Şimdi Ara

Total War: Rome II Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

Ayrı bir komedi de Mısır ile Roma'nın sürekli yıkılıp yeniden doğması/kurulması

- liyenler söyleyebilir mi acaba yalan mı bu ?
  • Steam'de en çok satılan oyunlar arasında görünüyor ama bu kadar rezil olması da şaşırtıyor insanı gerçekten.
  • oyuna beklenti çok anlıyorum, ama hataları yüzünden doğru dürüst oynanmayan oyuna nasılsa yama ile düzeltilir deyip yüksen puan istemeniz saçma
    oyun çıktığı haliyle incelenir ve puanlanır, madem yamayla düzeltilecek yerleri var çıkarmasalarmış oyunu
  • Oyunun kötü görülmesi başta beklentinin çok yüksek olmasından kaynaklanıyodu bence.
  • Çok yerinde bir inceleme olmuş. Oyunu artısı ve eksisiyle şeffaf bir şekilde değerlendirmiş. 12 yıllık bir total war oyuncusu olarak sizi tebrik ediyorum.
  • oyunu oynadım güzel ama hile ws siz sıkıcı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Europe Universalis'i keşfettiğim günden beri Total War'dan zevk alamıyorum :P

O oyunu oynamayı beceremiyorum nedense
  • Oyunu yaklaşık 150 saat oynadım. Öncelikle tatmin olduğumu söylemem gerek ama ne daha iyi olurdu diye düşünüyorum?
    -Savaş animasyonları arttırılabilirdi, achilleus vuruşu yapan birlikler vb.
    -Rome testudo formasyonuna geçtiğinde gerçekten de o formasyonda savaşabilirdi (en öndeki yorulduğunda arkaya geçmesi vb)
    -şehirler biraz daha büyük ve gerçekçi yapılabilirdi
    -diplomasi rezalet adamlarn tepesine çökmüşüm hala barış imzalayalım bir de bana para ver diye teklif geliyor..
    -çıkarttığınız HERO'yu savaşın içinde görmeliydik
    -okçular ve mızrakçılar aşırı güçsüz
    -spearmanlerde sıkıntı var, atlılarla arkalarından giriyorum çarpışmayla atlıların yarısı ölüyor. Ön cepheden girsem anlarım ama arkadan duvara toslamaları mantık dışı.
    -Tur süreleri çok aşırı uzun
    Yine de genel olarak benim puanlamam
    9.2 alır

• total war ın en iyi oyunu çıktığı zamanıda göz önüne alırsak mw2 bence bu arada yapay zeka sıkıntı değil önceki oyunlardada çok iyi değildi felan diyen olmuş. Mükemmel değildi belki ama en azından sizi bilmem ama ben hiçbir total war oyununda 150 kişiyle 2600 tane adamımın olduğu şehire saldırı yapıldığını hemde önemli bi generalle yapıldığını hatırlamıyorum savaş yz si rezalet zaten onu geçtim diploması dahada beter adam bana ticaret anlaşması yapıyor bide üstüne 7200 gibi ibretlik miktarda altın istiyor gerekçe olarakta "Benim insanım altını çoksever sizde çok var bizimle paylaş" gülermisin ağlarmısın ben altından nefret ediyorum zaten sorun değil demek geliyor içimden.Diplomasi konusunda tek beğendiğim yanı hanelerin olması ve arada dengelerin sağlanması cermen kabilelerindede şeflerin olduğu haneler var bazı kişiler soy ağacı olmalı felan demişte o dönem roma ve bazı devletler cumhuriyetle yönetiliyor biraz tarih araştırın alışık olmasanızda bu hane olayı normal gayet.

• Medieval 2 bana göre en iyi total war oyunu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.