Şimdi Ara

Spotify artık ülkemizde de kullanılabiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Spotify artık ülkemizde de kullanılabiliyor

Kullanıma sunulduğu tarihten bugüne kadar ülkemizde resmi olarak desteklenmeyen popüler çevrimiçi müzik dinleme servisi Spotify, sonunda uzun zamandır beklenen Türkiye desteğine kavuştu ve aralarında Tayvan, Arjantin ve Yunanistan'ın da olduğu dört yeni ülkede de kullanılmaya başlandı.

Yeni eklenenler ile 32 farklı ülkede aktif olarak kullanılabilen ve toplam 21 milyon kullanıcı ile 20 milyondan fazla şarkıya sahip olan Spotify, çevrimiçi olarak müzik dinlenmesine imkan tanıyor. Normal şartlarda ücretsiz olarak kullanılabilen servis, reklamların görüntülenmesi istemeyen kullanıcılara paralı abonelikler de sunuyor. Ayrıca yeni üyelere 30 günlük Premium paketi ücretsiz olarak veriliyor.

iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlar, internet tarayıcısı ya da özel programla kullanılabilen Spotify servisinin Türkiye sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Ücretsiz denemeyi aktifleştirmek için kredi kartı istiyor. Üstelik 30 gün sonra premium servis yinelenir diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suvari25 -- 24 Eylül 2013; 14:22:28 >
  • Sonunda geldi fiyatlarıda çok iyi diğer ülkelerde 9.99 dolar yada euro bizde 9.99 tl :)

• Şarkı başı 1 tl alan,dinlerken araya reklam dolduran ttnet'ten kurtarır umarım bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Sonunda geldi fiyatlarıda çok iyi diğer ülkelerde 9.99 dolar yada euro bizde 9.99 tl :)

Eger bizde 10 TL olarak kalirsa, Turkiye'nin en baba muzik servisi olur! Turkiye'de korsan muzik olayi %10lara duser...
  • Groovesharktan ne farkı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

quote:

Sonunda geldi fiyatlarıda çok iyi diğer ülkelerde 9.99 dolar yada euro bizde 9.99 tl :)

Eger bizde 10 TL olarak kalirsa, Turkiye'nin en baba muzik servisi olur! Turkiye'de korsan muzik olayi %10lara duser...

bu millet para verir mi sanıyosun ? isterse yıllık 1 tl olsun yine vermez , elinde note 2 s4 vb olupta whatsapp için yıllık 1 doları dert edenlerle aynı ülkede yaşıyoruz
  • Premium üyeler şarkı indire bilir diyor mp3 olarak mı indiriyor bilenler varmı premium olacam ona göre ?

• bu haber neden dh anasayfasında çıkmıyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

quote:

bu millet para verir mi sanıyosun ? isterse yıllık 1 tl olsun yine vermez , elinde note 2 s4 vb olupta whatsapp için yıllık 1 doları dert edenlerle aynı ülkede yaşıyoruz

Sende haklisin, valla ben 6 aylik pesin alicam trial bitince. Yurtdisinda hep kullaniyorum, burdada kullanmaya devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Nexus 4'e yükledim 2 gün bedava premium verdi.

Mobilde çevrimdışı dinleme özelliği sadece premium üyelikte mi var ?
    Yoksa reklamlı halde çevrimdışı dinleme yapabiliyor muyuz ?

• Turkcell'in net paketleriyle cebelleşip fizy veya turkcell muzik gibi uygulamaları çekene kadar.. sadece 9.99 lira gibi makul bi ücretle üstelik şarkıları telime indirip çevirimdışı dinlerim daha iyi!

• Mobil cihazlarımda kullanmadığım için Türkiye'ye gelmesi bilgisayardan kullananlar için pek bir şey ifade etmeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 25 Eylül 2013; 3:26:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Computeus

Groovesharktan ne farkı var?

Müzik arşivi daha geniş

• deezer'a da bakmıştım ilk geldiğinde. ama uygulamaya indiriyor ç.dışı müzikleri. muhtemelen premium hesabınızı kapatınca da erişiminizi kesecek. daha kalıcı bir sistem uyguluyor olsalar düşünmeden üye olurum ama sürekli olması boğar beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

deezer'a da bakmıştım ilk geldiğinde. ama uygulamaya indiriyor ç.dışı müzikleri. muhtemelen premium hesabınızı kapatınca da erişiminizi kesecek. daha kalıcı bir sistem uyguluyor olsalar düşünmeden üye olurum ama sürekli olması boğar beni

Bu program bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz. Ve diğer müzik dinleme sitelerinden çok daha büyük bir arşivi mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

deezer'a da bakmıştım ilk geldiğinde. ama uygulamaya indiriyor ç.dışı müzikleri. muhtemelen premium hesabınızı kapatınca da erişiminizi kesecek. daha kalıcı bir sistem uyguluyor olsalar düşünmeden üye olurum ama sürekli olması boğar beni

Bu program bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz. Ve diğer müzik dinleme sitelerinden çok daha büyük bir arşivi mevcut

üye değil de premium a katılırım diyeyim. abonelik sistemi iiçin konuştum.. yoksa şu an free hesabımla keşfediyorum zaten

• Premium kullanan var mı? Avantajları neler? İstediğimiz şarkıyı seçip dinleyebiliyor muyuz?
  • DarkEternal kullanıcısına yanıt
    Sadece istediğin şarkıyı dinlemekle kalmıyorsun Premium'da çevrimdışı da dinleyebiliyorsun. İstersen cep telefonu uygulamasından indiriyorsun telefonuna falan. Dehşet-ül vahşet hizmet, Amerika'da iken taklalar atıp kullanıyordum ben, şimdi takla atmadan daha da tatlı geliyor. Bir de Amerika fiyatı 9.99 dolar, Türkiye fiyatı 9.99 TL olunca...
  • Çevrimdışı dinleme nasıl oluyor? Daha önceden indirilen şarkılar mı? Ama o zaman zaten radyo mantığı kalmıyor?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.