Şimdi Ara

Google'dan iOS ve Android kullanıcılarına hediye: Ücretsiz QuickOffice + 10GB'lık depolama alanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google'dan iOS ve Android kullanıcılarına hediye: Ücretsiz QuickOffice + 10GB'lık depolama alanı

Geçtiğimiz yıl hem iOS hem de Android platformunun sevilen ofis yazılımı QuickOffice'i satın alan Google'ın, iOS ve Android kullanıcılarına küçük bir hediyesi var...

Google, bugün yaptığı değişiklik ile her iki platformda da kullanıcıların QuickOffice'e ücretsiz olarak sahip olabilmelerinin yolu açtı. Ancak Google'ın hediyesi bununla sınırlı değil. Eğer 26 Eylül'e kadar uygulamayı ücretsiz olarak yükleyip Google Hesabınızla uygulamaya giriş yaparsanız, 2 sene boyunca kullanacağınız 10GB'lık Google Drive depolama alanı da hesabınıza tanımlanacak.

Bu fırsat kaçmaz diyerekten Google QuickOffice'in App Store ve Google Play bağlantılarını paylaşalım:

App Store: Quickoffice - Quickoffice, Inc.

Güncelleme: Google'dan gelen açıklamaya göre 10GB'lık ek depolama alanı (5GB Google Drive'ın ücretsiz depolama alanına ekleyince 15GB olmakta), önümüzdeki haftalarda hesaplara tanımlanacak.

• Guzell

• Android 4.4 KitKat ın kuvvetle muhtemel dahili uygulamalarından biri olacak QuickOffice.

diğer taraftan ücretsiz olarak Office seçeneği bulmak zordu olanlarda bolca eksiklerle geliyordu Google güzel bir açığı kapattı ayrıca yakın zaman içerisinde sunulacak olan Android için MS Office prgramına şimdiden rakip çıkarmış oldu ...

• Hemen kapayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heyt be helal

• Teşekkürler
  • Süperrrrr

• Fevkalade

• 10 değil 15gb veriyor. Bilginize.

• güzel konu teşekkürler!
  • Gmail hesabı olan birinin Google dive hesabindaki alan kaç gb zaten? Bende 15gb olarak gözüküyordu bu uygulamayı indirip giriş yaptım hesabıma gene 15gb.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulo206

10 değil 15gb veriyor. Bilginize.

Ben az önce yükledim. Google hesabımla giriş yaptım. Google drive'daki dosyalarıma ulaşabildim vs. Herşey yolunda...

Yalnız ardından drive uygulamasını açtım. Ayarlarından tanımlı bana verilen yer büyüklüğüne baktım. 15 gb gözüküyor. Eğer son zamanlarda bir artırıma gitmedilerse zaten Google drive 7 gb civarında bir yer veriyordu. Eee 15 gb daha eklesek en kötü ihtimal 22 gb yerim olmalıydı.

Acaba bu hediye 15 gb lık yer hemen değilde kampanya bitiminde yani 26 Eylül'den sonra mı verilecek. Bir bilgin var mı dostum?

• Beleş sirke

• işte bu çok iyi

• Ücretsiz olması iyi de performans yerlerde. Açması ve gezinmesi oldukça yavaş. Smart Office 2'nin yanına yaklaşamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

Orijinalden alıntı: bulo206

10 değil 15gb veriyor. Bilginize.

Ben az önce yükledim. Google hesabımla giriş yaptım. Google drive'daki dosyalarıma ulaşabildim vs. Herşey yolunda...

Yalnız ardından drive uygulamasını açtım. Ayarlarından tanımlı bana verilen yer büyüklüğüne baktım. 15 gb gözüküyor. Eğer son zamanlarda bir artırıma gitmedilerse zaten Google drive 7 gb civarında bir yer veriyordu. Eee 15 gb daha eklesek en kötü ihtimal 22 gb yerim olmalıydı.

Acaba bu hediye 15 gb lık yer hemen değilde kampanya bitiminde yani 26 Eylül'den sonra mı verilecek. Bir bilgin var mı dostum?

Google drive programına gir hocam. Yardım menüsüne gel. Google drive depolama alanına gir. Oradanda google drive depolama alanı hakkında yazıyor. Orayı oku. Özet geçeyim :) gmail hesabınızda 15 gb tanımlı alan yer var diyor. Yani bu alanlar daha yüklenmemiş. Ben bunu anladım

• Arkadaşlar merhabalar,

Haberi güncelledim ancak buradan da yazmakta fayda var. Az önce Google'dan konuyla ilgili açıklama yapıldı. Buna göre 10GB'lık ücretsiz depolama alanı, önümüzdeki haftalarda hesaplara tanımlanacakmış.

• Bu nasıl kullanılıyor ben hiç bişey anlamadım da

• Teşekkürler dostum. Demek ki biraz daha bekleyeceğiz.

Teşekkürler shady, olay anlaşılmıştır.

• Teşekkürler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.