Şimdi Ara

LG G2'yi kutusundan çıkarıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
3
Favori
12.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG'nin çok uzun süredir merakla beklenen yeni nesil süper telefon modeli G2'yi kutudan çıkarma vakti geldi. Hawaii'de hazırladığımız bu videoda ayrıca kamera performansını da yorumluyoruz. 5.2-inç Full HD ekrana, Snapdragon 800 işlemcisine, 13MP OIS kameraya, 3000 mAh pile ve daha pek çok özelliğe sahip olan LG G2, Android dünyasına iddialı giriyor. Detaylar videomuzda.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• video bulunamadı yazısı sadece bendemi çıkıyor ?

• izleyeceğim güzel telefon diye görünüyor bakalım
  • Bu donanım ve bu fiyata, bu saatten sonra Samsung Galaxy S4 ve HTC One alınmaz. 2014 amiral gemileri tanıtılıncaya kadar kral LG G2'dir.

• Samsung s2'ye andırıyor sanki biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazın imeisi kabak gibi meydanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 25 Eylül 2013; 12:29:10 >
  • Kralı gelse SAMSUNG'u ezemez

• quote:

Orijinalden alıntı: ceo-tr

video bulunamadı yazısı sadece bendemi çıkıyor ?

Yandex Tarayıcı ile sorunsuz izleyebiliyorum.

• galeriden başka birşeyi neden inceleme gereği duymadınız ?

• SD kart slotu ve radyo yokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 25 Eylül 2013; 12:38:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceo-tr

video bulunamadı yazısı sadece bendemi çıkıyor ?

IDM kullanıyorsan :

"IDM > Seçenekler > Tarayıcılardaki IDM Panelini Düzenle > Web oynatıcılarından otomatik olarak indirmeleri yakalama !" Kutucuğunun işaretli olduğuna emin olun ve Tamam'ı tıklayarak onaylayın !

Kolay gelsin !
  • Daha detayli bir inceleme bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

galeriden başka birşeyi neden inceleme gereği duymadınız ?

Merhaba,

Videoda en az birkaç kez söylüyorum, ama madem sordunuz yanıtlayayım.

Bu bir kutu açma videosu, çok merak edildiği için kamera performansına ilişkin bazı görüntüleri gösterdik. Telefonun tüm detayları ve karşılaştırmaları ise inceleme videomuzda olacak.

Teşekkürler.
  • Tasarımı çok hoş ama s4'ü andırmıyor değil..

• Herşey işlemci ve ekran kartında bitmiyor ne yazıkki.. 1 senedir lg nexus 4 kullaniyorum ve titreşim motorundan butonlarına dokunmatik panelin alıcılarını görmeme kadar birçok kalitesiz durum mevcut. Heleki bide kendi arayüzleri nasıldır belirli bi süre sonra şişme yapacakmı güncelleme alacakmı belli deil ;) ve ayrica nexus 4 için konuşuyorum arka hoparlör arka kapağa delinerek açılmış durumda ve düz bir zemine konduğunda ses çıkmıyor! Bunu neden söylüyorum, çünki adamlardaki tasarım kıymetini araştırma hassasiyetini görüyorsunuz ne yazıkki bir daha lg mi asla ...

• quote:

Orijinalden alıntı: scot

Herşey işlemci ve ekran kartında bitmiyor ne yazıkki.. 1 senedir lg nexus 4 kullaniyorum ve titreşim motorundan butonlarına dokunmatik panelin alıcılarını görmeme kadar birçok kalitesiz durum mevcut. Heleki bide kendi arayüzleri nasıldır belirli bi süre sonra şişme yapacakmı güncelleme alacakmı belli deil ;) ve ayrica nexus 4 için konuşuyorum arka hoparlör arka kapağa delinerek açılmış durumda ve düz bir zemine konduğunda ses çıkmıyor! Bunu neden söylüyorum, çünki adamlardaki tasarım kıymetini araştırma hassasiyetini görüyorsunuz ne yazıkki bir daha lg mi asla ...

Daha önce kullandığı nız telefonu kötü diye daha hic görmediğiniz bir telefonu eleştirmek bence cok yanlış.

• Aksam kargo gelsinde bende kutusundan cikarayim

• Hadi hayırlısı.
  • Guzel

• Kamera bence yine olmamış ne kadar LG gördüysem kamera vasat ama beğendiğim bi özellik ekranı çok iyi parlaklık uçuk samsung gibi zamanla solmuyo ve beyazı sarı vermiyo bide fiyatı ön siparişte dahi süperdi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.