Şimdi Ara

Huawei Ascend P6: Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda Huawei'in dikkat çekici bir tasarıma ve teknik özelliklere sahip aynı zamanda 6.18 mm'lik kalınlığıyla dünyanın en ince akıllı telefonu Ascend P6'yı inceliyoruz.

• cinli bir firma daha incesini yapmamis miydi? ama genede gerk islemcisi gerek 2000 mah bataryasi gerek ince ve sik tasarimiyla guzel telefon diger markalar huaweiyi ornek alsa iyi olacak

• 2 ay önce elimden çıkardığım wonder bile most wanted oynarken gayet akıcıydı.Huawei Ascend P6'nın oyun performansı malesef çok ama çok kötü.
  • ya bunun sdn incelemesini izlediğimde tel hatalarla doluydu

• ya bunun sdn incelemesini izlediğimde tel hatalarla doluydu

• Çakma iphone olmuş

• 19:48 sn deki oyunun adı nedir ?

• Video bulunamadı ! yazıyor şuanlık

• quote:

Orijinalden alıntı: JusTBLooD

19:48 sn deki oyunun adı nedir ?

Cordy

• GPU sakat oldugundan temkinli yaklasmak lazim ama onun disinda tasarim fiyatiyla ilgi cekici bi model.

• Huawei diye markamı olur abi ya adını söyleyemiyorum daha yazın şunun üstüne nokia.

• O kadar incelmiş de nolmuş?
    -pil kalitesi mi artmış?
    -kasa kalitesi mi artmış?
    yoksa daha ergonomik bir tasarım mı olmuş ?
    Firmaları gerçekten anlamıyorum adam akıllı sağlam telefon yapın bizde kılıf takmayı bırakalım artık. telefon 1cm olmuş umrumda değil ama elime aldığım zaman bana iphone gibi sağlam bir telefon hissi versin. Cebimden yere düşünce ekranı kırılmasın ya da yanındaki plastik orta yerinden çatlayıp soyulmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batkent -- 25 Eylül 2013; 22:15:23 >
  • bu kadar güzel bir telefonu o işlemciyle mundar etti huawei
  • Yıl 2014'e geliyor,hala menu geçişleri test ediliyor,bu kadar ezik,rezil bir işletim sistemi olabilir mi ya,

• resmen apple çakması olmuş tasarım
  • Bu işlemciyi sonlandırma kararı aldılar sanırım. Yani gelmeden telefonu öldürdüler. İşlemci ve GPU yeterli değil.

• arayüz berbat olmuş

• bi ekran kartı incelemesi yapsanız ölürmüsünüz ? telefonhaber.com oldu site
  • antutu test sonuçlarinı paylasirmisiniz acaba ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.