Şimdi Ara

Note 3 mü ? İphone 5s mi ? 64 bit destegi kafamda soru işaretleri var ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım benim için boyut önemli degil telefonun stabil çalışması kasmaması herşeyden önemli. Türkiyeye exynos işlemcili modelin gelmesi bende hayal kırıklığı yarattı. Zaten apple da alsam samsungda alsam 2 ay falan beklicem çünki 2 telefonunda 2000₺ üstü hakettigini düşünmüyorum. Exynos işlemcili model arayuz ve güç gerektirmeyen şartlarda düşük güçteki çekirdekleri kullandiği için kasma yapıyor ve bi süre sonra her android telefonda oldugu gibi şişme yapıcagını düşünüyorum fakat bunlar sadece bir düşünce cihazı elime alıp test etme imkanı bulamadım. Ve alıcagım telefonun beni en az 2 yıl götürmesi gerekiyor. Sizce ne yapmalıyım boyut önemli degil telefonu stabil kullanabilmem yeterli. Androidide ios kadar seviyorum bunuda belirtmek istedim . Ne fanboy iosculardanım nede samsungculardanım bana hangisi en iyi cihazı vericekse onu almak istiyorum. Ve kafama takılan birşey daha var android 5.0 la 64 bit destegi gelicek diyolar bizim elimizdeki cihazlar çöp olmasın, hemen herkesin umutla nekledigi android 5 64 bit destegi yüzünden diger cihazlarda sıkıntı cıkartırmı diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.