Şimdi Ara

Turkcell Platinum uygulaması App Store'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Turkcell Platinum uygulaması App Store'da

Ülkemizin önde gelen servis sağlayıcılarından Turkcell, Platinum Kulübe üye müşterileri için hazırladığı Turkcell Platinum uygulamasını App Store'dan yayınladı.

Bazı paketleri kullanan abonelere özel hizmetlerin sunulduğu Platinum Kulübü'n aynı isimli uygulaması, üyelere kulübün avantajlarından kolayca faydalanma imkanı sunuyor. Örneğin Vale hizmeti almak için daha öncesinde mesaj göndermeniz gerekirken, artık uygulama içerisinden direkt olarak şifre alabilecek ve özel hizmetten faydalanabileceksiniz.

Ayrıcalıkları görüntüleme ve kullanmanın yanı sıra Yurtdışında Kullanım esnasında ihtiyaç duyulabilecek konuşma / mesajlaşma / internet paketleri de uygulama içerisinden satın alınabilmekte. Ayrıca aboneler, kendi özel Platinum Müşteri Temsilcisi'nin numarasını tuşlayarak aramak yerine; direkt uygulama içerisinde yer alan menü ile müşteri temsilcisiyle e-posta ya da telefon üzerinden hızlıca iletişim kurabiliyorlar.

Android sürümü ilerleyen zamanlarda yayınlanacak olan Turkcell Platinum'un iOS uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Turkcell Platinum - Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S.

• her zamanki gibi önce ios turkcell kendisi android telefon uretırken bıle yazdıgı programı ilk ios a veriyor bu apple ın gücü baska birsey degıl

• Çok ayıp ediyor ama Turkcell. Benden Nokia almayın demeye getiriyor. Hatta Nokia'nız varsa ve Turkcell Platinum Kulübe üyeyseniz Vodafone'a ya da avea'ya geçin demeye getiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Çok ayıp ediyor ama Turkcell. Benden Nokia almayın demeye getiriyor. Hatta Nokia'nız varsa ve Turkcell Platinum Kulübe üyeyseniz Vodafone'a ya da avea'ya geçin demeye getiriyor.

+1
    Turkcell saçmalıyor işte,
    Ben platinum müşteriyim ve Android kullanıyorum diyelim,
    Ey Türkcell !
    nasıl benim kullandığım işletim sistemine ikinci sınıf muamelesi yaparsin?
    Ben platinum olsam,bunu hakaret sayarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

Çok ayıp ediyor ama Turkcell. Benden Nokia almayın demeye getiriyor. Hatta Nokia'nız varsa ve Turkcell Platinum Kulübe üyeyseniz Vodafone'a ya da avea'ya geçin demeye getiriyor.

+1
    Ey Türkcell !

Adam haklı beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gungorio

quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

+1
    Ey Türkcell !

Adam haklı beyler.

Abartan abartana numarayı çevirmek hiçte zordeğil veya vale için mesaj atmak boş iş bu uygulamalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.