Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan kullandığım cihaz xperia neo pilide 1500 mah ve tam 1 gün kullanamıyorum.Kaldı ki nexus5 4 çekirdekli 3 gb ram i ve kocaman ekranı olan bir cihaz,koydukları bu batarya 1 gün çıkarmayacaktır bekleyen arkadaşlar bunu iyi düşünsün.Lg nin bataryası tam ortada kalıyor ne çok iyi nede çok kötü.Keşke 3500 mah yapsalardıda aklımız şarj barında kalmasaydı
  • şu anda nakit 1445 lira güraks ta.
    ama taksitte 1550 ye fırlıyor ,neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

şu anda nakit 1445 lira güraks ta.

Dükkan da işler kesat galiba.

Neden fırloyorki bende bilemedim allah allah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidiyor kampanyasından her bonuscard birkere mi faydalanabiliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

2300 mah lık nexus 5 bence pek iddalı sayılmazG2 yi bende bayrama kadar kovalayacağım world ile güzel bir fiyata alırım inş.

O pil hayatta 1 gün götürmez nexus 4 var bende yetmiyor 2100

• Arkadaşlar bu media markt neden LG nin yeni telefonlarını satmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: €KONOMI$T

Arkadaşlar bu media markt neden LG nin yeni telefonlarını satmıyor?

vatanda satmıyor ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

şu anda nakit 1445 lira güraks ta.

Dükkan da işler kesat galiba.

Neden fırloyorki bende bilemedim allah allah

kliksada falan peşin fiyatına taksit uygulanıyor, burda niye böyle demek istemiştim.
  • Nexus 5 hakkındaki yorumlarınız durup bir daha düşünmeme sebep oldu, mantıklı düşünceler.

32GB G2'nin yokluğu sebep Nexus 5 düşünmeme :) ama bu yokluğun da uzun süreceğini sanmıyorum.

Nexus 5 in G2 fiyatına yaklaşacağını da hiç sanmıyorum açıkcası, G2 de kararlı gibiyim fakat bi açıklansa da rahatlasak Nexus 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: pausanias

Nexus 5 hakkındaki yorumlarınız durup bir daha düşünmeme sebep oldu, mantıklı düşünceler.

32GB G2'nin yokluğu sebep Nexus 5 düşünmeme :) ama bu yokluğun da uzun süreceğini sanmıyorum.

Nexus 5 in G2 fiyatına yaklaşacağını da hiç sanmıyorum açıkcası, G2 de kararlı gibiyim fakat bi açıklansa da rahatlasak Nexus 5

hocam ice cream sandwich den beri butun updateleri gormus biri olarak tecrubelerle yazdim.diger arkadas da ayni sekilde nexus kullanmis biri.update olayina bir daha takilirsam ne olayim.lg update cikarsin onu da yapmicam o .derece.ben de 32siyahta su andaki n11 fiyatlarinin 150-200 ustunu gormeyi umuyorum

• ilginç bir şekilde 32gb piyasada bulunmuyor.Tek tük teknosada falan oluyor ama bulmak zor.
    nexus 5 ne zaman çıkacakmış? Bari onu bekleyelim hazır 32gb g2 beklerken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crafty2

ilginç bir şekilde 32gb piyasada bulunmuyor.Tek tük teknosada falan oluyor ama bulmak zor.
    nexus 5 ne zaman çıkacakmış? Bari onu bekleyelim hazır 32gb g2 beklerken

Nexus 5'in resmi duyuru tarihi 14 Ekim diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: €KONOMI$T

Arkadaşlar bu media markt neden LG nin yeni telefonlarını satmıyor?

Lg ile anlaşmaları yokmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

2300 mah lık nexus 5 bence pek iddalı sayılmazG2 yi bende bayrama kadar kovalayacağım world ile güzel bir fiyata alırım inş.

O pil hayatta 1 gün götürmez nexus 4 var bende yetmiyor 2100

esasen yeni lg paneller daha az enerji tüketiyor.
    s800 işlemci de düşük nm teknolojisiyle daha az enerji tüketiyor.

yetmezmiş gibi lg'nin yeni hızlı şarj özelliği olan pil teknolojisinin normal kullanımda da daha verimli olduğu söyleniyor.

lg g2 3000mAH olmasaydı nexus'un 2300üne çok az demezdim ama g2 standartı öyle bir yere koydu ki...
    bu telefonun yoğun olmayan kullanımda 2 gün gitme iht. olabilir gibi geliyor bana..
  • o3 kullanıcısına yanıt
    hocam inş bundan sonraki serim nexus olacak lg de yoklukta gideri var,ama dediğiniz gibi ise 1 gün gider 2300
  • bu güraks bilişim ne kadar güvenilir acaba daha önce alışveriş yapan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pausanias

Nexus 5 hakkındaki yorumlarınız durup bir daha düşünmeme sebep oldu, mantıklı düşünceler.

n5 alırsam fiyatından alırım durumu var..
  • lg g2 nin ilerisi için güncellemeleri alıp almayacağı konusunda bi görüş var mı arkadaşlar? yani bi samsung apple gibi güncelleme desteğinin arkasında duruyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatasaray 

quote:

Orijinalden alıntı: Motta.

bu güraks bilişim ne kadar güvenilir acaba daha önce alışveriş yapan var mı ?

Forumda birkac yerde okudum ; bulundugu yerde sayginliklari varmis.

şöyle içimi rahatlatıcak alışveriş yapmış birilerini görsem forumda hemen siparişi geçicemde bi türlü tam güvenemiyorum siyah 16gb bulmakta ne dertmiş arkadaş
  • Hepsiburadaya siyah rengi gelmiş. 1.600 TL. Maximuma 100 puan hediye var.
    Link
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.