Şimdi Ara

LG en az 10 milyon G2 satışı bekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
1.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG en az 10 milyon G2 satışı bekliyor

LG'nin Ağustos ayında tanıttığı ve ülkemizde de bugün piyasaya süreceği amiral gemi modeli G2, özellikle fiyat politikası ile oldukça ilgi görüyor. LG'nin de modelden beklentisi epey yüksek.

5.2 inçlik Full HD IPS ekranı, Snapdragon 800 işlemcisi, 13MP çözünürlükte OIS destekli kamerası ve arka kontrol tuşları ile rekabete hızlı bir giriş yapan G2 modelinden beklenen satış rakamı en az 10 milyon.

Tayvan'daki bir etkinlikte resmen açıklanan bu beklenti, G2 modelinin de üst seviye akıllı telefon sınıfında en az yüzde 10 pazar payı elde etmesini sağlayacak. Firma Tayvan'da da aylık satış rakamını 20 000 olarak belirlemiş. 

Açıklanan rakamlar henüz beklenti olduğu için ne kadarının gerçekleşeceğini şimdiden kestirmek zor ancak 1599TL/1799TL şeklindeki fiyatlandırma ile ülkemizde başarılı satışlar yapabileceği düşünülüyor. 

• Beklemekte çok haklılar hatta daha fazlasını da bekleyebilirler.

• ürünü ön sipariş ettim teknosadan siparişiniz yola çıkmıştır diyo sizce ne zaman gelir izmire ?

• bence olabilir. neden olmasın?

• Evet ulaşma Şansı var ama insanlar 16 gb nin yetersiz kalmasından tereddüt duyuyor 32 gb Modelide 1699tl olmalı idi Bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O Süper fiyatla değil 10 milyon İnşALLAH 20 milyon satar ve bütün firmalara örnek olur

• 10 milyon ne LG amca ? Zamzong 50 satıyor o kıytırık leğen ile. Sen bu telefon ile 30 hak ediyorsun en az

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre3735

ürünü ön sipariş ettim teknosadan siparişiniz yola çıkmıştır diyo sizce ne zaman gelir izmire ?

Bi bitmediniz

• iPhone5 kullanıyorum eğer şuan telefon alcak olsam 5s değil bu telefonu alırdım.

• 10 milyon rahat satar
  • Telefon çok iyi, ancak özellikle kamera performansı konusunda bazı yazılımsal performans sorunları olduğu belirtiliyor. Bu sorunları çözen güncellemeleri fazla zaman geçirmeden verebilirlerse, ve bundan sonraki güncellemeleri aksatmayıp rakipleriyle benzer zamanlarda hatta daha önce sunabilirlerse kullanıcılarda bir güven yaratabilirler.

Ben telefonu almak için güncellemeleri bekliyorum, sorunları çözen güncellemeleri hızlı bir şekilde verdiklerini görürsem 32 GB'lık modelinden bir tane hemen sipariş edeceğim.
  • ürünü ön sipariş ettim teknosadan siparişiniz yola çıkmıştır diyo sizce ne zaman gelir izmire ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre3735

ürünü ön sipariş ettim teknosadan siparişiniz yola çıkmıştır diyo sizce ne zaman gelir izmire ?

Lan bi git :D eski veriyo bide liseli

• Önüne gelen 10 milyon satıyor arkadaş bu telefon işinde iyi para var sanırım.

• Tek 32liği 1600den getirselerdi keşke.16lık hayatta kesmez.

• Kesin satar her şeyiyle tam bir telefon olmuş...

• Lg haberlerinde kızlarda güzel oluyor nedense.Ayrıca satıp satmayacağını ilerleyen zamnlarda görürüz.
  • Turkiyede kac adet satar:) tahminleri gorelim

• Vala ben aldim su ana kadar kullnadigim en iyi telefon super yapmislar

• Çok daha fazlasını hak ediyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.