Şimdi Ara

Knack'in Oyun Süresi Hakkında Açıklama Yapıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Sony'nin Japonya stüdyoları tarafından geliştirilen ve Crash Bandicoot'un yaratıcıları arasında bulunan Mark Cerny'nin de dahil olduğu Knack adlı oyunun süresi hakkında açıklama yapıldı. Oyun öyle hemen bitmeyecek.

Shuhei Yoshida'nın açıklamasına göre Knack'i bitirmek 10 saatten biraz daha uzun sürecek. Günümüzde 5-6 saatte biten çok sayıda oyun olduğunu düşünürsek bu oyun süresi fena değil gibi görünüyor. 

Knack'in tek kişilik modun yanında bir de co-op modunun bulunacağını belirtelim. Bu modda ikinci oyuncu istediği an oyuna girip çıkabilecek.

• Co-op modunda zevkli olabilir. Bu oyundan umudum var. Bu tarz oyunları seviyorum. Ayrıca Crash'i anımsatıyor :) Fiyatı da zaten AAA oyunlara göre daha uygun olacaktır.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • co-op için denenebilir
  • Sony'i desteklememe rağmen çocuk oyunu diyorum. Veya şöyle de denebilir: "NintendoVari".

• BSCde üye kalitesinden dolayı genelde tam bir konuya yorum yapacakken vazgeçiyorum ama hala ne şu oyunun ne de her animasyon grafikli oyunun çocuk oyunu olduğunu anlayamadınız daha bir şey demiyorum. Aptal aptal shooterlardan daha fazla zeka isteyecek bir oyun olduğu kesin bir defa. Hayır neyse bu gri tenk paletli "gerçekçi" grafik merakı çözemiyorum.

• Bu oyun cok hakkinda cok olumlu hislerim var. Teknik ,gorsellik ve fikir olarak da cok basarili gorunuyor. Ps4 ile mutlaka edinilmesi gereken bir oyun diye dusunuyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.