Şimdi Ara

Mitsubishi Lancer 2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
6.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.google.com.tr/images?hl=tr&sa=X&oi=image_result_group&ei=k3A8UvXSF8ndswas9IDYDQ&ved=0CAsQsAQ&q=2015%20Mitsubishi%20Lancer&tbm=isch#i=0

mobilim
    Mazda 3den sonra bir yenilik te Mitsubishi den

gerçeklik payı var mıdır?

ayrıca 1.6 dizel cvt çıkacağı söyleniyor?

m

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mevcut köpekbalığı kasasına sadece tasarım olarak bakıldığı zaman bile zaten ziyadesiyle fazla güzel bir tasarıma sahip; buna rağmen bu güzelim aracı bile pazarlayamayan TEMSA, isterse roket gibi araba getirsinler, yine sattırmaz ülkede. Onlar için ticariler yeter.
  • * Güncel 1.6 benzinli motorun başarılı olduğunu düşünüyorum umarım yeni kasasada aynı motor gelir.

* 1.6 motor için millattan önce kalma 4 ileri otomatikten kurtulınmalı ve adam akıllı yeni nesil bir otomatik şanzıman gelmeli.

* 5 ileri manuel yerine 6 ileri manuel vites gelse daha iyi olur.

* Aracın 1260 kg olan ağırlığı bence kabul edilebilir bir değer. Araç dahada ağırlaşmamalı.

* İç mekandaki malzeme kalitesi evrim geçirmeli.

* Mutlaka 1600 cc altı bir dizel motor olmalı. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok bu işi en iyi yapan renault'tan, fiat'tan ya da psa grubundan alınması iyi olur.

Bence yukarda saydıklarımı yaparlarsa çok başarılı bir araç haline gelir. Güzel iç ve dış mekan mantıklı bir fiyatla harmanlanırsa bana göre iş yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

* Güncel 1.6 benzinli motorun başarılı olduğunu düşünüyorum umarım yeni kasasada aynı motor gelir.

* 1.6 motor için millattan önce kalma 4 ileri otomatikten kurtulınmalı ve adam akıllı yeni nesil bir otomatik şanzıman gelmeli.

* 5 ileri manuel yerine 6 ileri manuel vites gelse daha iyi olur.

* Aracın 1260 kg olan ağırlığı bence kabul edilebilir bir değer. Araç dahada ağırlaşmamalı.

* İç mekandaki malzeme kalitesi evrim geçirmeli.

* Mutlaka 1600 cc altı bir dizel motor olmalı. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok bu işi en iyi yapan renault'tan, fiat'tan ya da psa grubundan alınması iyi olur.

Bence yukarda saydıklarımı yaparlarsa çok başarılı bir araç haline gelir. Güzel iç ve dış mekan mantıklı bir fiyatla harmanlanırsa bana göre iş yapar.

İç mekanda haklısın
    ayrıca yalıtım da berbat
    mevcut tasarımın arka hatlarını mçok beğeniyorum pek dokunulmasın
    motor yapmak Mitsubishi nin işi 1.6 dtec benzeri bir motoru çok rahat yapabilirler.
    şanzıman konusunda haklısınız
    Subarunun yaptığı gibi cvt koyulabilir.sportt modda yarı otomatik kullanıma izin veren bir cvt şanzıman iyi iş görür.
    sert pilastikten biraz yumşak pilastiğe geçmeliler
    mevcut 1.6 motor gayet iyi.
    performans isteyenler için 1.6 180-200hp turbo mivec koyulmalı.

• Benzinliden memnunum.Fakat 4 ileri otomatik yerine de 5 ileri manuel yerine de 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik şanzıman getirilmeli.

Ağırlık olarak öndeler bile gerçekten dış görünüşüne göre hafif bir araç.

1.6 ya da altı bir dizel motor konulmalı yoksa satış rakamları yine düşük kalacaktır.İlla kendilerinin üretmesine gerek yok,Fiat,Renault,PSA grubu gibi firmalardan bir dizel motor anlaşması yapılabilir.

Bakalım Mitsubishi mühendisleri bunları tasarlayıp düşünebilecek mi?
    @207m
  • istediğim şeyler var yeni kasada

6 vites
    yalıtım
    hız sabitleme
    ve aynı şekilde düşük tüketim. hadi bakalım belki yenileriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

istediğim şeyler var yeni kasada

6 vites
    yalıtım
    hız sabitleme

Konsola da Bi el atsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

istediğim şeyler var yeni kasada

6 vites
    yalıtım
    hız sabitleme

Konsola da Bi el atsınlar.

yani orası kesin zaten yazmama bile gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Guven

Benzinliden memnunum.Fakat 4 ileri otomatik yerine de 5 ileri manuel yerine de 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik şanzıman getirilmeli.

1.6 ya da altı bir dizel motor konulmalı yoksa satış rakamları yine düşük kalacaktır.İlla kendilerinin üretmesine gerek yok,Fiat,Renault,PSA grubu gibi firmalardan bir dizel motor anlaşması yapılabilir.

@207m

Bir arkadaşım Mitsubishi' de işe başladı, hayırlı olsuna gittim, gitmişken araçları inceleyim dedim, ama Mitsu' nun daha çok yol katetmesi lazım. Araçların içine bindiğinizde bile kötü plastik kokusuyla karşılaşıyorsunuz. Adamların takdir ettiğim iki aracı var, Evo X ve L200 ;) Diğerleri maalesef :( Colt üretimden kalkmış, ekim ayında Space Star gelecekmiş. Ondan çok ümitliler bakalım ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Guven

Benzinliden memnunum.Fakat 4 ileri otomatik yerine de 5 ileri manuel yerine de 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik şanzıman getirilmeli.

@207m

Bir arkadaşım Mitsubishi' de işe başladı, hayırlı olsuna gittim, gitmişken araçları inceleyim dedim, ama Mitsu' nun daha çok yol katetmesi lazım. Araçların içine bindiğinizde bile kötü plastik kokusuyla karşılaşıyorsunuz. Adamların takdir ettiğim iki aracı var, Evo X ve L200 ;) Diğerleri maalesef :( Colt üretimden kalkmış, ekim ayında Space Star gelecekmiş. Ondan çok ümitliler bakalım ne olacak.

Mitsubishi eğer emisyonlara ayak uyduramayıp,teknolojileri takip etmezse kusura bakmayın ama satış rakamları daha da düşecektir.(Binek araçlara düzgün ve sağlam bir dizel motor gelmezse.)

Hayırlı akşamlar,
    Emre.

• Temsa'nın işi olmaz binekle
  • Yılbaşından sonra anca daha gerçeğe yakın fotoları görebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcn

Mevcut köpekbalığı kasasına sadece tasarım olarak bakıldığı zaman bile zaten ziyadesiyle fazla güzel bir tasarıma sahip; buna rağmen bu güzelim aracı bile pazarlayamayan TEMSA, isterse roket gibi araba getirsinler, yine sattırmaz ülkede. Onlar için ticariler yeter.

Tayyip VW'yi TEMSA'ya verecekmis, Turkiyeye yatirim yapmazlarsa ceza olarak

• En azından Space Star modeli ile,gerekli reklam desteğiyle başarılı satış rakamlarına ulaşabilirler.
  • o bu değilde, mitsubishi avustralya nın başındaki adam insanlar niye mitsubishi alır anlamak mümkün değil ürün gamımız çağın gerisinde ve sorunsuz falanda değiliz demiş :D
  • 1.6 dizel ve CVT.

Long shot,son
  • Hadi bakalım.Beklemedeyiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: trcn

Mevcut köpekbalığı kasasına sadece tasarım olarak bakıldığı zaman bile zaten ziyadesiyle fazla güzel bir tasarıma sahip; buna rağmen bu güzelim aracı bile pazarlayamayan TEMSA, isterse roket gibi araba getirsinler, yine sattırmaz ülkede. Onlar için ticariler yeter.

Tayyip VW'yi TEMSA'ya verecekmis, Turkiyeye yatirim yapmazlarsa ceza olarak

VW, Doğuş'tan distribütörlüğü almak istiyor zaten, yatırım için ön şartlarından biri buydu.

Lancer'da dizeli boşver, benzinlisinin adam gibi otomatiği gelsin yeter, ses yalıtımı ve cruise controlle birlikte.

• Yeni kasada 1.6 motordan kurtulmalilar. Adam gibi 1.8 motora donmeliler.

Baslangic fiyati da 37 civari olmali.

• Hep düşünüyorum...Bu Japonlar aynı ülkede ISUZU markasıyla en muhteşem sağlam uzun ömürlü DİZEL motorları üreten bu fabrikadan neden bir motor almazlar ? Tercihlerine göre özel üretim yaptırmazlar ? Bilmiyorum...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.