Şimdi Ara

Romoss marka harici batarya incelemesi (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
659
Cevap
23
Favori
37.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gün içerisinde deneyip yazayım, ilginiz ve kibarlığınız için ayrıca teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Gün içerisinde deneyip yazayım, ilginiz ve kibarlığınız için ayrıca teşekkür ederim
    Merhaba,

Romoss Sailing 3 serisini Celsa Elektronikten aldim, 2.1 amperlik cikisi kullanarak Ipad Air'i sarj ettigimde powerbank cok fazla isiniyor, dokununca el yakacak cinsten. Bu normal midir? fikri olan var mi? Ayrica 30dk'lik sarj sonunda Ipad airde 2.1A'lik cikistan %12, 1A'lik cikistan %8 kadar sarj artışı oluyor. Cikislar arasinda neredeyse fark yok gibi. Sizce normal mi? bilgisi olan arkadaslar aydinlatirsa sevinirim.
  • icoolpower niye Türkiye'ye gonderim yapmadığına dair şöyle bir cevap verdi. İlgilenenlerin bilgisine:
    "Dear bf5
    thanks for your attention
    we are doing the market adjustment now ,so we will not ship to your country in short-term
    hope you can kindly understand
    thanks
    best regards"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bf5

icoolpower niye Türkiye'ye gonderim yapmadığına dair şöyle bir cevap verdi. İlgilenenlerin bilgisine:
    "Dear bf5
    thanks for your attention
    we are doing the market adjustment now ,so we will not ship to your country in short-term
    hope you can kindly understand
    thanks
    best regards"
    aliexpress de 10400mah Romoss batarya ücretsiz kargo, US $14.55.

Bu batarya nasıldır arkadaşlar sipariş vermeye değer mi sizce.

http://www.aliexpress.com/item/Newest-Romoss-Sense-4-10400mah-external-battery-pack-power-bank-charger-for-iphone-ipod-ipad-mini/1895056986.html

• quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

aliexpress de 10400mah Romoss batarya ücretsiz kargo, US $14.55.

Bu batarya nasıldır arkadaşlar sipariş vermeye değer mi sizce.

http://www.aliexpress.com/item/Newest-Romoss-Sense-4-10400mah-external-battery-pack-power-bank-charger-for-iphone-ipod-ipad-mini/1895056986.html

%1500 sahte,

• Ben 8400 mah powerbank harici şarjı 40 tl ye aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnannZaa

Ben 8400 mah powerbank harici şarjı 40 tl ye aldım
    Şarj cihazının içinde 5 tane pil var neticede.
    Bu kadar basit bir alete 130 lira gibi büyük meblağlar vermek gereksiz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfcasting -- 17 Temmuz 2014; 12:51:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: surfcasting

Şarj cihazının içinde 5 tane pil var neticede.
    Bu kadar basit bir alete 130 lira gibi büyük meblağlar vermek gereksiz bence.

Alıntıları Göster
    ROMOSS fırmasının turkıye dıst. kım ? erpa mı ? pozıtron mu ? sanalpazar ve n11 dekı bırkaç satıcıda aşagıdakı yazıyı gordum
    bu arada 2 yıl garantı pıllerın ömurlerının azalması dahıl mı ?

Ürünlerimiz Türkiye distribütöründen faturalı ve garantilidir. Romoss Ürünlerinin Türkiye Distribütörü, Pozitron Dış Ticaret Ltd. Şti.'dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

ROMOSS fırmasının turkıye dıst. kım ? erpa mı ? pozıtron mu ? sanalpazar ve n11 dekı bırkaç satıcıda aşagıdakı yazıyı gordum
    bu arada 2 yıl garantı pıllerın ömurlerının azalması dahıl mı ?

Ürünlerimiz Türkiye distribütöründen faturalı ve garantilidir. Romoss Ürünlerinin Türkiye Distribütörü, Pozitron Dış Ticaret Ltd. Şti.'dir.

Alıntıları Göster
    Ben geçen hafta turkcellden romoss sailing 4 aldım. internette araştırırken yorumları görünce merak edip sordum ürünleri hangi distribütörden aldınız diye. erpa iletişimden alıyorlarmış. sanırım yetkili distribütör erpa. pozitron da zaten yazmış eskiden biz satıyorduk distribütörlüğünü erpa aldı hayırlı olsun diye. ama yine de erpayı arayıp bilgi alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Sanırım artık icollpower Romoss Sofun 1 Satışı yapmıyor :s

Alıntıları Göster
    bu urunlerın sarj tutma kalıtelerı 1 yıl sonra % kaça dusuyor ? garantısı bunu karşılıyor mu ?
    yanı 1 yıl sonra sarj tutma kapestesı %30 lara duşerse servıs ucretsız pıl degısımı yapıyor mu ?
  • Castiel kullanıcısına yanıt
    Ben kullandım.Sahte vs değil.Performans farkları yok fakat yüksek satış yapmış kişilerden bir kaç dolar daha verip almak daha mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Ben kullandım.Sahte vs değil.Performans farkları yok fakat yüksek satış yapmış kişilerden bir kaç dolar daha verip almak daha mantıklı olur.

türkıyeden epra garantılı aldım, sormak ıstedıgım bu urun 1 yıl sonra sarj tutması % kaca dusuyor ? siz kac aydır kullanıyorsunuz ve % kaç tutar oldu ?
  • Castiel kullanıcısına yanıt
    5-6 ay oldu sanırım.Bende suanda bir performans kaybı yok.Erpa mı Perpa mı tam bilmiyorum, Sanayi bakanlığının aldığı karara göre 2 yıl boyunca ücretsiz garanti hizmeti vermek zorundalar.2 yılın sonunda bozulduysa sanırım garanti hizmeti vermek zorunda değiller veya ücretli garanti hizmeti vermeleri gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

5-6 ay oldu sanırım.Bende suanda bir performans kaybı yok.Erpa mı Perpa mı tam bilmiyorum, Sanayi bakanlığının aldığı karara göre 2 yıl boyunca ücretsiz garanti hizmeti vermek zorundalar.2 yılın sonunda bozulduysa sanırım garanti hizmeti vermek zorunda değiller veya ücretli garanti hizmeti vermeleri gerekiyor.
    Bu sayfada Romoss hakkında detaylı bilgi almak isteyenler eksileniyor ne hikmetse,
    Yine, Romoss hakkında olumlu konuşanlarda artılanıyor! Enteresan...
  • http://www.ebay.com/itm/161368312921

Ebay'de bunu buldum. Orijinal olma ihtimali var mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bf5

http://www.ebay.com/itm/161368312921

Ebay'de bunu buldum. Orijinal olma ihtimali var mı sizce?
    bu ramoss urunlerın usb kısımlarının yanında led yokmuydu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

bu ramoss urunlerın usb kısımlarının yanında led yokmuydu ?

Alıntıları Göster
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/romoss-sailing-4-harici-sarj-cihazi-10400-mah-118925911

arkadaşlar alınır mı bu ? almak istiyorum

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Aynı ürünü 60 liraya satıyorum. PM atmanız yeterlidir.

Edit: Bu sailing 4 imiş bendeki sense 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 22 Temmuz 2014; 23:47:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyuphusut

ROMOSS powerbank konusunda bana mesaj atabilir yada distbürötör firma www.romoss.com.tr adresinden yapmış olduğum siteden incweleyebilirsiniz ....www.romoss .com distbürötör değildir bilginize sunarım ....

Karakoydeki magazaniza gelip alabiliriz yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Orijinalden alıntı: eyuphusut

ROMOSS powerbank konusunda bana mesaj atabilir yada distbürötör firma www.romoss.com.tr adresinden yapmış olduğum siteden incweleyebilirsiniz ....www.romoss .com distbürötör değildir bilginize sunarım ....

Karakoydeki magazaniza gelip alabiliriz yani

Alıntıları Göster
    Hepsisat.com'dan sailing 1 2600 mah modelini aldım. Ürün bu konunun ilk sayfasındaki ürüne göre belirli farklılıklar içeriyor. Kutusu ve içerisinden çıkan kablo farklı. kablo 10-15 cm lik birşey. çok kısa bir kablosu var.

Cihazı tam şarj ettikten sonra Iphone 5S ile kullanmaya başladım. Telefon %36 şarj seviyesinde iken şarjı başlattım ve %100 seviyesine gelene kadar 1 saat 28 dakika geçti. Bu sürede gsm şebekesi ve wifi açık , ekran kapalı idi. Sadece ara sıra ekran şarj miktarının kontrolü için açılıp hemen kapatıldı. Telefonu şarj ettikten sonra yaklaşık daha %50 düzeylerinde şarjı vardı romoss bataryanın.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.