Şimdi Ara

Fly Johnny Fly ile cansız mankenleri havaya uçurun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Fly Johnny Fly ile cansız mankenleri havaya uçurun

Uygulama sayısı gün geçtikçe artan Windows Phone mağazasına ilginç yapımlar eklenmeye devam ediyor. Fly Johnny Fly bunlardan birisi.

Oyunda Johnny adlı bir cansız mankeni farklı patlayıcılar kullanarak havaya fırlatmamız ve böylece engelleri aşarak altınları toplamamız gerekiyor. 

50 zorlaşan seviyenin olduğu oyunda 8 farklı patlayıcı, roket veya sırt jeti bulunuyor. Johnny'yi fırlattıktan sonra farklı mıknatıslarla havada yükseltip alçaltabiliyoruz veya örneğin roket varsa ekrana dokunarak yine bu yönlendirmeleri yapabiliyoruz.

Oyunda kazandığınız altınlarla yeni ve güçlü patlayıcılar alabilirken, dilerseniz oyun içi satın alımlarla da patlayıcılarınızı güçlendirebiliyorsunuz. Oyunun fiyatı 2TL iken, ücretsiz deneme sürümü de bulunuyor.

• Her şey çok güzel gidiyordu, ta ki 2tl fiyat etiketini görene kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğenemedim ben.

Bir de Windows Phone'da neden en düşük fiyat 2 ₺. Ya arkadaş yapın 50 krş'a 1 ₺'ye oyunlar, uygulamalar. Niye 2 ₺, niye yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

Beğenemedim ben.

Bir de Windows Phone'da neden en düşük fiyat 2 ₺. Ya arkadaş yapın 50 krş'a 1 ₺'ye oyunlar, uygulamalar. Niye 2 ₺, niye yani?

0.99$ dan satışa çıkıyor aslında kur farlı yüzünden en az 2₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

Beğenemedim ben.

0.99$ dan satışa çıkıyor aslında kur farlı yüzünden en az 2₺

Onu biliyorum ama 1 $ seviyesinin altında da bir şeyler olmalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.