Şimdi Ara

Thief'de Banka Soymaya Hazır Olun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Square Enix, seriyi yeniden diriltecek Thief'in Şubat çıkışından önce sipariş verenlerin sahip olacağı Bank Heist görevini duyurdu. Yapımcı Eidos Montreal tarafından tasarlanmış bu bölümde Thief 2: The Metal Age'de bulunan banka soygunu görevini yapacağız.

Başta Star of Auldale olmak üzere sahip olunacak değerli eşyalar ve ortaya çıkmayı bekleyen bazı gizemler bizleri bankada bekliyor olacak. Ön sipariş verenlere ücretsiz sunulacak bu özel görevin tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Beni tek korkutan unsur, düşmanlarla iç içe olacağımız için yapay zeka! Çok umutluyum Theif'den.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ön siparisle banka son siparisle essek veriyoruz, biktik ya koy ne koyacaksan diskin icine.
  • Bu oyundan zerre kadar beklentim yok büyük ihtimalle çöp bir oyun olacak eski Thief serisini oynayanlar ne demek istediğimi anlayacaktır bir Thief oyununda adam vurunca tepede puan mı çıkar bu resmen eski oyunlara saygısızlık bir de yayınlanan oynanış videoları oldukça kötü gözüküyor karakterler , animasyonlar odun gibi zaten bir çok çalışandan oyunun yapım aşamasında işten çıkmış haberleri ortalarda dolanıyor.
  • Oyun kesin olarak sınıfta kalacak yaazık olacak gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Oyun kesin olarak sınıfta kalacak yaazık olacak gerçekten.

Oyun Xbox'a da çıkıyor neden kötülüyorsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Bu oyundan zerre kadar beklentim yok büyük ihtimalle çöp bir oyun olacak eski Thief serisini oynayanlar ne demek istediğimi anlayacaktır bir Thief oyununda adam vurunca tepede puan mı çıkar bu resmen eski oyunlara saygısızlık bir de yayınlanan oynanış videoları oldukça kötü gözüküyor karakterler , animasyonlar odun gibi zaten bir çok çalışandan oyunun yapım aşamasında işten çıkmış haberleri ortalarda dolanıyor.

Thief 3'ü oynadın mı ?

• nasıl yani thief te banka mı soyacağız??? nerede o eski serisi. eski oyunlarda gizem vardı doğaüstü güçler vardı bunlar bambaşka bir şey yapmışlar bari adını thief koymasalardı
  • ofofoffoofofoffofofofofo süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.