yılı 3.ayda üretilmiş) mesela 408(2014 yılı 8. Ayında üretilmiş)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.