Şimdi Ara

Apple'dan ilk değerlendirme: Yeni iPhone'lara talep inanılmaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'dan ilk değerlendirme: Yeni iPhone'lara talep inanılmaz

Geçtiğimiz Cuma günü satışa sunulan yeni iPhone'ların satışıyla ilgili Apple'dan ilk resmi açıklama geldi.

ABD'nin önemli teknoloji portallarından AllThingsD'ye konuşan Apple temsilcisi, 12 eylülden sonra yeni iPhone'lara oluşan talebi inanılmaz olarak niteledi. Bu talebin mağazalara da yansıdığını söyleyen temsilci, birçok mağaza iPhone 5s stoklarında envanter seviyesinin sona dayandığını ifade etti.

Temsilci, satış sayılarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken; iPhone 5s'in birçok mağazada tükenmiş olması, üretim kapasitesinin yetersizliğine bağlı olarak baş gösteren stok sıkıntısından kaynaklanabileceğini akıllara getirmiyor değil.

Öte yandan Apple'ın bugün içerisinde yeni iPhone'ların ilk satış sayılarıyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

• Bu son nesil tüm zamanların en çok satan iPhonu olacak artık 4s'imi değiştirme zamanı geldi :)
  • yav he he Apple. bunun hala satis stratejisi oldugunu bilmiyoruz sanki

• Birisi Apple'a Mesut ÇEVİK'in "hadi len ordan" konulu videosunu gönderebilir mi ?

• Yurtdışı sitelerde de bu stok sıkıntısından sözediliyor ama sebebi yazıda da adı geçen üretüm rakam düşüklüğü. Hatırlarsanız ipad mini de uzun süre stokta bulunamayan, beklenen üründü, daha sonra stoklar dolunca sıkıntıar son buldu.

• Turkiyede Halkin bir kisminda para yokken diger kisim parayi nasil harcarim diye dusunuyor.

Zengin ile fakir arasinda ucurum var.

Alan aliyor alamayan bakiyor nasil aliyor diye dusunuyor napsin adam ?

full sıkıntı arkadas yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple da musteri sadakati en ust duzeyde bunu da hesaba katmak lazim, Android platformunda bugun lg kullanan yarin samsung vs tercih edebiliyor ama ornegin iki jenerasyon alti iphone kullanlar yeni seriden devam etmek istiyor. Kullanici sayisini artirdikca haliyle geri donuslerin artmasi gayet normal.

• Normal.
  • i5'im olmasa bende değiştirirdim. 10 numara telefon olmuş.

Daha ne yapsın adamlar, daha ne koysunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Turkiyede Halkin bir kisminda para yokken diger kisim parayi nasil harcarim diye dusunuyor.

full sıkıntı arkadas yav

Bunun Türkiye ile alakası yok bütün dünyada bu böyledir. Aşağılık kompleksinden kurtulun.

• İnanılmaz mı? Apple sen inanılmazı büyük ekran ve pille çıkar da seneye gör bak bakalım nasıl oluyor..

• Kesin oyledir yersen kursen

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

Turkiyede Halkin bir kisminda para yokken diger kisim parayi nasil harcarim diye dusunuyor.

full sıkıntı arkadas yav

Bunun Türkiye ile alakası yok bütün dünyada bu böyledir. Aşağılık kompleksinden kurtulun.

Yurtdisinda yasamadigim icin oralari bilemeyecegim.
    ve bilmedigim birsey hakkindada yorum yapmadim ben turkiye icin konustum dogrudur yurtdisindada boyledir.

• O ekranla bosuna ugrasmasin, 5 ekran yaparsa o zaman rekor kirabilir ancak

• Koca bir YALAN. Samsung bunu söylerken satiş rakamlarinida açiklar, ama apple bunu bile aciklamamis, bedava reklam diye buna denir, iki çift laf ederler dh dahil 100 lerce site bunu haber yapar millette inanir, 1 senede 3 özellik eklenmis ve gecen senenin plastiğine kim okadar ilgi duyar Allah aşkina

• quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

Koca bir YALAN. Samsung bunu söylerken satiş rakamlarinida açiklar, ama apple bunu bile aciklamamis, bedava reklam diye buna denir, iki çift laf ederler dh dahil 100 lerce site bunu haber yapar millette inanir, 1 senede 3 özellik eklenmis ve gecen senenin plastiğine kim okadar ilgi duyar Allah aşkina

Satış rakamlarını görürsün :D Hiç özellik yok diyorsunda S4'ü testlerde açık ara eziyor.Resmen konsol gücünde bir telefon.ios 7 zaten mükemmel yani Türkiye'deki fiyatlara bakmazsak bu telefon yine en çok satan akıllı telefon olacaktır

• quote:

full sıkıntı arkadas yav

hiç üzülme çünkü bankaya 2.000 - 3.000tl iphone borcun yok ;)

• 5s hoşuma gitmedi ben 2. el 4s alacam:XD

• Firma yetkilileri bu sene kötü geçti diye açıklama yapmayacakları kesin.Konu ile alakası yok dünkü futbol fanatizmini facia idi.BU ülke bitik böyle fanatik beyinlilerle bu iş olmaz..Şu forumdada aynı olayın sanal versiyonları var.Millet açız der gider forma şapka ayakkabı satın alır neymiş takımımıza destek olalım.Klüpler kimin sırtından para kazanıyor.Teknoloji önündeki engel bunlar.Birde özelliklerini video haberler olarak yaptınız.Rakamlar açıklandıktan sonra bu haberi yapsaydınız daha iyi olurdu.Şimdi rakamlar açıklanır o zaman haber, rakamlar açıklandıktan sonrada bu senede en çok satan biziz haberi.İşin ilginç yanı telefon çıkmadan bu kadar haberi yoktu.Hergün daha fazla türeyen marka ve işletim sistemleri fanatikleri oldukça amerika ve avrupa devletleri ileriye bu ülkede geriye gitmek zorunda.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.