Şimdi Ara

Kardeş Payı (2014) | BİTTİ (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.954
Cevap
69
Favori
195.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet Şimdiye Kadar İzlemediğin İçin Pişman Olursun :)

• Çocuk 19 yaşında arkadaşlar geçtiğimiz LYS'de kendisiyle aynı okulda sınava girdik.
  • kmldgn10 kullanıcısına yanıt
    Böyle biz soruyu sen söylememiş ol biz görmemiş olalım.Beynimde Kardeş payının reset düğmesi olsada tekrar başlasam.
  • Dizinin yeni sezon tarihi belli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

Görmedikleriniz bölümü çok eğlenceliydi be, izledikten sonra buraya yazma fırsatı bulamamıştım.

Tahsin karakteri niye yoktu onu hiç anlamadım. Zaten neden diziden ayrıldığı da söylenmemişti. Keşke o da olsaydı.

En çok güldüğüm sahne Oğuzhan'ın duştayken '' ak ulan ak parası neyse vericem'' demeseydi, onu hiç kimse söylemedi ama bildiğin yerlere yatarak gülmüştüm

Bi de dikkatimi çeken bi şey var, izledikten sonra bi kez daha anladım. Bu ekipte herkes tırnanaklarıyla kazıyarak bugünkü noktalarına gelmiş. Mesela Selçuk Aydemir ve Emrah Kaman'ın röpörtajlarını okudum. Selçuk aydemir senaryo nasıl yazılır bilmeden oturmuş çalışmış. Emrah-Murat Kaman kardeşler işsiz kalma pahasına oturup aylarca senaryo yazmışlar. Selçuk aydemir diğer senaristleri toplamak için uğraşmış Kimse iki satır yazalım paramıza bakalım demiyor, adamlar önceki işlerinden daha kötü bi iş yapmaktan korkuyorlar.

Ayhan Taş zaten doğal komik bi adam ona bi şey söylemeye gerek yok Oğuzhan karakteri çok sevilmesine rağmen adamda en ufak bi şımarma yok. Tırt sit-com dizilerinde iki sezon gözüken adamlar star gibi dolaşırken herkesin hayran olduğu bi karakteri oynayan adamdan mütevazilik akıyor. Şükriye'yi oynayan kız ankaradan kalkmış gelmiş. Ahmet Kural ve Murat Cemcir bu dizinin yıldızları olmasına rağmen hiçbir artislikleri yok, herkes onlardan ''abi'' diye bahsediyor. Set çalışanları da gayet mutluydu. ( diğer oyuncuları da yazıcam da çok uzun olucak, onlar hakkında da aynı şeyleri düşünüyorum)

Başarı böyle bi şey galiba. Her şeyden önce samimiyet.

Hocam Oğuzhan'ın Ak Ulan sahnesi hangi bölümdeydi acaba? YouTube'da bulamadım

hangi bölüm olduğunu hatırlamıyorum ama o sahneyi buldum

http://izlekop.net/oguzhan-banyo-sahnesi-kardes-payi.html

yanlış kelimelerle mi aradım bilmiyorum ama bi tek bu sitede yüklenmiş nasıl gözden kaçar ya

Valla ya ben de bulamadım Youtube'da falan. Çok sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: LastChange

Dizinin yeni sezon tarihi belli mi ?

Ocak 2015.
  • beyler 1 sezonu ingilizceye çevirip yayınlıcaktı ne oldu o iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

beyler 1 sezonu ingilizceye çevirip yayınlıcaktı ne oldu o iş

Kim?
  • Bu seviyede komedi dizisi bidaha gelmez değerini bilelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe farklı bir dil ona gore espiriler var İngilizceye çevrilse bir şey anlaşılmaz.Ses de önemli düşünsene hilmiyi İngiliz biri seslendiriyor zevki cikmaz.
  • Yapımcı ilk sezon bittikten sonra dizi yurt dışına açılacak diyordu bir ara ama bakalım olacak mı. Ki yurt dışında yayınlansa da tutacağını düşünmüyorum. Yapılan esprilerin çoğunu ancak Türkler anlayabilir. Göreceğiz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

Yapımcı ilk sezon bittikten sonra dizi yurt dışına açılacak diyordu bir ara ama bakalım olacak mı. Ki yurt dışında yayınlansa da tutacağını düşünmüyorum. Yapılan esprilerin çoğunu ancak Türkler anlayabilir. Göreceğiz bakalım.

+1
    Daha çok gündemdeki espriler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldıkları paraları söyleselerdi izleyen azalırdı harbiden düşünün bölüm başına 90bin tl alıyoz demesi ahmet kuralın
  • abi sezainin imzayı göremedim ben gönderirmisiniz adam efsane ya
  • Takip.
  • Takip.
  • Mahallleli rahatsız olduğu için mi mahalleden ayrılma oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Mahallleli rahatsız olduğu için mi mahalleden ayrılma oldu?

Evet.
  • Diziye 5 ay ara verdiler.Bu 5 ayda parasız gezmeyeceklerine göre kesin filmi çekecekler.Ama filmle ilgili hiç birşey söylenmedi.
    Burak Satıbol'a Ayhan Taş ile karşılıklı oynayabilecekleri güzel bir rol bulunursa komedinin anasını ağlatırlar
  • Şimdi bunlar yeni mahalle taşınacaklar ee burak satıbolda o mahallenin bir esnafı olabilir ayhan taşın karşısına yanına bi dükkan ne güzel giderdi
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.