Şimdi Ara

Watch Dogs'un Yeni Nesil Sürümünden Yeni Bir Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Tokyo Game Show'a Sony sadece birinci parti oyunlarını değil, Asya bölgesine yabancı olan üçüncü parti firmaların oyunlarını da götürmüştü. Ubisoft'un oyunu Watch Dogs, bunlardan biriydi. 

TGS'den gelen yeni bir videoda, Sony'nin fuar alanında gösterdiği Watch Dogs demosuyla karşılaşıyoruz. Oyunun PS4 sürümünden alınan bu video off-screen, yani direkt olarak oyundan çekilmediği için renklerde bazı karışıklar karşımıza çıkıyor. Yine de oyunun yeni nesil sürümünün grafik açısından etkilediğini söylemek gerek.

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• buralar temizken iyice bakın, çünki birazdan angels gelicek.
  • Bu videodan deil genel olarak diğer videolardan da yola çıkarak söylüyorum, araç dinamiklerinin gördüğüm kadarıyla bi elden geçmesi lazım.Ama ben bu oyun için cidden umutluyum. Umarım sadece grafikten ve hackten ibaret olmaz, sağlam bi senaryo ve atmosfere sahip iyi bi oyun olur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_NM_Z

Bu videodan deil genel olarak diğer videolardan da yola çıkarak söylüyorum, araç dinamiklerinin gördüğüm kadarıyla bi elden geçmesi lazım.Ama ben bu oyun için cidden umutluyum. Umarım sadece grafikten ve hackten ibaret olmaz, sağlam bi senaryo ve atmosfere sahip iyi bi oyun olur.

Bencede oyuna gerçekten şans verilmesi gerek en azından farklı bir şeyler ortaya koymuşlar, dediğin gibi bunu iyi bir senaryoya otuturlarsa gerçekten kaliteli bir yapım ortaya çıkabilir...

• Oyun belli tema üstünde fazla yoğunlaşmış , sanırım hack olayı dışında açık dünya oynanış yapısıyla çok fazla uğraşacağımız detay yok gibi...

Oyunda uğraşılacak birden fazla şey olsaymış keşke , bence ana görevler bitince oyun çok sade kalacak gibi , GTA oyun yapısı burada ön plana çıkıyor , elbette GTA ile kıyaslanamaz kıyaslanmamalı ancak açık dünya oyunlar ana görevler dışında da o dünya içinde oyalanacak şeyler sunmalı diye düşünüyorum...

AC serisi içinde bu durum geçerli , ana görevler bitince açık dünya bomboş bir alandan ibaret kalıyor , tabi oyunu tam anlamıyla görmedik ama umarım böyle değildir

• Kamera çekimi bile olsa grafikler iyi görünüyor, hareketler de bir o kadar gerçekçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 24 Eylül 2013; 17:26:50 >
  • 8gb gddr5 var diyorlar.Daha videonun başında merdivenleri çıkarken,üstelik ortamın karanlık olmasından dolayı detayların rahatlıkla saklanabileceği bir ortamda korkuluk gölgelikleri sonradan oluşuyor.Yeni nesil bu olmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygultekin82

8gb gddr5 var diyorlar.Daha videonun başında merdivenleri çıkarken,üstelik ortamın karanlık olmasından dolayı detayların rahatlıkla saklanabileceği bir ortamda korkuluk gölgelikleri sonradan oluşuyor.Yeni nesil bu olmamalı.

O Ubisoft'un beceriksizliği bu nesilde o hata her oyunda vardı adamlar yeni nesilde bile çözememişler.Yani AC4'de büyük ihtimal böyle olacak.Zaten diğer yeni nesil oyunlarda o hata yok.Hatta GTA5'de bile yok.

• gerçekten güzel oyun
  • mükemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

buralar temizken iyice bakın, çünki birazdan angels gelicek.

angels GTAV oynamakla meşgul :D watch dogs da beklentileri karşılarsa bu sene oyuna doyacaz demekdir.
  • Rockstar,bakda örnek al oyun nasıl yapılıyormuş.
  • Angelz kullanıcısına yanıt
    geldi canını yediğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

buralar temizken iyice bakın, çünki birazdan angels gelicek.

bu mesajım niye gözükmüyor sildiniz mi yoksa
  • Gta5 den sonra bu oyun çerezlik niyetine gider

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelz

Rockstar,bakda örnek al oyun nasıl yapılıyormuş.

Kardeşim olsan 7/24 kırbaçlardım seni:)
  • konuşantahta ve Angelz ne tür rahatsızsınız...Muhabbete bak
  • Bir angelz bir de Xbox one ya severek izliyoruz asdfgsda

• Watch Dogs'un Yeni Nesil Sürümünden Yeni Bir Video
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.