Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar garantisi Güncel Dijital olan LG G2 yi kesinlikle almayın,ürünün arkasında durmuyorlar teknik olarak.Ekranda ufak bi sarı leke çıktı ve bunun için garantiye yolladım kullanıcı hatası dediler,konuştum ve dedim ki telefonumu çok temiz kullandım darbe bile almadı,hiç yere düşmedi dedim fakat onların cevabı şu oldu "Lg ürünlerinde bununla çok karşılaşıyoruz,çok hassastır,cepte durunca sarı leke olabilir,kullanıcıdan kaynaklı" dediler."nasıl yani cep telefonunu cebimizde taşımayalım" dedim ve yapmadılar kısacası.Fakat diğer garanti firmaları bunu ücretsiz olarak yapıyolar kullanıcı hatası demeden.SAKIN almayın Güncel Dijital garantilileri uyarıyorum!
  • bekmez B kullanıcısına yanıt
    Ucuz etin yahnisi hesabı olmuş bu.. Ben LG TR garantili aldım, onlarında pek farkı yok diğer firmalardan.. Cihaz ilk partiden ve aşırı sorunlu, bu sorunları kabul ettikleri halde yapabileceğimiz birşey yok demeye getirdiler.. Farklı müşteri temsilcileri ile farklı taleplerde bulundum.. Birisi ücret iadesi yok değişim talebi alıyorum dedi, diğeri değişim bile olmaz onarım yapalım dedi.. Değişimi zar zor alabildim ve cihaz bekliyorum şuanda.. Telefonum 1 aydır serviste yatıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim

quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

Son hareketlerde 14.32'de Merter'de şubeye girmiş ama kargo daha cikmamis gözüküyor... Vay arkadaş kargo şubesinden bile cikamadi daha...

azıcık sakın azıcık sabır hocam :D daha cıkmaz kargo subesınden aksama kadar subede durur aksam 7-8 gıbı kapanmadan araca yuklenır saat 10-11 gıbı dagıtım merkezıne sonra ordan cıkar 1 gunluk mesafedeysenızde sabah subenızde olur ve dagıtıma cıkar 2 gunluk mesafedeysenız aksam 4-5 gıbı subenızde olur ve ertesı gun dagıtıma cıkar

Babama hediye olarak aldim ve sürpriz olacak o yüzden bu sabirsizligim :) 2 günlük mesafede olduğundan yarin aksama şubede olursa çok iyi bence... En azindan gidip aldirtirim. Hala cikis biriminde görünüyor. Ceppakete acil olduğunu söylediğim halde dikkate almamislar.

cep paketle alakası yok hocam bunun kısıye ozel tek bırtane getırttıremezlerdı sen rahat ol genelde yurt ıcı kargo 48 saatlık mesafe dedıgı ertesı gun aksam dagıtım subesıne ulasıyor ancak bu sısteme gırmez sıteme 2 gun sonra yanı dagıtım gunu sabah ellerıne ulasmıs gıbı gırerler oyuzden yarın ara sana gelen subeyı bıraz nezaketle durumu anlat ne zaman gelır saat kacta gelıyım alıyım de hatta mumkunse okadar acelen varsa dırek bulundugun ıldekı aktarmayı ara ordan teslım etmıyolar ama nadırde olsa anlayısla karsılayıp verıyolar tabıkı sana yakınsa aktarma merkezı

ınsallah yarın bı sekılde hepımızın elıne sagsalım kazasız belasız ulasır cıhazlarımız

Kimisininki sabah verilmiş kargoya bizim özel durumdan dolayi sabah verebilirdi. 14:42'de vermişler kargoya...

sipariş sırasına gore vermıslerdır kargoya hocam bılemeyızkı herkesın bı ozel durumu olabılır

• quote:

Orijinalden alıntı: bekmez

Arkadaşlar garantisi Güncel Dijital olan LG G2 yi kesinlikle almayın,ürünün arkasında durmuyorlar teknik olarak.Ekranda ufak bi sarı leke çıktı ve bunun için garantiye yolladım kullanıcı hatası dediler,konuştum ve dedim ki telefonumu çok temiz kullandım darbe bile almadı,hiç yere düşmedi dedim fakat onların cevabı şu oldu "Lg ürünlerinde bununla çok karşılaşıyoruz,çok hassastır,cepte durunca sarı leke olabilir,kullanıcıdan kaynaklı" dediler."nasıl yani cep telefonunu cebimizde taşımayalım" dedim ve yapmadılar kısacası.Fakat diğer garanti firmaları bunu ücretsiz olarak yapıyolar kullanıcı hatası demeden.SAKIN almayın Güncel Dijital garantilileri uyarıyorum!

tuketici hakem heyetine gitceni ama sadece hizmet alamamazlıktan telefon ucreti degil yasal sorumluluklarınızı yerınıze getırmedıklerı ıcınde dava accaklarını ve emsallerını ıncelerlerse avukatları 80.000tl gıbı para cezası alacaklarını soyleyerek tehdıt et hatta cıddı oldugunu gostermek ıcın once thh ye gıt doldurdugun dılekcenın ornegını kargoyla beraber gonder bakalım nolacak.

baktın yıne sonuc alamıyosun atla gıt servıse yuz yuze agzına geleni bi say sov bakalım ozaman napıcaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhane -- 25 Temmuz 2014; 19:13:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

niye hep beyaz satılıyor siyah daha iyi deği lmi?

Bende bu sorunun cevabını çok merak ediyorum

İşyerinde 4 arkadaşımda beyaz g2 var, bende siyah herkes ben siyah aldıktan sonra "siyah daha güzelmiş, daha asil duruyor vs."dedi

Beyaz bence sıradan olmaya başladı, herkeste beyaz telefon

Bu telefonu alacak arkadaşlara siyah tavsiye ediyorum

• elimde %10 gittigidiyor indirimi var, bir saat sonra süresi dolacak, ihtiyacı olana verebilirim.

edit: youlaw adlı kullanıcıya verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuyudakitas -- 25 Temmuz 2014; 23:24:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

quote:

İşyerinde 4 arkadaşımda beyaz g2 var, bende siyah herkes ben siyah aldıktan sonra "siyah daha güzelmiş, daha asil duruyor vs."dedi

aynen benimde siyah hoşuma gitti ama ama bakıyorum satılan he p beyaz

• benimki de taşıma durumunda (ceppaket) 8 de yola çıkmış yarın 13 e yetişmez herhalde hatay a

bayramdan önce alamayacağız sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 26 Temmuz 2014; 1:23:53 >
  • benim kargo bilgileri de girilmiş surkapı transfer merkezinden antalyaya bugün gelir mi acaba bilenler cevaplayabilir mi?
  • Sıcak Heralde + 100 Tl Bonus gittigidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blazer95 -- 26 Temmuz 2014; 2:15:18 >
  • bekmez B kullanıcısına yanıt
    Benim de guncel dijital
    Tirstim şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaradayım. Dün kargo bilgileri girilmişti. Şimdi baktım son hareket dün 17:53 Merter diyor. Hala ist. da yani. Burdaki şube de bugün gelmez bayramda sonra gelir dedi. Vay arkadas ya. Hanıma süpriz olacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben istanbulda oturuyorum.Şuanda bulunduğum semtteki kargo yerine gelmiş.Yürüyerek 10 dk mesafede ama getirmelerini bekliyorum bakalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

quote:

Beyaz G2 ile Siyah G2'nin ruhu karşı karşıya gelse Siyah G2 diz çöker af diler.

Lütfen kafa karıştırmayalım

2 rengi de hoş gayet. Şahsen ben beyaz tercih ederdim. Bir süre arka arkaya beyaz telefonlar kullandım. Sıkıldım siyah aldım son 2 cihazı. Şimdi G2 alacak olursam beyaz ya da kırmızı alırım.

@tgezer

Abi bakıyorum G2'ye geçmişiz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evomania -- 26 Temmuz 2014; 10:37:43 >

• Evomania kullanıcısına yanıt
    Evet kardeşim. F/P urunu.
    Ama E52 duruyor. Satmam onu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Evet kardeşim. F/P urunu.
    Ama E52 duruyor. Satmam onu.

Güle güle kullan abi hayırlısıyla.
  • İzmir'de oturuyorum kargoyu aradım 12:30 da gelicek saat 4 e kadar şubemizden alabilirsiniz dediler.
  • quote:

ben alasıya kadar beyaz renk kovalıyodum. mağazada gidip baktığımda da beyaz renk çok daha çekiciydi. ama gg de uygun fiyatlı bi tek siyah renk olduğu için onu almıştım. şimdi ise iyi ki siyah almışım diyorum. daha oturaklı daha asil duruyor. biraz da yaşım gereği öyle düşünüyorum heralde bilemedim. beyaz renk biraz daha gösterişli olduğu için gençlere ve bayanlara yönelik geldi bana. bu yüzden beyaz rengin ikinci eli daha kuvvetli olur.
  • Ceppaketten aldığım lg g2 siyah renkli telefon geldi.Testleri yaptım sorun yok.Tek sorun gibi olan imei kayıtlı değil gözüküyor yeni ürün olduğu için sanırım.Delta'nın sitesinde 2 yıl garantili gözüküyor.Kulaklık+ Tr uyumlu sarj cihazı + garanti belgesi + fatura geldi.İki sorum olacak arkadaşlar.
    -Bu imei için kaç gün beklemek gerek ve bu sürede telefonu kullansak bir sorun olur mu?Yoksa imei kayıt altına girene kadar beklemek mi lazım.Araya bayram tatili de girecek malum.
    -Garanti belgesinde garanti şartlarının yanındaki alan doldurulmamış,diğer arkadaşlarda nasıl acaba?Bir sorun teşkil eder mi?Gerçi sitesinde 2 yıl garantili olarak gözüküyor ama.

Edit:Birde bu seriyi nerden öğrenicez.k403 falan seri olanı.
    Edit2:Kutuda yazıyormuş :D 403K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi constantine05 -- 26 Temmuz 2014; 11:29:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

Ankaradayım. Dün kargo bilgileri girilmişti. Şimdi baktım son hareket dün 17:53 Merter diyor. Hala ist. da yani. Burdaki şube de bugün gelmez bayramda sonra gelir dedi. Vay arkadas ya. Hanıma süpriz olacaktı.

hocam yok ole bisey bende sabah gittim kargoya dagitim merkezinden gelmemis saat 1 de gelir dediler ama cumartesi oldugunfan o saatten sonra dagitim olmayacagi icin bayram sonu dediler ama 4e kadar aciklar gidip subeden alabilirsin baski yap atar yap al o telefonu bugun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.