Şimdi Ara

Samsung, iPhone kuyruklarının arka planını araştırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
1.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung, iPhone kuyruklarının arka planını araştırıyor

Samsung zaman zaman iPhone modellerine duyulan büyük ilgiyi ve mağaza kuyruklarını Galaxy cihaz reklamlarında ti'ye alıyor ve ilgiyi kendi cihazlarına çekmeye çalışıyor. Ancak gelen bilgiler Samsung'un ciddi olarak bu kuyruklarla alakadar olduğu yönünde.

Apple Insider tarafından verilen bilgilere göre Samsung Yayın Merkezi'nden bir ekip, Apple'ın amiral gemi mağazası Fifth Avenue önünde oluşan iPhone kuyruklarının arka planında ne olduğunu araştırdı. Ekip fotoğraflar çekerken, kuyruktaki insanlarla da görüşmeler yaptı.

Ekip genelde kuyruğun önceki yıllara göre uzun olup olmadığı, kalabalığın önceki yıllara göre daha heyecanlı olup olmadığı şeklinde sorular sordu. 

Ekibin amacı ise kitleleri kuyruklara girmeye teşvik eden sebepleri araştırmak. Mobil dünyada başarılı pek çok amiral gemi modelinin bu derece bir kuyruk oluşturamaması Apple'ın daha çok ilgi çekmesine neden oluyor. Bir Samsung yetkilisi de bu ilginin kaynağını merak ettiklerini doğruluyor.

Samsung Yayın Merkezi, Samsung Electronics adına projeleri yöneten bir grup. Ancak bu çalışmanın Samsung Electronics talimatıyla yapıldığına dair herhangi bir işaret yok. 

• makarna mı? :D

• Kalite.
  • Bir firmanın güçlü bir rakibini araştırması kadar doğal bir şey olamaz sanırım...

• Haberin başlığını okuduğumda Zaytung haberi sandım
  • s3 ve s4 kullandım samsungun neden böyle kuyruklar oluşturamıyacagını anladım kendi cihazlarını kullansınlar anlarlar :)

• Nedense istemsizce güldüm.
  • İstemsizce kahkaha attım başlığı görünce
  • Samsung cevabı kendinde aramalı. Neredeyse her gün bir model ve o modelin varyasyonlarını duyururken nasıl heyecan yaratmayı bekliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataykoroglu -- 23 Eylül 2013; 1:04:18 >
  • Samsung da neden kuyruk oluşsunki. Sonuçta dunyada kactane applestore var. Samsung storelarin binde biri kadar bile değildir. Kaldiki bu kuyruk larda iPhone alanlar bu cihazı kullanmayıp fahiş fiyata applestore bulunmayan tr gibi ulkere satıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung artik daha bilinçsiz tuketicileri de hedef alan telefonlar uretmeli.

• Androidin kasıntısından kaybediyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy S4 Exynos 5 Octa
    Samsung Galaxy S4 Snapdragon 600
    Samsung Galaxy S4 Mini
    Samsung Galaxy S4 Zoom
    Samsung Galaxy S4 Active

İnsan hangisine heyecan duyacağını şaşırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avienova

Samsung Galaxy S4 Exynos 5 Octa
    Samsung Galaxy S4 Mini
    Samsung Galaxy S4 Zoom
    Samsung Galaxy S4 Active

Çok doğru bir cevap olmuş. 10 tane cihaz çıkartırsa altında başka birşey aramamalılar. Üzerine android olunca, durum malum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avienova

Samsung Galaxy S4 Exynos 5 Octa
    Samsung Galaxy S4 Mini
    Samsung Galaxy S4 Zoom
    Samsung Galaxy S4 Active

Ne güzel işte çeşitlilik bol. Tektip değil

• Forumdaki fandroidlerinde arkasındaki gerçek bu işte

• Forever iOS Forever iPhone

Gelsin eksiler
  • Oval plastik leğen almak için kuyruğa giren kimse görmedim hayatımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avorlair -- 23 Eylül 2013; 2:08:52 >
  • kuyruklu yalan
  • adam ilk alsada son alsada aynı fiyattan alıyor

3 ay sonra yarı fiyattan alsa kuyruğa girmez bekler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.