Şimdi Ara

Donanım Haber, Her Cumartesi saat 18:00'da Tv2'de!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
942
Cevap
18
Favori
26.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

14 Milyonu aşkın aylık tekil ziyaretçi sayısı ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen Teknoloji Portalı olan ve Türkiye'nin en çok ziyaret alan siteleri sıralamasında ilk 20'de yer alan Donanimhaber.com, Donanım Haber isimli Bilim ve Teknoloji programı ile Tv2 ekranlarında sevenleri ile buluşuyor.

Cumartesi günleri saat 18:00'da ekranlara gelecek olan Donanım Haber'de hem Teknoloji ve Bilim dünyasındaki öne çıkan başlıkları konuşacağız hem de ürün incelemeleri, nasıl yapılır köşesi, dosya konusu ve sizden gelen sorulara cevaplar verdiğimiz bölümler ile merak ettiğiniz konulara ışık tutacağız.

Kaçıranlar için tekrarı Pazar günü saat 02:20 ve 15:00'da Tv2 ekranlarında olacak programı, Tv2'nin HD kalitesinde online canlı yayını ile internet üzerinden de takip edebileceksiniz.

Bizi sürekli takip eden, yorum ve önerileri ile daha iyi olmamızda yardımcı olan bütün ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. 
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Vay be sonunda oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Shade -- 20 Eylül 2013; 10:56:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reytinginiz bol olsun, başarılar.
  • Bende de way be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bol reytingli yayınlar umarım beklentinizi karşılarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeanight -- 19 Ekim 2013; 19:06:25 >
  • Merhaba ben Mesut Çevik diye bir giriş bekliyoruz

Ekleme;Ersin Kılıç da olsa daha zevkli bir program olabilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 22 Eylül 2013; 19:05:45 >
  • Adamlar isini biliyor...

• hadi bakalım.

• çok iyi oldu bu, başarılar dilerim.

• windows phone 8 her fırsatta kötüleyip android fanatikliği yapılmayacaksa izlerim. tarafsız bi program izlemek iyi olur.
  • İşte bu hayırlı olsun.

• Ekranlarda Mesut & Erdi ikilisini görmek istiyorum, birinden biri olmazsa olmaz!!
  • Tv ile forumun bambaşka birşey olduğunun farkındasınızdır umarım. Merak ediyorum acaba konuşma stilleri nasıl olacak. Konuya hakim olmayan birilerine konuyu nasıl anlatacaksınız bakalım.

Eski Tv programlarında sıkıcı bir anlatım vardı , onu hatırlıyorum mesela.
  • Biz hala sürünelim.
  • Umarim uzunyillar devam eder.Ve daha nice programlara vesile olur inşallah...

• Hayırlı Uğurlu Olsun Aslında Çok Çok Çok Geç Oldu Ama Bunun Nedeni DonanımHaber Değil , Her Ortamda Konusu Bulunan Bir Forumun , Her Etkinliğe Katılan Bir Forumun Devlet Tarafından Özel Olarak Desteklenip Güncel Kanallarda Yer Vermesi Gerekli Ama İşte.Donanımhaber Kendi Emeğiyle Kendini Geliştiriyor Yeniden Tebrik Ediyor ve Daim Olmasını Diliyorum.

NOT : Biz Donanımhabercilere Düşen Görevde Sosyal Ağlarda Paylaşmak Olacaktır

Not 2 : Soran Arkadaşlar İçin Erdi Abi Yurt Dışında Olduğu İçin Çekimlere Katılamamış Ama Uzaktan Bağlantı İle Programda Olacakmış , İlk Bölüm İçin Devamında Oda Programda İçiniz Rahat Olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKLER -- 20 Eylül 2013; 11:31:55 >

• Dursun bakalım izleyince editlerim.

• Reytinginiz bol olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 20 Eylül 2013; 11:02:23 >
  • Hayırlı olsun bakalım buralar değerlenir demiştim

• biliyorum ön yargıyla yaklaşıyorum ama bana pek olcakmış gibi gelmiyor çünkü işin büyü internetteki videolarda ki rahatlıkta internette istediğiniz gibi konuşabiliyorsunuz ama tv de öyle olmayacak sizi yönlendirecekler o yüzdende biz o internetteki videolardaki samimiyeti alamıyacağız gibi geliyor. inşallah yanılırım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.