Şimdi Ara

KAYSERİ' den hangi SEMTTEN ev alınır???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
26.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu an görevim dolayısıyla Şırnakta çalışıyorum. Daha önce de benzer bir konu açmıştım ve yardımcı olup fikir beyan eden herkese teşekkür ediyorum.

Eski konu; (Ankara için)

http://forum.donanimhaber.com/m_52248703/tm.htm

Buradaki görevim uzadığı ve tayinim Ankara iline çıkmadığı için nasip olursa Kayseri' ye yerleşmek istiyorum.

Yaklaşık 4 ay sonra yani sömestr tatilinde Kayseriden 100 - 110 bin TL tutarında bir ev almak istiyorum, hem yatarım amacı ile hemde Kayseri' ye gittiğimde oturmak amacıyla ama Şırnak' tan dönene kadar boş kalacak ev, Kayseri' ye bir kaç defa gittim ama çok çok ev alacak kadar iyi bilmiyorum o nedenle hangi semt - mahalleden ev alınır, yardımcı olursanız memnun olurum..

Teşekkür ederim şimdiden..

• End Of The Road kullanıcısına yanıt
    Sivas Caddesi merkezi olması yönü ile mi ön plana çıkıyor, Talas ilçesine bağlı yoksa Melikgazi ye mi acaba?
  • Talas veya esenyurt olabilir hem ulasim kolaydir hemde surekli degerinde kalir zarar ettirmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • babapars B kullanıcısına yanıt
    Talas ilçesinin her hangi bir mahallesi olabilir mi? Yani Talas' ın kötü bir yeri var mı?
  • Heryeri olur anayurt yenidogan vs. temiz semtlerdir oturmayip kiraya bile verseniz ogrenciler kapis kapis eder iyi kira alirsiniz...

• babapars B kullanıcısına yanıt
    Böyle sordğum içi kusura bakmayın ama yarın bir gün emlakçı ile gezerken en azında şuralar olsun iyidir diyebilmek için soruyorum..
  • E tabi kafanizda bikac yer belirleyip oraya yogunlasmak iyidir insallah hakkinizda hayirlisi olur

• Bende Kayseriliyim fakat nasip İstanbul'da oturuyorum. Kayseri'de semt olarak fiyat aralığınıza uygun olarak Sivas Caddesini öneririm.Konumu oldukça iyi iki adımda Forum Kayseri tüm çarşı vb.
  • Belsin'e yatırım yapın benden demesi. Son zamanlarda tramvay'ın gelmesi yeni alışveriş merkezi yapılması ve terminalin yakın olması baya kar sağlayacak ilerde baya merkezi olacak
  • ParadoxL kullanıcısına yanıt
    Belsin bir mahalle mi yoksa Mimsin gibi bir yer olarak geçiyor..
  • Tam olarak bilmiyorum ama bir arkadaşta Sivas caddesi dedi, merkezi bir yer olsa gerek ama böyle merkezi yerlerde evler çok pahalı olsa gerek, Kayseri hem gelişmekte hemde binalar çok katlı olduğu için yeni yapı evler gayet uygun 100 bine sıfır 160-170 metre kare evler çok rahat var.. Bende bu fiyatlara (100- 110) şehrin taa göbeğinden olmasada araçla ya da toplu taşıma ile rahatça gidilip gelinebilecek yeni yapı bir ev olsun istiyorum.. Sormamda ki amaç ise temiz ve gelişmekte olan bir yer olması temennisi ile..
  • Sivas caddesinin konumu guzel fakat evleri eskidir bu yuzden fiyati uygun.

• Çok eski ev almak istemiyorum, eski evler her ne kadar bakımlı olsa da masraf çıkarıp yıpranmış olması ve yeni evlerin ısı yalıtım vs yönünden daha iyi olması sebebi ile 0-4 yaş arası yeni yapı ev düşünüyorum inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

Belsin bir mahalle mi yoksa Mimsin gibi bir yer olarak geçiyor..

Belsin - Kürsü Tarafı
  • Hocam melikşah üni karşısında oturuyorum mahalle güzel ev fiyatları da tam size uygun
    Sivas cad. O fiyata ev bulmanız zor gibi

• Mustafa şimşekde evimiz var sattık sayılır kaporayı aldık ama parayı henüz vermedi,
    Mustafa şimşekde çok iyidir kayseripark yakınları tam merkezidir kiralar en assagı 500 den baslar
    edit : istersen babamla konuşurum adamlar kredi cekecekti cekemezlerse sizinle konusturabilirim 108 - 110 arasına verebilir. ev 3+1 mustafa şimşek kayseri parka cok yakın okula cok yakın tam merkezi internetten arastırabilirsin istersen fiyatlarıda arastır. bizede acil para lazım ucuza satıyoruz.
    fiyatlar hakkında bilgin olması icinhttp://www.sahibinden.com/search.php?b%5Bsearch_text%5D=mustafa+%C5%9Fim%C5%9Fek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Köpek Yiyen -- 27 Eylül 2013; 16:31:17 >

• Özellikler mahalle ismi olarak alınır ya da alınmaz diyebileceğiniz yerler var mı?

mesela ilanlarda adı geçen;

Mimarsinandemokrasi Mahallesi,

Mimarsinan şirintepe Mahallesi,

Mimarsinan bahçelievler Mahallesi,

Gesi Fatih Mahallesi,

Mevlana Mahallesi

Erkilet, (Mehmet Akif Ersoy Mahallesi)

Genelde ilanlar buradan, buralar nasıl arkadaşlar? Çok mu uzak ya da kötü, gelişmeye açık yerler mi?
  • güncel...
  • anayurtta kiralar anormal derecede hızlı arttı iki yılda, 2010'da anayurtta 200tl'ye çok rahat kalınırdı, hatta ondan 1-2 yıl önce oturacak adam bulamazlardı diyor arkadaş.Şu an kiralar 400 civarı anayurtta.
  • Sivas cad 100 bine ev zor. Tokideki evler 100 bin kaldi ki sivas cad.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.