Şimdi Ara

Uplay'in 4.0 Sürümünden Detaylar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Ubisoft'un PC'ye yönelik sunduğu djital oyun platformu Uplay, önümüzdeki dönemde 4.0 sürümüne kavuşacak. Ubisoft, Uplay servislerine 4.0 yamasıyla birlikte eklenecek yeni özelliklerin detaylarını verdi.

Belirtilenlere göre Uplay'in bu güncellemesinde direkt olarak Twitch.tv desteği sunulacak. Yani Uplay destekli oyunlarda herhangi bir ek ayarlama yapmadan Twitch yayını yapabileceksiniz. Bunun haricinde Uplay'in yeni sürümüyle birlikte oyun indirme sistemi daha güçlü hale getirilecek. Ek olarak sistemin sosyal özelliklerini genişletmek için eklemeler de yapılacak.

• *nobody cares*

Steam varken origin, uplay vb. platformlar pek tutmuyor.
  • ne zaman gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centilmeen

*nobody cares*

Steam varken origin, uplay vb. platformlar pek tutmuyor.

Yapımcılar (Ea mesela ) o oyunu kendi platformuna özel çıkartınca mecbur paşa paşa kullanıyoruz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa bir Uplay macerası ;

Bir kaç gün önce gittim AC3'ü satın aldım ucuzdu fiyatı oyunu indirdim yükledim genelde Steam ve Origin de nasıl oluyor ben oyunu satın aldığım tarihe kadar oyuna çıkmış tüm updateler otomatik olarak iniyor.Fakat Uplay nasıl bir sistemse o öyle yapmıyor o zamana kada çıkmış ki 5 tane update'i yüklemek için oyuna 5 kere girip çıkmam gerekti yani tüm updateleri bir daha sonra ayrı olarak yüklese yine tamam diyeceğim.Demek ki başka bir oyun olsa 30 tane update gelse sabaha kadar oyuna girip çıkacaktım.
  • Biliyorum hocam ama onun dışında Steam diğerlerine her türlü fark atıyor. Bende Origin'i BF3 için kullanıyorum ama uptade gelmiş yok şu olmuş pek umrumda değil açıkcası.
  • yukardaki arkadaşın dediği 'Temel' şeyleri yapmadıktan sonra,istediği yerden canlı yayın yapma imkanı sunsun,ne yazar!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.