Şimdi Ara

Erzurum'da ekspertiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yarın 2005 model bir Mitsubishi Lancer için Erzurum'a gidiyorum. Uzun yıllar binmeyi düşündüğüm bir araç olduğundan kafam rahat etsin diye detaylı bir ekspertiz yaptırmak istiyorum. Google'dan aradım fakat Erzurum'da özellikle dyno test içeren bir ekspertiz sağlayan bir kurum bulamadım. Özellikle Erzurum'da yaşayan veya Erzurum'u bilen arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum. Herkese iyi forumlar

• MİTSUBİSHİ LANCER sert duran bır araba merak ediyorum kullanıcı yorumlarını alınca nasipse yorum yaparsın..

Ben erzurumluyum erzuruma 3-4 kez gittim fakat tam bilmiyorum. 1 sanayisi var zaten sanayi bölgesi diye geçiyor. orada sorabilirsin yardımcı olacaklardır mutlaka fakat erzurumda yaşamadığım için biyer öneremiyorum
  • Hocam teşekkür ederim. Ben Kars'ta yaşıyorum. Erzurum'a arada bir gidiyoruz. Hatta önceki aracım için 2 kez sanayisine de gittim. Kars'a kıyasla çok büyük ve gelişmiş bir sanayisi var. Yetkili servislerde ekspertiz yaptırmamı önermiyorlar. Ben de özel ekspertiz yapan yerler arıyorum. Lancer'ı da iyice araştırdım, olumlu yönleri ve olumsuz bir kaç yönünü teraziye koydum, bu fiyata alınabilecek en mantıklı araba olduğunu gördüm. Umarım yanılmam
  • Ustam lada servisinde bir abim var ben bu sene geldim erzurumdan.Çok iyi biridir isterseniz cüzzi fiyata yardımcı olur..Kendisi seat servisinde kaporta ustasıydı bu sene ladaya geçti...O olmasa bile onun tanıdığı vardır..Kaportayıda ona gösterin derim
    İsterseniz pm atın..
  • Hocam çok sağolun da ben kaporta, motor ve computest bir arada yapabileceğim bir yer arıyorum. Benim de eski aracımı yapan bi ustam var Citroen servisinde. Eğer dediğim gibi bir yer bulamazsam ona götürücem
  • Kardeş merhaba 4 yıl Erzurumda yaşadım geçen sene ayrıldım.

Expertiz yapabileceğin Mitsubishi için 2 adet yer var Erzurumda. Zaten bırak sanayiyi doğru dürüst usta yok. Çoğu kişi Trabzona gidiyor bakım için.İyileri için konuşuyorum.
    1: Mitsubishi yetkili servisi ki hiç tavsiye etmem. Bende gitmiştim memnun kalmadım.
    2: Atabarı Otomotiv.

Bundan önceki 2 aracımda dahil hep Atabarıya gittim bakım vs arıza için. Sahibi Mehmet usta her türlü yardımcı olur. Hertürlü araca özelliklede japon grubuna bakıyorlar. Zaten Orhan usta ve Mehmet usta Toyota servisinden ayrılma yılların japoncusu. Özel servis deyip geçmeyin yetkili servis ayarında bir yerdir Atabarı Oto. Boya Kaporta mekanik her türlü işiniz yapılır. Zaten internetten araştırın Ad Garaj diye bi kuruluşun Erzurum bayisi yaptıkları işe 1 yıl ve 60000Km garanti veriyorlar.

Atabarı otomotiv Erzurum Artvin yolu yani tortum çıkışında. .

Her türlü tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgzgn -- 24 Eylül 2013; 23:52:48 >

• YÜRÜSOY OTO EKSPERTİZ SERVİSİ ERZURUMDA İLK VE TEK DENEYİMLİ PROFESYONEL EKSPERTİZ SERVİSİ AMACIMIZ SİZİN MUTLULUĞUNUZ ARTIK GİZLİ SAKLI HİÇBİRŞEY KALMAYACAK BİZE UĞRAMADAN SAKIN İKİNCİEL OTOMOIBİL ALMAYIN İLETİŞİM : 05415519250
     Erzurum'da ekspertiz

• YÜRÜSOY OTO EKSPERTİZ ERZURUMDA İLK VE TEK DENEYİMLİ PROFESYONEL EKSPERTİZ SERVİSİ GÜVENİN TEK ADRESİ BİZE UĞRAMADAN SAKIN İKİNCİLEN OTOMOBİL ALMAYIN İLETİŞİM : 05415519250
     Erzurum'da ekspertiz Erzurum'da ekspertiz

• yürüsoy oto ekspertiz Y kullanıcısına yanıt
    Dyno testi ne kadar marea icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E Erzurum'da ekspertiz
     Erzurum'da ekspertiz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.