Şimdi Ara

Six Guns'ın iOS versiyonu yeni içeriklerle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Six Guns'ın iOS versiyonu yeni içeriklerle güncellendi

Gameloft'un vahşi batı temalı Six Guns'ın iOS versiyonu takımlı ölüm oyunu moduyla güncellendi.

Geçtiğimiz yılın aralık ayında oyuna eklenen çoklu oyuncu desteği altında sunulan bu yeni mod sayesinde, kullanıcılar takımlarını kurarak birbirleriyle mücadele edebilecek. Güncellemeyle birlikte "Nekropol" adlı çoklu oyunculu bir harita da oyuna eklenirken; "Karanlıkta Yürüyen" adlı kostüm ve "Işık Topu" adlı silahta oyuna eklenen yeni içerikler arasında yer aldı.

Lider panolarında da ufak değişiklikler yapılan Six Guns'da yeni panolar sayesinde her hafta oyun içi kredi kazanmakta mümkün hale geliyor. Bu arada oyunun ikonunun da yenilendiğini belirtelim. Güncellemenin şu an için sadece iOS versiyonu için yayınlandığını hatırlatalım.

• vay anasını multiplayer gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

vay anasını multiplayer gelmiş

çok oldu geleli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WP'ye de bekleriz diyeceğim ama zaten çok yer kaplıyor oyun, bir de güncellemeyi sığdıramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgonul

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

vay anasını multiplayer gelmiş

çok oldu geleli

tabletim varken çok oynamıştım bunu. 2. harita açılana kadar yapmıştım görevleri. orada da baya görev yapmıştım ama nedense tablette 10dk filan oynadıktan sonra donup kalıyordu hep. Şimdi yüklüyorum telefonuma. Vakit bulursam oynuyayım. Oyun içi atmosferi ve müzikleri harika bi oyun

• Multi modu hiç keyif vermiyor. Denge yok. Adamı vuruyon vuruyon ölmüyor bir süre sonra sıkıyor
  • ZiraatMühendisi kullanıcısına yanıt
    Aynen biraz önce indirdim multi attım adamlara denk getirmesi bile problem telefon üzerinden. :)

Sonuç=Silindi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.