Şimdi Ara

Android 4.4 mesaj ve çağrı ekranı ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android 4.4 mesaj ve çağrı ekranı ortaya çıktı

Android işletim sisteminin yeni sürümü 4.4 KitKat için bekleyiş sürerken, sürümden ilk görseller de gelmeye başladı.

Ekim ortalarında yayınlanması beklenen 4.4 sürümünde arayüz üzerinde önemli tasarım değişiklikleri olacağı anlaşılıyor. İnternete sızdırılan iki görselde mesajlaşma ve çağrı başlatma ekranları görülüyor.

Mesajlaşma uygulamasında bildirim çubuğunun yeşil olduğu görülürken, çağrı başlatma ekranında ise bildirim çubuğu mavi renkte. Muhtemelen farklı renk temaları seçmek mümkün olacak veya uygulamaya göre bildirim çubuğu renk değiştirecek.

Google'ın Android 4.4 sürümünde ne tür yenilikler sunacağı şimdilik tam olarak bilinmiyor. Ancak önümüzdeki haftalarda ayrıntılar netleşmeye başlayacaktır. 

• İos ve Wp 8'deki stabilitenin yarısı gelsin,yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

İos ve Wp 8'deki stabilitenin yarısı gelsin,yeter.

Bence ios 7 li iphone 4 ler gibi olmasin yeter.

• Tasarım üzerinde biraz daha çalışılmalı Android'in iyiliği için. Ayrıca arkadaşa katılıyorum stabilite istiyoruz artık.

• Menülerden takıla takıla geçersiniz artık Stabiliteyi arttırmadan alla pulla süsle yeni model diye sun, oh kebab google ne olsa üreticiler kullanmak zorunda değil mi?
  • Bu stabilite samsungtan kaynaklı
    Htc one kullanıyorum stabiletinin ilahi neredeyse

• sürekli arayüzdeki değişiklik olması çok hoş bence. ama sistem olarak androidi hiç sevmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking İos ve Wp 8deki stabilitenin yarısı gelsin,yeter.

Arkadaşım iPhone 4'ün çıkış tarihini bilmiyorsan söyleyeyim, 7 Haziran 2010. Galaxy S1 (evet, ilk galaxy s) çıkış tarihi ise 2010 Temmuz sonu.
    Peki söyle bakalım şimdi, Samsung Galaxy S1'e kaç güncelleme verdi ve telefon şu anda kullanılabilir durumda mı? Peki iPhone 4? Tabii ki bir Galaxy S4 veya iPhone 5 stabilitesi beklememelisin ama gayet kullanılabilir durumda.
    Burada 2010 yılında çıkmış ve tek çekirdek 800 mhz işlemcili (galaxy ACE de 800 mhz ama durum ortada..) bir telefondan bahsediyoruz. Bu kadar dayanabilmiş olması bile fazla...
    Not: Galaxy ''Nexus'' ve iPad mini kullanıcısıyım ve iOS diyorum...

• Bizim Galaxy S3'lere Ekim ayında 4.3 verileceği söylendiğine göre Haziran, Temmuz gibi gelir artık herhalde bu güncelleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravez

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking İos ve Wp 8deki stabilitenin yarısı gelsin,yeter.

Arkadaşım iPhone 4'ün çıkış tarihini bilmiyorsan söyleyeyim, 7 Haziran 2010. Galaxy S1 (evet, ilk galaxy s) çıkış tarihi ise 2010 Temmuz sonu.
    Peki söyle bakalım şimdi, Samsung Galaxy S1'e kaç güncelleme verdi ve telefon şu anda kullanılabilir durumda mı? Peki iPhone 4? Tabii ki bir Galaxy S4 veya iPhone 5 stabilitesi beklememelisin ama gayet kullanılabilir durumda.
    Burada 2010 yılında çıkmış ve tek çekirdek 800 mhz işlemcili (galaxy ACE de 800 mhz ama durum ortada..) bir telefondan bahsediyoruz. Bu kadar dayanabilmiş olması bile fazla...

Samsung galaxy s1 in, google nin updateleri ile ne alakası var ?

Samsung galaxy S1, Samsungun kendi malı , Update verip vermemesi Samsung un kararına kalmış bir şey.

Senin Galaxy Nexusun çıktığı eylül 2011 tarihten itibaren aldı mı bütün android güncellemeleri ? Aldı, 4.4 ü alacak mı ? Alacak.

Oldu da almadı , Geliştiriciler sayesinde , Custom rom cıkar mı ? Çıkar.

Örnek verdiğin İphone 4 bundan sonra alır mı güncelleme , artık almaz zannetmiyorum.

Sırf android işletim sistemi var diye Samsung un vermediği desteği , Google destek vermiyor diye anlatıp durmayın millete.

Google kendi Nexus serisi telefonlarına gayet destek veriyor.

Not: İphone 5 + Xiaomi Mi2s 32 gb kullanıcısıyım.

• Ne bu metalic beyaz ozenteligi

• quote:

İos ve Wp 8deki stabilitenin yarısı gelsin,yeter.
    Kullanmayı bilmeyip veya dandirik alet kullanıp kötü demek kolay. İmzamdaki konuya beklerim... Önce öğrenin, sonra uygulayın olmazsa sorununuzu dile getirin.

• hayatinda nexus kullanmayanlar gelmis tum konularda ayni seyi soyluyorlar her konuda biz soylemekten biktik adamlar anlamadi hala iste bu boyle gider hep hayatinda nexus kullanmayanlar androidi bir kasintidan ibaret bilirler ne yazik ki forumda bunlardan yuzlerce binlerce var

• menülerde takıla takıla gezenler kimler merak ediyorum. hep aynı yorumlar: stabilite, stabilite, stabilite... telefondan stabilite dışında beklentiniz yok mu Allah aşkına ayrıca one x kullanıyorum öyle menüde takılma, kapanma, rehberin geç açılması vs yok. sürekli aynı yorumları okumaktan gına geldi.
  • Android çok stabil ve ayrıca o kadar çok telefonu özelleştirip güzelleştirebiliyorsunuz ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Android çok stabil ve ayrıca o kadar çok telefonu özelleştirip güzelleştirebiliyorsunuz ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: bravez

quote:

quote:

Al ios 7 güncellemesini için daralmazsa hiç bir şey bilmiyorum.. Telefondan soğudum resmen..

• FireFoxOS geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Kullanmayı bilmeyip veya dandirik alet kullanıp kötü demek kolay. İmzamdaki konuya beklerim... Önce öğrenin, sonra uygulayın olmazsa sorununuzu dile getirin.

Lumia 520'deki akıcılık S4'te yok. Halen neden bahsediyorsun?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Lumia 520'deki akıcılık S4'te yok. Halen neden bahsediyorsun?

Kullanıcı var, kullanıcı var. Benim S3'teki akıcılık da 920-1020 gibi modellerde bile yok. Ne yapacağız? Önce kullanmayı bilen birisinin cihazını görün sonra konuşun. Muhtemelen N4 de görmemiş veya kullanmamışsınızdır. Tartışmaya gerek yok, kendi dediğinizden başka ne dersem bir kulağından girip diğerinden çıkacak...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.