Şimdi Ara

Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
7
Favori
26.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    **Beyaz renk 16 gb basari dist. İle iki yil garantili olarak 1.599 TL odeyerek bugun satin aldim.

**Arti ozelliklerini yazmayacagim. Herkes fikir sahibidir bu konuda. Sadece eksik bulduklarimi paylasmak istiyorum.
    -radyo yok.
    -alt kisimda 2 tane ses cikisi var ancak hoparlor kalitesini kullandigim iki cihazla karsilastirmak istiyorum. iphone 5 ile kiyasla seviye dusuk,nexus 4 e gore cok basarili.
    -gorusme esnasinda yogun sesli ortamlarda karsi tarafi duymakta gucluk cekiyorum. Ben vasat buldum. Sessiz ortamlarda ideal.
    -arkadaki fonksiyonel tuslar alisana kadar sizi zor durumda birakabiliyor.Yanlislikla dokunma basma gibi. tuslari gormeden yerini tespit etmek cok zor.Ben hala alisamadim bu yenilikci tasarima
    -gorilla glass2 ekran,kilifsiz kullanmak mantikli gelmiyor bana
    - cihazin eldeki tutus hissi kaliteli fakat hala elimden dusecekmis gibi urkutuyor beni.
    -video izlerken otomatik durdurma gozle takip sorunlu,belki benim cihazla ilgili olabilir umarim duzelir

Ilaveten bilgi olarak:

-Cihazda acik uygulama yokken bos ram miktari 780mb
    -16gb hafizanin 10.6gb kullabilabiliyoruz.
    -4g turkiye icin yok diye biliyorum.
    -multitouch var
    -kamera performansi oldukca basarili,ekran kalitesi kendine hayran biraktiriyor
    Cihaz ilk acildigindan bu yana %100 ekran parlakligi 3g surekli acik, wifi 3 saat baglanti yogun indirme yaptim.
    Tam 7 saatlik yogun kullanimim sonrasi %12 batarya suan. Pil konusunda bizi hic uzmeyecegini dusunuyorum.
    2 saat icinde tam sarj gerceklesmektedir.
    Cihazda hspa-hspda 3g mevcut..lte yada 4g desteklemiyor(ulkemize ozel bir durum)

Cihazin resmini ve antutu test sonucunu paylasiyorum. İlk test 32000 cikmisti suanda 35000 seviyesinde.
    Amatorce fakat bilinclendirme amaciyla yazdim. ilginize tesekkur ederim (Guncellenecektir)
     Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:) Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:) Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_e_m22 -- 22 Eylül 2013; 1:59:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• radyo var donanimsal olarak.root atarak aktif edebilirsiniz radyoyu.SANIRIM
  • Kutusunda radyo ya yer yok hocam. Sanirim tr ye gelen cihazlarla ilgili bir durum. Radyo yok malesef
     Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:)

• radyo donanımsal olarak var türkiye yazılımnda yok apk atınca gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

radyo donanımsal olarak var türkiye yazılımnda yok apk atınca gelir

bende onu diyorum işte :)
  • c_e_m22 kullanıcısına yanıt
    1 ) 4g var mı?

2 ) Hafızanın ne kadarını kullanıyor, kullanıcıya ne kadar kalıyor?

3 ) Acık ekstra bir uygulama yokken sistem raminin ne kadarı boş?

4 ) Cihazın yanında pencereli kılıf hediyesi var mı? varsa malzeme kalitesi nasıl?

5 ) Multitouch var mı?

Bu sorulara cevap verebilirseniz çok faydalı olur.
  • Inceleme detaylarinda sorulariniza yanit vermeye calistim. Bir tek kilif sorusuna yanit vermedim. Bu kampanya teknosa ve trkcell den satin alanlar icin gecerli

• hocam boş ram miktarı az gibi geldi bana, sorun olur mu sizce ilerde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romeo0

hocam boş ram miktarı az gibi geldi bana, sorun olur mu sizce ilerde ?

Sorun cikarticagini hic sanmiyorum. 4.3 guncellemesi ile cok daha iyi olacagini dusunuyorum. Cleanmaster programi ve cihazin kendi gorev yoneticisinden ram bilgisini paylasiyorum
     Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:) Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

quote:

Orijinalden alıntı: Romeo0

hocam boş ram miktarı az gibi geldi bana, sorun olur mu sizce ilerde ?

Sorun cikarticagini hic sanmiyorum. 4.3 guncellemesi ile cok daha iyi olacagini dusunuyorum. Cleanmaster programi ve cihazin kendi gorev yoneticisinden ram bilgisini paylasiyorum
     Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:) Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:)

eyvallah hocam Benim bu konularda pek fazla bilgim yok açıkçası, 2 gb ramin 800 mb ı boşta olunca kötü olduğunu düşündüm fakat diğer telefonlarda öyleymiş sanırsam Umarım ben de alırım bir gün

• İnsallah alirsiniz sizde..lg hakkini veriyor odeyeceginiz paranin.

• Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın inşallah. Telefonu nereden aldığınızı sorabilir miyim? Ve neden kılıflı cihaz almadınız, teknosa veya turkcellden telefonu kılıfsız mı kullanmayı düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyeja

Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın inşallah. Telefonu nereden aldığınızı sorabilir miyim? Ve neden kılıflı cihaz almadınız, teknosa veya turkcellden telefonu kılıfsız mı kullanmayı düşünüyorsunuz?

Tesekkur ederim hocam.cihazi kadikoyde tanidigim bir bayiiden satin aldim.kilif hediyesi yok malesef.kilif piyasada henuz yok.

• quote:

İnsallah alirsiniz sizde..lg hakkini veriyor odeyeceginiz paranin.

Çarşamba akşamı bende teknosadan alıyorum da size bazı sorularım olacak.

Şimdi cihazı teknosanın internet sitesinden sipariş verdim ben.
    Ama cihazı teknosadan kendim gidip alacam.

Orda açmayı düşünüyorum.Sorun varmı diye kontrol amaçlı.
    Aldığımızda neler yapmamız gerekiyor neleri kontrol edelim ve nasıl yaparız ?

Ölü pixel olayı kafamı kurcalıyor.

Bide bi soru daha gorilla glass 2 olduğu için 3 bekliyordum ama :( neyse jelatinli kullanmak istiyorum da.Direk kutudan çıktığı halde ekranda jelatin varmı ? Onunla kullanılabilir mi ?

Cevaplarsan çok teşekkür ederim.

( Bende Beyaz 16gb Aldım Siyah Kılıf hediyeli 1599 a )

• c_e_m22 kullanıcısına yanıt
    Dediginiz gibi cihaz parasının hakkını veriyor, heenüz bu fiyata bu özellikte bir telefon yok.

Ancak keşke 4g de olsaymış. Bu özellikteki bir telefonda 4g olmaması eleştirilmesi gereken bir durum.
  • Kamera performansi acikcasi beni tatmin etti.dusuk isik ve zifiri karanlikta yaptigim birkac cekimi paylasmak isterim
     Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:) Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:) Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:) Lg G2 incelemelerim (ilk kullanici incelemesi:)

• Hayirli olsun

• Boşta kalan RAM miktarı az gibi. N4 de 1.2 gb boş kalıyor. Bunun dışında 'adamlar yapmış agaa' dediğim bir telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: warrock61

quote:

İnsallah alirsiniz sizde..lg hakkini veriyor odeyeceginiz paranin.

Çarşamba akşamı bende teknosadan alıyorum da size bazı sorularım olacak.

Şimdi cihazı teknosanın internet sitesinden sipariş verdim ben.
    Ama cihazı teknosadan kendim gidip alacam.

Orda açmayı düşünüyorum.Sorun varmı diye kontrol amaçlı.
    Aldığımızda neler yapmamız gerekiyor neleri kontrol edelim ve nasıl yaparız ?

Ölü pixel olayı kafamı kurcalıyor.

Bide bi soru daha gorilla glass 2 olduğu için 3 bekliyordum ama :( neyse jelatinli kullanmak istiyorum da.Direk kutudan çıktığı halde ekranda jelatin varmı ? Onunla kullanılabilir mi ?

Cevaplarsan çok teşekkür ederim.

( Bende Beyaz 16gb Aldım Siyah Kılıf hediyeli 1599 a )

Hocam simdi teknosa gibi magazalardan zaman zaman bende alisveris yapiyorum.cihaz ilk kutusundan ciktiginda ekranda bulunan jelatini kaldirmak zorundasin.uzerinde cihaza ait ozellikler yer almakta.sokmezsen ekrani goremezsin.ikinci bir konuda google play den cihazi aktif hale getirdiginizde hemen dead pixel programini indirip test edin.eger bu mumkun olmaz ise cihazin kamerasini acik siyah bir zemine birakin.ekran komple siyah ise olu piksel yoktur.sonradan cikma ihtimalide var.sans isi diyebilirin.orjinal kilif ile kullanacaksaniz surekli,jelatin taktirmaniza gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: burak2011

Hayirli olsun

Tesekkur ederim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.