- x
EN İYİ PLAZMA VE LCD TV MARKASI VE MODELİ SİZCE HANGİSİ ?
187 Cevap212168 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Temmuz 2006; 13:47:45 

Merak ediyorum bu forumda bu kadar konustuk acıkladık onerdik sizce hangisi en iyisi ?

1390 Mesaj
17 Temmuz 2006; 16:08:41 

bilmiyorum ki daha düne kadar sony bravia 3LCD almayı düşünüyordum bugün tvden soğudum
en iyisi yok teknoloji oturmamış durumda, yani en iyi markalar kıvıramadı bu işi

"İnsan gibi düşünen tanrı sanısından; Allah gibi düşünen insan anlayışına"

1419 Mesaj
17 Temmuz 2006; 16:25:22 

samsung ızgarada bir numara ama philipsin bir modeli var onun üzerine yok.modelini bilen arkadaslar çıkacaktır.

19.org

1390 Mesaj
17 Temmuz 2006; 16:27:41 

peki şöyle yapsak, belirli bir standart oturtup ( genelde ps3 almayı düşünenler çok büyük kararsızlıktalar benim gibi) minimum standart nedir ve o standarda göre hangi markanın televizyonları bu kapsama girer bu şekilde baksak dermişim

"İnsan gibi düşünen tanrı sanısından; Allah gibi düşünen insan anlayışına"

1419 Mesaj
17 Temmuz 2006; 16:30:37 

benim şahsi görüşüm sony alma fiat/performans için samsung yada philipsin dışına çıkma.

19.org

398 Mesaj
17 Temmuz 2006; 16:33:46 

quote:

Orjinalden alıntı: sonteknoloji

Merak ediyorum bu forumda bu kadar konustuk acıkladık onerdik sizce hangisi en iyisi ?

Lcd satıcısı olarak siz cvp verin üstadım

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2006; 17:33:02 

Alabildiğin LCD/Plazma, en iyi plazmadır.
(Generel Custer'ın lafına benzedi "En iyi kızılderili ölü kızılderilidir")
Ama gerçek;
Borca girip aldığın ve ödemekte zorlandığın,
Almayı çok istediğin ama paran yetmediği için alamadığın,
Plazma/LCD insana mutluluk vermez, ve dolayısıyla seni mutlu yapamayan şey en iyi olamaz...........
derim...........

selamlar

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2006; 18:27:18 

quote:

Kaplanbey writes :

Ben musterilerimin tercihine gore soyleyeyim sahsi fikir beyan etmem yanlıs olur samsung lg ve panasonic en cok tercih edilen markalar . Tabi ekonomik durum buyuk rol oynuyor bu satıslarda elma degılkı hemen alasın . Plazma mı lcd mı dıye sorulan bır cevaba plazma derdim ama sahsen . biraz daha genişletmem lazımdı soruyo sanırım plazma mı lcd mi ve bunların hangi markası en iyisi . Birincilik odulune layık gorebiliriz birini.

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2006; 18:29:37 

Birde deginmeden edemicem hdmı girişi olan bir tv yi hd ready zanneden kullanıcılar ve tuketiciler mevcut . Arkadaslarım dostlarım HDMI giriş ve HD READY farklı iki olay .

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2006; 18:38:22 

HDMI : high definition multimedia interface : digital platformlardan ses ve görüntü sinyallerinin iletilmesini sağlayan bir lisansı alınabilir olan format.çok kanallı görüntü ve ses iletilebilir bu format sayesinde.ayrıca a kaynağından b kaynağına giden data nın başka bir 3 cü şahıs tarafından açık olarak okunamamsı için bir koruma sisteminede sahip güzel bir özelliği de vardır.

HD READY : definition yayinlari cozunurluk dusurerek gosterebilen yani hd teknolojisini tam olarak icinde bulundurmayip bu teknolojiye sadece uyumluluk (yayinin cozunurlulugunu dusurerek hd haline getirmeye calisir) gosterir ve temel olarak: 1920x1080, 1440x1080, 1280x720 gibi hi-def yayin icin gerekli cozunurluklere henuz sahip olamayan plazmalarin, zorunlu olarak yaptiklari uyum.

High definition : yuksek sample rate li digital video ya da audio cihazlarina verilen isim.
sample rate : analog sinyalin ses şiddeti seviyesinin 1 saniyelik sürede kaç kez kaydedilerek dijitale çevirdiğini belirten miktar.

781 Mesaj
17 Temmuz 2006; 20:22:58 

quote:

Orjinalden alıntı: Kaplan Bey

katiliyorum kaplan

wayy, kamuoyu yoklamasi haa...
stoklarimizi ona gore ayarlayalim hesabi...
olur, o da olur zamanla, allah guc, kuvvet versin...

590 Mesaj
18 Temmuz 2006; 1:57:29 

plazma tv Panasonic
lcd tv Samsung

111 Mesaj
18 Temmuz 2006; 5:36:57 

Plazma Panel - Panasonic ( Dışına Çıkmam )
LCD Panel - Toshiba

El-Hukmu Limen Galibe

282 Mesaj
18 Temmuz 2006; 11:00:05 

plazma panel panasonic
lcd samsung veya sharp

Uzaklaştırılmış
18 Temmuz 2006; 11:10:20 

Genelde panasonic plazma panelde tercih ediliyor anlasılan neden peki bunlarıda acıklayın ki herkes bilgilensin arkadaslar lcd içinde nedenlerinide yazarsanız seviniriz .

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2006; 1:11:03 

size bir yol samsung ,samsung gerisini siz araştırın bu işinde devi o gerisi ürettiklerine baksın yani iyi yaptıklarına ben hep yazarım herkes herşeyi yapamaz

197 Mesaj
19 Temmuz 2006; 15:27:08 

En iyi plazma panel sırasıyla bana göre,

PANASONİC
NEC
SAMSUNG
SONY

Kızımın iffeti batmakta rezîlin gözüne;
Acırım tükrüğe billâhi tükürsem yüzüne!

M. Akif ERSOY

302 Mesaj
19 Temmuz 2006; 16:05:47 

quote:

En iyi plazma panel sırasıyla bana göre,

PANASONİC
NEC
SAMSUNG
SONY

şu anda benim bildiğiim sony plazma panel üretmio
veya bizim ülkemizde satılmıyor satılsa bile eskiden kalanlar satılıo diye biliyorum
bu durumda sony panlden kasıtların eski panellerimi

Astra Kullanıcılarının Yeri

347 Mesaj
19 Temmuz 2006; 16:26:37 

Arkadaşlar bu koularda acemiyim kusura bakmayın ama Panel plazmanın dışı mı oluyor? yoksa tamamına panel mi deniyor ?

197 Mesaj
19 Temmuz 2006; 16:44:01 

quote:

Orjinalden alıntı: oktayszgn

şu anda benim bildiğiim sony plazma panel üretmio
veya bizim ülkemizde satılmıyor satılsa bile eskiden kalanlar satılıo diye biliyorum
bu durumda sony panlden kasıtların eski panellerimi

Yanlış bilmiyorsam Sony profesyonel seride hala plazma panel üretiyor, ev için tunerli tv plazma üretmediği doğrudur. örnek: FWD-42X2S modelleri bulunmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savastek -- 19 Temmuz 2006; 16:47:41 >

M. Akif ERSOY

302 Mesaj
19 Temmuz 2006; 16:53:13 

saavstek eğer sony plazmalar hakkında bilgin varsa sony fwd 42pv1 modeli, için yorumlarının alabilirmiyim

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2006; 18:28:46 

plazmanın babası panasonic çok plazma gördüm ama bu panasonic görüntüsü başımı döndürdü ben bu kadar süper görüntü görmedim arkadaşlar bütün markalar bir yere panasonic bir yere benim baktıgım model pv 500e di vierra diye geciyo gercekten çok iyi bir panale sayip ençok sayip olmak
istedigim alet

14 Mesaj
19 Temmuz 2006; 19:11:17 

Eğer tv seyredeceğiniz odaya çok fazla güneş ışığı vurmuyorsa televizyon alırken ilk tercihiniz samsung sp50L7hx dlp projeksiyon tv olsun.
onun dışında plazma için tercihiniz pioneer,Lcd için samsung olsun derim...

197 Mesaj
20 Temmuz 2006; 11:18:00 

quote:

Orjinalden alıntı: oktayszgn

saavstek eğer sony plazmalar hakkında bilgin varsa sony fwd 42pv1 modeli, için yorumlarının alabilirmiyim

Bu konuda yukarıda sıralamamı yaptım, profesyonel konuda en iyi panel PANASONİC D8 paneldir, SONY listenin en gerisinde kalıyor.

M. Akif ERSOY

Uzaklaştırılmış
20 Temmuz 2006; 19:23:46 

Bende goruslerimi açıklayayım

1-Panasonic
2-Samsung
3-LG
4-Sony
5-Nec

Peki dunyanın ilk plazma tv sini ureten hangi marka biliyormusunuz arkadaslar ?

2917 Mesaj
20 Temmuz 2006; 19:37:47 

arkadaşlar görüşleriniz değerli bizim için.Hala tercih yapamadık biz..LCD de philips lafı geçmemiş hiç..Bir model vardı kafamda..Tavsiye edilmiyor anlaşılan

781 Mesaj
20 Temmuz 2006; 21:46:00 

yok dostum philips siddetle tavsiye edilir ama,
9830 modeli.
yanina yaklasabilene ask olsun.
fiyat ucuk mu ucuk.
fekaattt, gordugum en iyi LCD diyebilirim.

Uzaklaştırılmış
21 Temmuz 2006; 0:19:55 

samsung plazma 22000 ytl bunun fiyatı nasıl

781 Mesaj
21 Temmuz 2006; 1:35:50 

sifir model araba fiyati...

972 Mesaj
21 Temmuz 2006; 1:48:50 

bence samsung yeni modelleri çok harika

"Sarıl bir hak dostuna, kurumuş yaprak gibi, ezse'de ses çıkarma sakin ol toprak gibi"

290 Mesaj
21 Temmuz 2006; 10:54:03 

Matsushita plazmayı ilk geliştiren firma,
bu arada plazmanın babasıda Larry Weber adında bir amcaymış

Uzaklaştırılmış
21 Temmuz 2006; 12:06:40 

Dün akşam tv de oynayan "Sabrina - yön: sydney pollack" isimli filmde Harrison Ford, plazma sektöründeki bir şirketin başakanı idi, ve kurşun geçirmez bir plazma ile ilgili anlaşma peşindeydi, şöyle göz ucuyla bir baktım, yıl 1995 ama 106 ekran plazma vardı.
Kurşun geçirmez dayanıklı bir plazma hayal belki ama ilginç bir ütopyaydı.........
selamlar

Uzaklaştırılmış
21 Temmuz 2006; 14:01:31 

philipsin 7320 ve 9830 modelleri oldukca basarılı lcd tv lerde tuggi bu arada tesekkur ederim acıklaman için ilk piyasaya suren nec miydi peki ?

197 Mesaj
21 Temmuz 2006; 15:02:32 

plazma panel olarak panasonic ve nec'in üzerine panel tanımam.

M. Akif ERSOY

2917 Mesaj
21 Temmuz 2006; 19:35:45 

http://www.istanbulbili...tail.asp?content_id=131
arkadaslar bu modeli biliyor musunuz cok kafam karıştı

Uzaklaştırılmış
21 Temmuz 2006; 20:07:55 

quote:

Orjinalden alıntı: safranboy

http://www.istanbulbili...tail.asp?content_id=131
arkadaslar bu modeli biliyor musunuz cok kafam karıştı

arkadaşım ben bu tvyi isveçe gittiğimde gördüm 1 ay önce,,bizizm ülkemizde bu model le.40r72b olarak satılıyo.
werdiğin linkte 4:3 format yazıyo değil 16:9...

bu model ülkemizde anadolu elektronik güwencesi ile satılıyo we 3 yıl garantili linkte 2 yıl garanti yazıyo..
pek sağlam pabuç gelmedi kaçak olabilir ,,çünkü samsung bayiilerinede sorabilirsin bu model yurt dışı nosudur(74b) ve fiyatı izmirde 5850 / 18 görmüştüm..kib..

2917 Mesaj
21 Temmuz 2006; 20:17:23 

quote:

Orjinalden alıntı: doors

arkadaşım ben bu tvyi isveçe gittiğimde gördüm 1 ay önce,,bizizm ülkemizde bu model le.40r72b olarak satılıyo.
werdiğin linkte 4:3 format yazıyo değil 16:9...

bu model ülkemizde anadolu elektronik güwencesi ile satılıyo we 3 yıl garantili linkte 2 yıl garanti yazıyo..
pek sağlam pabuç gelmedi kaçak olabilir ,,çünkü samsung bayiilerinede sorabilirsin bu model yurt dışı nosudur(74b) ve fiyatı izmirde 5850 / 18 görmüştüm..kib..

sagol arkadasım

289 Mesaj
21 Temmuz 2006; 23:21:56 

istanbul bilişime kesinlikle dikkat edin tüm malları kaçaktır çünkü arkasında şu anda başımızdakiler var yani seçimi kaybettilermi istanbul bilişimde biter ve kaçak malda arıza oldumu yedek parçasını bulursan allaha dua et
bu arada evet sony plazma artık üretmiyor ve plazma bence zaten ara modeldi

ve benim tercihim önümüzdeki 5 yıl boyunca

SAMSUNG SLIM FIT TV 82 EKRANI 2000 YTL VE HEMDE HD READY VCD İZLEYENLER İÇİN MÜKEMMEL LCDYE TAKIPTA VCD Yİ ÇAMUR İZLEYECEĞİME FISTIK GİBİ BİLDİĞİMİZ TÜPLÜ TV
DAHA NE

BİR OKUMAK GEREK

302 Mesaj
22 Temmuz 2006; 0:26:38 

plazmalar neden geçiş modeli bunu anlamıyorum lcd den aşağı kalır bir yanları mı varki de böle konuşuyosunuz

3019 Mesaj
22 Temmuz 2006; 10:51:48 

plazmalar geçiş modeli değil. bazı firmalar plazma üretiyor bazıları lcd olay bundan ibaret.
Bence En iyi LCD sony, toshiba(2007'de SEDe kayacak.)
en iyi plazma panasonic, pioneer, LG

PSN: orkhonn

302 Mesaj
22 Temmuz 2006; 11:21:34 

quote:

plazmalar geçiş modeli değil. bazı firmalar plazma üretiyor bazıları lcd olay bundan ibaret.
Bence En iyi LCD sony, toshiba(2007'de SEDe kayacak.)
en iyi plazma panasonic, pioneer, LG

katılıyorum hatta şu durumda 42 inç ve üstünde plazmaların lcd lere oranla fiyat/performans avantajının ollduğunu düşünüyorum

781 Mesaj
22 Temmuz 2006; 12:40:31 

Plazmalar su yuzden ara model olarak dusunuluyordu.
LCD'de buyuk panel yapmak zordu.
İzleme acisi, tepki suresi,kontrast vs sebeplerden oturu
Bu acigi Plasma ile kapattilar.
Ancak LCD'ler buyuk ekran uretilmeye baslanmasina ragmen
plasmalarda teknolojiden nasibini alarak, oldukca gelisti.

Artik plasmalara gecis urunu diye bakmamak lazim.
yukarda da bahsedildigi gibi,
bazi markalar LCD'ye , bazilari ise Plasmaya yonelmis durumda.

orkunbjk :
en iyi lcd sony olamaz.
daha cook firin ekmek yemesi lazim.
once kendi panelini samsung'a degilde,
kendi uretmeye baslamasi lazim.

5 Mesaj
22 Temmuz 2006; 14:32:48 

Arkadaşlar bende var diye söylemiyorum.
Elektroniğe çok meraklı ve bu konuda bir ürün alırken parayı daha sonra değerlendiren birisi olarak
(para tabiki en önemliside.Kaliteyi unutmamak lazım.Bu arada Allah herkesi imkanları bol olanlardan eylesin)
Uzun araştırmlardan sonra Panasonic 42PV500 aldım. Ve gerekli kaliteli kablo vs. işlemlerinden sonra dünya kupasınıda bunda seyretme imkanım oldu. Tek kelimeyle harika. Daha önceden Vestel,Sony,Samsung kullanmış birisi olarak benim sıralama göre
Plazma TV de
1- Panasonic (bilhassa PV500-PV600 serileri)
2- Nec
3- Philips
4- Loowe

LCD TV de
1- Samsung / LG
2- Philips
3- Sony

Bu arada bunlar benim araştırmalarım ve kullanım tecrübelerimle edindiğim kendi fikirlerim.
Ve herkesin fikirlerine ve tavsiyelerine saygılıyım.

Panasonic 50PV500, Humax Icord HD PVR 320 GB-Next YE2000 CX Super Net, Stab HH-120, Invacom Quad 0,3 db, Sony DAV-S 500, Panasonic Lumix TZ7, Acer 5930G

4 Mesaj
22 Temmuz 2006; 15:28:22 

Arkadaşlar,

Genel olarak çoğu insanın aklında önce ne tür bir tv almalıyım sorusu, sonra da hangi marka / model tv'yi almalıyım sorusu gelmekte ve genellikle ihtiyaçlar tam analiz edilmeden tüm seçenekler içinde karar verilmeye çalışılmaktadır. Tabi bu durum işleri genelde zorlaştırmaktadır. Dolayısıyla ihtiyaçları belirledikten sonra kullanan kişilerin tavsiyeleri ve deneyimleri de son derece büyük önem taşımaktadır. Kendi ihtiyaçlarım ve imkanlarım kapsamda yaklaşık 1.5 ay süren araştımalar sonucunda LCD TV almaya karar verdim ve
SAMSUNG Marka
LE32R71B Model Bordeaux Serisi
bir LCD TV aldım.
Sonuç olarak 2 aydır kullanıyorum, elde ettiğim kalite ve performans mükemmel ve çok memnunum.

Eğer evinizde DVD izlemekten hoşlanıyor, küçük bir kişisel media center kuruyor, TV aktarımlı PC üzerinden veya Media box üzerinden oyunlar oynamak istiyorsanız ve bu doğrultuda LCD TV almaya karar vermişseniz ve kaliteden de vazgeçmem diyorsanız kalite/fiyat performansı en iyi model bu olduğundan kesinlikle tavsiye ederim.

Saygılarımla,
e®e

e®e

289 Mesaj
22 Temmuz 2006; 19:24:27 

sulokal tamamen haklı ara model olarak düşünüldü plasma ve maalesef teknoloji olarak lcd tvler cidden çok ilerledi en son samsungun 82" lcdyi üretmesiyle bu konuda çok ciddi bir ilerleme kaydedildi
lakin plasma konusunda kendini geliştirmeye çalışan firmaların hiçbirinde samsungdaki gibi 549öilyar renk seçeneği yok ve
bence neden lcd çünkü plasmanın ön tarafı cam bu da üzerine ışık geldiğinde onu yansıtır ve görüntüde kayba neden olur yani bir diğer açıklaması ile ayna diye kullanabilirsiniz plasmayı lakin lcd de böylebir sorun yok ön tarafı llikit kristal olduğundan dolayı yansıma yapmaz

ve katılıyorum sonynin en iyi lcd olması için öncelikle panel üretmesi gerekiyor lakin panel üreten dünyadaki firmalar ise
1-samsung %25
2-lg philips %20
3-cmo %15

şuanda bu firmalar dünya pazarına hakim firmalardır lcd ve plasma panel üretiminde özellikle forumlarda tartıştığımız vestelleri bile üreten firmadır samsung maalesef

BİR OKUMAK GEREK

781 Mesaj
23 Temmuz 2006; 21:27:28 

reshad iyi bir konuya deginmis.
aydinlik , gunes isigi veya ışık kaynagini (lamba, vs)
direk goren bir ortamda, plasmalar cok yansima yapiyor.

Bazi ureticiler, basta pioneer, yansima onleyici ekran gelistiriyor ama
simdilik cok basarili degil.Umarim bu sorunu cozerler.
cidden rahatsiz edici bir durum.

Lcd veya Plasma alirken, nerde(aydinlik, karanlik) kullanacaginizin da buyuk onemi var.

Uzaklaştırılmış
23 Temmuz 2006; 23:35:56 

quote:

arkadaşım bence samsung genede sana kalmış en basiti en son teknolojiyi destekliyor.Plazmalara bakmaya giderken yanında dvd cd si götür üşenme hepsinde izle birde firmaların elinde hd cd ler var onları izle özellikle samsung da var bak bakalım hangisi iyi sonrada özelliklerini karşılaştır saygılar

781 Mesaj
24 Temmuz 2006; 0:32:33 

gurcan1;

sen iyi niyetinle cevap veriyorsun da,
soruyu soran arkadas, zaten tuketici degil, satici.
piyasa yoklamasi yapiyor anlayacagin.
neyse...

289 Mesaj
25 Temmuz 2006; 7:45:50 

benim tavsiyem dvd değil vcd izleyin lcd ve plasmalarda

BİR OKUMAK GEREK

Uzaklaştırılmış
25 Temmuz 2006; 10:50:38 

Neden yahu ? vcd izleyelim dvd varken :)

398 Mesaj
25 Temmuz 2006; 12:41:15 

SAMSUNG

289 Mesaj
25 Temmuz 2006; 19:51:18 

cünkü türkiyede yaşıyorsun sadece film için normal cd kullanyoruz ve ağırlık hala vcd izliyor ve kopyalıyor bence dene

BİR OKUMAK GEREK

542 Mesaj
26 Temmuz 2006; 8:43:23 

1-sony bravia serisi
2-pioneer
3-loewe
4-panasonic viera serisi
5-philips ambilight - pixel plus 2 hd serisi

119 Mesaj
26 Temmuz 2006; 10:06:46 

Plazma TV:

1-Pioneer (PDP-436XDE)
2-Panasonic (42PV500)

LCD TV
1-Sharp (incelemenizi tavsiye ederim)
2-Sony Bravia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resulcaliskan -- 26 Temmuz 2006; 10:07:12 >

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Ne Mutlu Türküm Diyene

289 Mesaj
27 Temmuz 2006; 9:12:07 

ya pardon arkadaşlar sony en iyi diyorsunuz anlıyorum marka olması çok önemlide sonynin panellerini samsunga ürettiriyor olduğunu neden hep unutuyoruz??
bir marka nasıl olurda üretmediği bir üründe birinci olur bana bunu lütfen biri anlatsın

BİR OKUMAK GEREK

Uzaklaştırılmış
28 Temmuz 2006; 11:53:53 

Kıyaslamalar kişisel zevklere gore yapılıyor görüntğü kalitesi ekran boyutu - fiyat oranı ve hepsini kapsamakta yorumlar buna gore yazılsa daha iyi olur . sony ise neden sony yada lg ise neden lg boylece daha cok kişiyi bilgilendirmiş oluruz

Uzaklaştırılmış
28 Temmuz 2006; 12:42:05 

quote:

Kıyaslamalar kişisel zevklere gore yapılıyor görüntğü kalitesi ekran boyutu - fiyat oranı ve hepsini kapsamakta yorumlar buna gore yazılsa daha iyi olur . sony ise neden sony yada lg ise neden lg boylece daha cok kişiyi bilgilendirmiş oluruz

satıcı olarak sen yazda bilelim o zman

Uzaklaştırılmış
28 Temmuz 2006; 13:36:53 

panasonic
Philips
samsung
lg
sony

Ben fikrimi soylyeyim fiyat ve goruntu kalitesini bagdastırarak bir karar verseydim kişisel olarak Samsung veya philipsi tercih ederdim
ya sen doors kardeşim

Uzaklaştırılmış
28 Temmuz 2006; 13:47:45 

pıoneer plasma 436 xde alternatifi panasonic 42pv60 plasesi samsung 42Q7

ama bugün yada yarın pıoneeri alıcam

Uzaklaştırılmış
28 Temmuz 2006; 14:50:46 

Hayırlısı olur umarım iyi bir seçim gule gule kullan
Sayfa:   [1] 3 4      >>
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » TV Tavsiyeleri » EN İYİ PLAZMA VE LCD TV MARKASI VE MODELİ SİZCE HANGİSİ ?
Sayfa: [1] 3 4      >>
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.390