Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.258
Cevap
146
Favori
969.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16gb distribütör mü yoksa 50tl daha ucuza 32gb paralel mi almak lazım? Acil yardım arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @voodoo child ; Evet, delta

Bu arada delta kağıdı bende doldurulmamis bir problem olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

@voodoo child ; Evet, delta

Bu arada delta kağıdı bende doldurulmamis bir problem olur mu?

Bende de doldurulmamış,bir sıkıntı olmaz bence elde fatura da olduğu sürece.Zaten delta nın sitesinde garantili olarak gözüküyor telefon sorgulama yapınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

16gb distribütör mü yoksa 50tl daha ucuza 32gb paralel mi almak lazım? Acil yardım arkadaşlar

Paralel ithalat alınırsa genelde delta garantili oluyor, distribütör garantili de ise Brightstar garantili oluyor sanırım. Ben de arada kaldım ama tercihimi distribütör garantili den yana kullanacağım sanırım. Herhangi bir ufak sorunda kriz geçirmemek için 16gb bir boyuttan feragat etmek daha cazip geliyor. Ama araştırmak lazım iyice LG Türkiye Delta'dan çok mu iyi bunları iyice kavramak lazım. Birde son okuduğum yorumlardan sonra G2'den korkmaya başladım bunuda ekleyeyim.
  • şuan gittigidiyor da ceppaketin ilanı 1175 lira 35 lira avantajix ile 1140 a geliyor sizce almalımıyım ? N11 de daha ucaza getirilerbilirmi çek vb kullanılarak ?
  • G2 den G3 e acayip bir fikir geçişi yaptım. Distribütör garantili 16 G3 1550 civarına denk geliyor. G2 ise 32gb Distribütör 1300 civarına denk geliyor.

Hangisini almalıyım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

G2 den G3 e acayip bir fikir geçişi yaptım. Distribütör garantili 16 G3 1550 civarına denk geliyor. G2 ise 32gb Distribütör 1300 civarına denk geliyor.

Hangisini almalıyım.

1300 e nerde var bende bir goz atayim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar kirmizi lg g2 nerden bulabilirim paralel ithalat alsam

• quote:

G2 den G3 e acayip bir fikir geçişi yaptım. Distribütör garantili 16 G3 1550 civarına denk geliyor. G2 ise 32gb Distribütör 1300 civarına denk geliyor.

Hangisini almalıyım.

Tabi ki g3 tasarım ve kamera olarak baya fark var zaten git bi teknomarkete bi eline g3 bi eline g2 yi al aradaki farkı çok iyi anlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

gg da idealçarşım 1189 tl den satışa açtı

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-d802-32-gb-cep-tel-beyaz-siyah-123385804?scrf=gunun-firsati

Paylaştığın için teşekkürler ben de sabah burdan aldım wordle 1140 a geldi inşallah bi problem çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Seza

quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

16gb distribütör mü yoksa 50tl daha ucuza 32gb paralel mi almak lazım? Acil yardım arkadaşlar

Paralel ithalat alınırsa genelde delta garantili oluyor, distribütör garantili de ise Brightstar garantili oluyor sanırım. Ben de arada kaldım ama tercihimi distribütör garantili den yana kullanacağım sanırım. Herhangi bir ufak sorunda kriz geçirmemek için 16gb bir boyuttan feragat etmek daha cazip geliyor. Ama araştırmak lazım iyice LG Türkiye Delta'dan çok mu iyi bunları iyice kavramak lazım. Birde son okuduğum yorumlardan sonra G2'den korkmaya başladım bunuda ekleyeyim.

Teşekkürler, ben de tercihimi 32gb ile n11den yana kullanacağım, aslında worldcardımda var ggden de alabilirim ama

• ceppaketten alan ve imei kaydı yapılan arkadaşlar, gg'de onayı verdiniz mi yoksa illa 4 ağustosu bekleyecek misiniz ben daha vermedim acep beklesem mi daha :)
  • satin alan arkadaslar elinize telefon geldiginde hoparlöru sin ses acarak bir gorusme yapin, bakalim hafif cizirti geliyirmu? birde kardi tarafa sorun bakalim ses biraz boguk geliyormu, bunu sorun.bu iki sorunu defakarca etrafimda bulunan g2 lerde denedim heosinde ayni sonuca vardım. cigu kisi girmezden geliyor dikkat etmiyor.bende hem s3 var hem g2 aldim.onun icin sesleri karsilastirinca s3 daha net ses veriyor.g2 bu konuda hüsrana ugratti beni....

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

ceppaketten alan ve imei kaydı yapılan arkadaşlar, gg'de onayı verdiniz mi yoksa illa 4 ağustosu bekleyecek misiniz ben daha vermedim acep beklesem mi daha :)

Son gun veririm .

Bu arada kulaklik dugmeleri calisiyor mu sizde arkadaslar bende calismiyor

• bende de bugün tuhaf bir şey oldu. bazı uygulamalarda mesaj yazarken telefon çat diye ana ekrana dönüp durdu. acaba home tuşuna mı temas ettim yanlışlıkla diye düşündüm.. sonra bir daha olmadı, gerçi çok fazla da deneyemedim sonra. ama olurken gıcık etti..
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Bende vermedim henu. Vermeyi de dusunmuyorum suanda. Son gunveririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bende de bugün tuhaf bir şey oldu. bazı uygulamalarda mesaj yazarken telefon çat diye ana ekrana dönüp durdu. acaba home tuşuna mı temas ettim yanlışlıkla diye düşündüm.. sonra bir daha olmadı, gerçi çok fazla da deneyemedim sonra. ama olurken gıcık etti..

Hocam bana çok oldu tam mesaj yazıyorum yanlıslıkla elim home tusuna gidiyor.ana ekrana donuyorum.yani sanal butondan dolayi elin asagi azicik kacınca ana menuye doner.dikkat et buyuk ihtimal space'e basarken oluyordur =)
  • quote:

Hangisini almalıyım.

1550₺ 'e nerde var? O fiyata düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necii

satin alan arkadaslar elinize telefon geldiginde hoparlöru sin ses acarak bir gorusme yapin, bakalim hafif cizirti geliyirmu? birde kardi tarafa sorun bakalim ses biraz boguk geliyormu, bunu sorun.bu iki sorunu defakarca etrafimda bulunan g2 lerde denedim heosinde ayni sonuca vardım. cigu kisi girmezden geliyor dikkat etmiyor.bende hem s3 var hem g2 aldim.onun icin sesleri karsilastirinca s3 daha net ses veriyor.g2 bu konuda hüsrana ugratti beni....

bende 406k serısı cıhaz vardı 1 haftalık arkadasımdan almıstım kullanmak ıcın ama ondada vardı farkettım ancak soyle bısey var dısarda acık havada yapmıyordu sebekenın daha az cektıgı zaman yapıyodu bıde sım kart ıle alakalıymıs herkes konusunda oyle dıyodu sım kartı kestırmek yerıne orjınal mıcrocım cıkartın dıyodu.

özetle bu sorun serısı ve ıthalatcısından bagımsız bı cok g2 de var yoksa sanlısın ama varsa sanssız sayılmazsın normaldir

• quote:

bende de bugün tuhaf bir şey oldu. bazı uygulamalarda mesaj yazarken telefon çat diye ana ekrana dönüp durdu. acaba home tuşuna mı temas ettim yanlışlıkla diye düşündüm.. sonra bir daha olmadı, gerçi çok fazla da deneyemedim sonra. ama olurken gıcık etti..

hocam o duruma dıstrıbutor garantılı cıhazda bende sahıt oldum ama sanırım o multı touchla alakalı menuye dokunmasanda dıger elın bı sekılde ekrana degıyosa bunu ypıyo bunu gozlemledım mesela oyun oynarken ne zamankı sol elım ekrana hafıfte olsa temas etse sag elımle asıl komutları algılamıyodu ekran brde dedıgım gıbı bı kackez mesaj yazarken temasta bulundu elım mesaj yazarken harflere dokunmaları algıyodu ama yazmıyo sol elımle teması kesınce ana ekrana donuyodu cok cok buyuk ıhtımalle yazılımda gozden kacan bısey var guncelleme ıle duzeltırler korkma

• 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.