Şimdi Ara

LG Vu 3 resmi : 5.2 inç ekran, Snapdragon 800 işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG Vu 3 resmi : 5.2 inç ekran, Snapdragon 800 işlemci

LG'nin Galaxy Note serisine rakip olarak geliştirdiği ancak kendi ülkesi dışında çok başarılı satışlar yapamadığı LG Vu serisi üçüncü modeli ile resmen karşımızda.

Donanım anlamında LG G2 modelini temel alacağı belirtilen LG Vu 3 bu konuda bizi çok da fazla yanıltmadı. Modelin 5.2 inçlik ekranında farklı olarak 1280x960 piksel çözünürlük yer alıyor. Görüntü oranı ise her zaman olduğu gibi 4:3.

Modelde Snapdragon 800 işlemcisi ve Adreno 330 grafik birimi yerini korurken, 2GB RAM ve LED flaşlı 13MP çözünürlükte arka kamera bulunuyor. 2.1MP çözünürlükte ön kamera, Android 4.2.2 işletim sistemi, LTE-A ağlarına uyumluluk, tümleşik ekran kalemi şeklinde diğer özellikler mevcut. Cihazın ekran hassasiyeti çizim ve el yazısı için en iyi desteği sunuyor. 

Yazılım tarafında çift dokunuş ile bekleme ekranından uyandıran KnockOn ve misafir modu gibi esktralar yer alıyor. Ekranda küçük bir bölümün bildirim ekranı olarak kullanılmasını sağlayan QuickView kılıf ve animasyon olarak bildirimleri gösteren şeffaf bir LED kılıf da LG Vu 3 modelini tamamlayan aksesuarlar olacak. 

LG Vu 3 modeli 27 Eylül itibariyle ilk olarak Güney Kore'de satışa çıkacak. Tüketici ilgisinin çok olmaması nedeniyle modelin global pazarlara çıkıp çıkmayacağı belirsiz.  

• bildiğin kare bu :)

• İş amaçlı değil de, sanki uzun süre yeni uygulamaları akıcı bir şekilde kullanmak için ve benchmarklarda rekor kırmak için tasarlanmış gibi.

• Bilmiyorum g2'den ne farki var, yani ekrani uzun ince degil de kare yapinca cok farkli bir cihaz mi cikiyor

• 4:3 olmasina ragmen sevdim tasarimini kucuk not defterleri gibi

• 4:3 kanalları LCD den izler gibi hissettim

• Galaxy Note'a biraz zor kafa tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni benchmarking lazim bunu test etmek icin s800 bu cihaz sınırları aşar ibreleri tavana vurdurur....

• Osmanlı şamarı gibi alet. Yapıştırdım mı yerden kaldırmaz.
  • Genç Düşünür kullanıcısına yanıt
    Note serisinin LG 'de karşılığı Optimus G Pro 'da gördüğmüz gibi Pro serileri olacaktır. *2013 ilk çeyreğinde G2 Pro veya buna benzer isimli 5,7 inç ekranlı bir telefon göreceğiz. Vu serisinin klasmanı apayrı, o klasmanda kendi çalıp kendi oynuyor.

*2014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOKTURUK -- 23 Eylül 2013; 23:37:47 >
  • Benim hoşuma gitti,donanımı güçlü.Pili belli değil henüz ama 3000mah'in altında olmayacağı kesin.Haberde Note'a rakip denmiş ama onu daha çok G Pro ile yapıyor LG.

• Hala herşey donanım gibi yaklasmayın şu aletlere... note serisi sadece donanım için değil verimlilik yazılımları için alınıyor.

• tipten kaybediyor

• Bayanlara ozel

• Lg haberlerinde hatun resmi eksik olmuyor.Genç arkadaşlarımızın duyguları ile oynamayalım.
  • tip güzel beyler kare olması tablete yakın olmasını sağlıyor.
    inci uzun armut gibi telefonlar çıkmaya başladı biraz daha enine olması daha güzel

• antutudan en az 45 bin civarı alır bu alet ayrıca 4:3 orana pek sıcak bakmıyorum.

• G Pro'ma , G2 deki öğrenen kumanda, fotoğraf çekme yazılımı güncellemesi ve knock knock uyanma özelliği istiyorum...

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. memnunmusun. G2 alayım diyorum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VlknFX

bildiğin kare bu :)

tepsi tepsi :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.