Şimdi Ara

Kardeş Payı (2014) | BİTTİ (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.954
Cevap
69
Favori
195.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi kabak tadı vermeye başladı. Düşüncüler güzel ama uygulamalar pek iyi değil. Şu an diziyi götüren Sezai Abi benim için. Umarım 2. sezonda işler güçler kalitesine ulaşır tabii devam ederse.
  • Son bölümde Sadi Celil Cengiz de oynuyordu konuk oyuncu olarak mı geldi yoksa bundan sonra kardeş payında devam mı edecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReturnOfLegend

Son bölümde Sadi Celil Cengiz de oynuyordu konuk oyuncu olarak mı geldi yoksa bundan sonra kardeş payında devam mı edecek?

Konuk olarak geldi. İnşAllah gelmez bir daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Son bölümde Sadi Celil Cengiz de oynuyordu konuk oyuncu olarak mı geldi yoksa bundan sonra kardeş payında devam mı edecek?

Aynen, ben de hiç beğenmedim Sadiyi. Yetenek olarak ikilinin yanına hayatta yaklaşamaz.
  • Güzel bir bölümdü yine ama sanki ilk bölümlere nazaran biraz düşme var gibime geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

quote:

quote:

Aynen, ben de hiç beğenmedim Sadiyi. Yetenek olarak ikilinin yanına hayatta yaklaşamaz.

Arkadaş uyuz uyuz yokuş yapıp,trip atıyor. Cins cins mimikleri var. 3. kardeşin kız olmasını kim düşüyse Allah ondan razı olsun. Seda mis gibi kız. Hem karakter olarak iyi hemde dizinin dişi grafiği yukarda tutuyor :D

• kardeş payı sezon finaline gırıyor :(
  • 7 Ağustos sezon finali yapacaklarmış.
  • Sadi diziye biraz zor girer hatta giremez çünkü Feyyaz karakteri ölü bir karakter
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

ara verecek diye haberler var 2015 e kadar mı acaba

İnşAllan olmaz hocam öyle birşey. Eylül-Ekim de felan başlasın hemencecik.

hemen bir şey düşünmemiz lazım. hemencecik. hemencecik. hemencicik. cicik. cicik. kate upton'un cicikleri. işte düşünemiyorum abi. döndü dolaştı kate upton'a bağlandı ya.

@mic

Zaten bir sezonun 22 bölüm süreceğini en başından belirttiler, beklenmedik bir durum yok ortada.

24 Temmuz 20. Bölüm 31 Temmuz 21. Bölüm 7 Ağustos 22. Bölüm.

Hatta sezona geç başladıkları ve araya beklenmedik tatiller girmesine rağmen Aralık ayında 2. sezona başlamaları bile güzel haber. Ben Ocak sonu falan bekliyordum doğrusu.

• Bu bölüm olmamış dedirtti açıkçası . Ya benim bunlardan beklentim çok yüksekti ya da cidden kötü bölümdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

quote:

quote:

Açıkçası gözüm hep arıyordu Sadi Celil'i gelmesi bence güzel oldu
  • 19. bölüm nasıl efsane bir bölümdü öyle. Paralel evren ve komedi dizisi. Ancak bu kadar olabilirdi. Baştan Walter Bishop'a selam çaktılar zaten belliydi bi şeyler olacağı.

İşler Güçler'e bağlamaları harikaydı. Hilmi'nin Hakkı halini bumcu Onur'u AKM'yi özlemişiz.
    Sadi de geldi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Hilmi'nin girişimci ruhu çok iyi valla İşler Güçler'e bağladıkları kısımda çok iyiydi
  • Kartal'ın "ne didin"e sardım bu aralar.

Ne didin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Kartal'ın "ne didin"e sardım bu aralar.

Ne didin?

acaba kartal ayselı baglıcakmı onu cok merak edıyorum :D
  • Onu ben yazacaktım o mesaja ama, sonradan sallamadım pek dedim boşver.
  • HİLL-ME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janjanahmet -- 22 Temmuz 2014; 8:53:14 >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.