Şimdi Ara

'Nokia'nın yeni tableti Lumia 2520 olacak'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 'Nokia'nın yeni tableti Lumia 2520 olacak'

Nokia'nın bir süredir Windows RT işletim sistemli bir tablet modeli üzerinde çalıştığı biliniyor. Kısa süre içerisinde lanse edilmesi beklenen tabletin Microsoft tarafından kabul görmediği daha önce gündeme gelmişti. Ancak son bilgiler tabletin 22 Ekim'de tanıtılabileceğini gösteriyor.

Evleaks tarafından sızdırılan yeni bir bilgi ise Nokia'nın yeni tabletini Lumia 2520 olarak tanıtacağını aktarıyor. Nokia'nın Sirius kod adlı tabletine nasıl bir isim vereceği bilinmiyor ve Lumia serisinden ayrı olacağı tahmin ediliyordu.

Ancak iddialar doğruysa Nokia'nın Lumia ailesi bir tablet modeli kazanmış olacak. Böylece 22 Ekim tarihinde iki model lanse edilecek. Biri 6 inçlik Lumia 1520 ve diğeri ise 10.1 inçlik Lumia 2520. Bu tür bir strateji Samsung'un Galaxy ailesinde de mevcut.

Nokia'nın tablet modelinde ise Full HD IPS ekran, Snapdragon 800 çözümü, USB 3.0 desteği, 6.7MP çözünürlükte Carl Zeiss arka kamera, 2MP çözünürlükte ön kamera, 32GB depolama kapasitesi, klavyeli ve bataryalı kılıf, 4G LTE şeklinde özelliklerin olması bekleniyor. Model muhtemelen 499$ fiyat etiketi ile Ekim sonunda satışa çıkacak.  

• isimlendirmeyi hangi kafayla yapıyolar bir türlü anlamıyorum

• 320365146513201 e kadar yolu var.

• yani lumia 3milyon 200bin 847

• quote:

Orijinalden alıntı: hilasa

isimlendirmeyi hangi kafayla yapıyolar bir türlü anlamıyorum

52x 62x .... 102x 152x ....

diye gidiyor. Alt segmenten camere büyük ekranlı pahalı ucuz diye değişiyor ilk basamak.

Birbirine benzer aynı tarzda aynı yıllarda çıkmış cihazların sonuna 20 li rakam koyuyorlar. Birbirlerine çok yakın bir kaç özelliğine 28, 25 li gibi modeller yapıyorlar. 21 niye değil dersen ondan daha farklı bir modeli oraya sıkıştırıyorlar. Yapacak olurlarsa diye.

Nokia çok daha yenilikçi cihazlarını ise *3* ve ya **3* gibi. Bir kaç sene sonrada 530, 630, 930, 1030 gibi modelleri sunarlar. Şimdi daha da ucuz için 420 gibi model bile çıkarabilir yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat güzel gelirse bi umut olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hawloo

quote:

Orijinalden alıntı: hilasaisimlendirmeyi hangi kafayla yapıyolar bir türlü anlamıyorum
    52x 62x .... 102x 152x .... diye gidiyor. Alt segmenten camere büyük ekranlı pahalı ucuz diye değişiyor ilk basamak. Birbirine benzer aynı tarzda aynı yıllarda çıkmış cihazların sonuna 20 li rakam koyuyorlar. Birbirlerine çok yakın bir kaç özelliğine 28, 25 li gibi modeller yapıyorlar. 21 niye değil dersen ondan daha farklı bir modeli oraya sıkıştırıyorlar. Yapacak olurlarsa diye. Nokia çok daha yenilikçi cihazlarını ise *3* ve ya **3* gibi. Bir kaç sene sonrada 530, 630, 930, 1030 gibi modelleri sunarlar. Şimdi daha da ucuz için 420 gibi model bile çıkarabilir yani.

okurken kendimi kimya dersine çalışıyomuş gibi hissettim :D

• Nokia ismini görmek güzel tadını çıkaralım 4 ay sonra onuda tarihe gömeceğiz. Tabletin windows rt olması dezavantaj çünki uygulama mağazası çok fakir. Fiyatıza biraz pahalı özellikle türkiyeye geldiğinde.

• lumia 9990 a kadar yolu var.

• tableti çıkıyor alınır artık buda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 23 Eylül 2013; 23:16:03 >
  • Hayatuımda gördüğüm en saçma isimlendirme.

• Bazı sivriler isimlendirmeye takmış ama cihaz çok güzel görünüyor.

• "Nokia" mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi isimlendirme kaldı sanırım kurcalıyacak
  • Tasarım 10 numara iPad ve note yanında eski tip kalır.

• USB 3.0 olması iyi alanlar flah bellek takıp kullanırlar :) dizi felan izlerken baya işe yarıyor :)

• bence 2520 verizona özel olacak!!!
  • Üj bej gitmesin yakında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia Lumia 3310, Nokia Lumia Ngage, Nokia Lumia 6600, Nokia Lumia N90 gibi modelleri bekliyoruz :) Yıllar geçti Nokia'nın kodlama sistemi değişmedi.

• Çoğu kişi isimlendirmeye takmış ama şuraya bir model söylesek bilmeyen sayısı çok azdır.İsim politikası gerçekten ilginç ama bir o kadar ilginç olanda ismi duyulan modeli anında aklımızda canlandırıyoruz,yani nedense akılda kalıcı oluyor ve bu bana garip geliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.