Şimdi Ara

Cevap: Next YE-G 5035 yeni model

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
11.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar firmanın forumunda bu model açıklanmış ama cihaz detayları yok sadece videolar var acaba bu cihazlarda blt varmıki? Blt model çıkacak demişlerdi. Madem cihaz duyuruyorsunuz insan özellikleri yazar

Cihazla ilgili birçok video var hepsini buraya ekleyemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyintel -- 20 Eylül 2013; 13:19:49 >

• Hayırlı olsun yeni cihazlar, alacak olanlarada kazasız belasız yolculuklar dilerim şimdiden.

2-3 yılda bu TTS de de baya bir gelişme olmuş :)

Burada next çok iyi ayarlayamamış. SOKAĞI diyor (daha doğrusu diyemiyor) herhalde SOKAK dese daha iyi olurdu. ARDINDAN kelimeside çok abartı olmuş gibi başka bir kelime seçilebilirdi

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Sokağı diyor ben öyle duyuyorum. :-) diğer markaya göre gayet başarılı videolara bakılırsa. Benim ilgilendiğim taraf acaba bu modelde blt varmıki?Mail yazdım cevap gelmedi henüz
  • Olsa belirtirlerdi diye düşünüyorum ama bellide olmaz.

Evet sokağı diyor ama düzgün diyemiyor Birinci Sokağı uygun gelmedi bana
  • Biraz geç oldu ama şunu yazmadan geçemiyeceğim.

Ürün tanıtım videolarında başka markanın ismini ve cihazının resmini vermeyi hiç te AHLAKİ (ETİK) bulmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Biraz geç oldu ama şunu yazmadan geçemiyeceğim.

Ürün tanıtım videolarında başka markanın ismini ve cihazının resmini vermeyi hiç te AHLAKİ (ETİK) bulmadım.

O kısımı bilemem orada ne varsa copy /paste yaptım ben masumum. Şaka bir tarafa videolarda bu açıklama yapılmış. Gerçekten navitech bu yazılımı kulllanan tek markaysa onunla mukayese edilmesi bence normal. Ama başka model/markada bu yazılımı kullanıyorsa o vakit ayıp etmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyintel -- 20 Eylül 2013; 16:55:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Olsa belirtirlerdi diye düşünüyorum ama bellide olmaz.

Evet sokağı diyor ama düzgün diyemiyor Birinci Sokağı uygun gelmedi bana

İnşallah vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyintel

Sokağı diyor ben öyle duyuyorum. :-) diğer markaya göre gayet başarılı videolara bakılırsa. Benim ilgilendiğim taraf acaba bu modelde blt varmıki?Mail yazdım cevap gelmedi henüz

next YE-G 515 next YE-G 555 bluetooth yok

next YE-G 535 next YE-G 565 bluetooth var

next YE-G 5015 next YE-G 5055 bluetooth yok

Bu sıralamaya göre next YE-G 5035 next YE-G 5065 bluetooth olamsı gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Teziniz mantıklı yinede insan firmadan duymadan inanamıyor. :-) kendim 5015 modelini kullanıyorum bu modeli blt olursa satın almayı düşünüyorum. 5015 olanı hanımın arabada bırakacağım. Gerçi satın almam için fiyat faktörününde etkisi olur 5015 180 tl den satılırken bu çıkan modelin fiyatı uçuk olursa o vakit başka marka/model cihazlara bakarım. Kısacası almam için f/p önemli:-)

• Güzellll demekki iyisini yapana kadar çıkarmamaları bu yüzdenmiş. Diğer firmanın vr'ı için kelime yok nedenide onun için alınmıyor. Artık VRPlus ile alınır hale gelmiş tebrikler. Çıktı sandım ama daha çıkmamış meğer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Haklı çıktınız blt varmış şimdi almam için fiyat faktörü var. Satışa çıkacağı günü bekleyelim bakalım

• Beklediğim cihaz satışa çıkmış hafta sonu felan kampanya olursa alacağım. Cihazı alınca buradan paylaşırım. Şimdilik hoşcakalın

http://www.bimeks.com.tr/urun/129472/next-5035-vr-5-0--navigasyon-cihazi.aspx
  • Arkaaşlar 5035 düşünüyorum Bimeksin sitesinde özellikleri inceledim, harita güncelleme ömür boyu yazıyor,next'in sitesinde ise 5 yıl olarak belirtilmiş, bimeks bu bilgiyi hatalı mı yoksa bilinçli mi yazmış bu konuda çelişkide kaldım,bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim,http://www.bimeks.com.tr/urun/129472/next-5035-vr-5-0--navigasyon-cihazi.aspx#comments ;;http://www.nextnavigasyon.com/model_YE_G5035.html

• Aman nihayet vr li model cikarmis. Dune kadar vr li diger markalara camur atanlar, bunda
    var diye vr ozelligini yere goge koyamaz artik

• meda2003 M kullanıcısına yanıt
    Bu cihazların Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Kullanım ömrü 5 yıl , Dolayısı ile NEXT markası için ÖMÜR BOYU=5 Yıl. Bu gibi durumlarda firmanın web sitesindeki bildirim ve özellikleri dikkata alın. Diğer satıcı firmalar , özelliklerde suyundanda koyabiliyorlar.
  • x-calibur bizi aydınlattığın için teşekkürler.
  • Next 5035 cihazı alan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum, özellikle sesli komut özelliği nasıl videoda gösterildiği gibi algılaması güzel mi, yoksa zor mu algılıyor, sesli komut özelliği dokunmatik ekranı fazla kullanmadan etkin bir şekilde kullanılabiliyor mu, birde 5015 modelinde şarj giriş kablosunun ters olması nedeniyle şikayetler vardı bu modelde bu durum düzeltilmiş mi,
  • Dün itibariyle bimexten next 5035 vr plus modelini 228 tl ye satın aldım. 5015'e göre 50 tl pahalı artık onuda blt ve vr için olduğunu var sayıyorum. Hafta sonu izlenimlerimi paylaşırım şimdilik hoşcakalın

• quote:

Dün itibariyle bimexten next 5035 vr plus modelini 228 tl ye satın aldım. 5015'e göre 50 tl pahalı artık onuda blt ve vr için olduğunu var sayıyorum. Hafta sonu izlenimlerimi paylaşırım şimdilik hoşcakalın

Cihaz bugün elime geçti ama bu seferde cihazın fiyatı ben aldığımda 228 tl iken şimdi 208 tlye düşmüş

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.