Şimdi Ara

Fansız olarak çalışan Haswell işlemcili hibrit dizüstü bilgisayar: HP Spectre 13 x2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Fansız olarak çalışan Haswell işlemcili hibrit dizüstü bilgisayar: HP Spectre 13 x2

Gün içerisinde tanıttığı yeni tablet ve dizüstü bilgisayar modelleri arasına fansız yapıda çalışan Haswell işlemcili hibrit dizüstü bilgisayarı HP Spectre 13 x2'yi de resmen ekleyerek kullanıcıların beğenisine sunan HP, donanım dünyasına oldukça hareketli saatler yaşatıyor.

Ekran bölümü klavyesinden ayrılarak aynı zamanda tablet olarak da kullanılabilen HP Spectre 13 x2 hibrit bilgisayar modeli, fansız olarak çalışıyor ve Windows 8.1 işletim sistemiyle geliyor. Teknik olarak 13-inç 1920 x 1080 piksel IPS dokunmatik ekrana, dördüncü jenerasyon Intel Haswell Core i3 ya da i5 işlemciye, 8GB RAM ve 64GB ile 128GB SSD depolama seçeneklerine sahip olan bilgisayar, klavye ve ekran üzerinde yer alan iki farklı batarya ile 11 saat aktif kullanım ömrü sunabiliyor. Alüminyum gövde kalitesiyle oldukça sağlam olduğu ve ele alındığı zaman sağlamlık hissini rahatlıkla verebildiği belirtilen HP Spectre 13 x2, 2KG ağırlığa, USB 3.0, HDMI, portlarına ve SD kart okuyucuya da sahip. Ses tarafında Beats Audio desteğiyle gelen hibrit bilgisayar, oldukça ince gövde yapısıyla rahatlıkla taşınabiliyor.

HP tarafından tanıtılan Haswell işlemcili hibrit dizüstü bilgisayar HP Spectre 13 x2, Ekim ayında 1,100$ fiyat etiketiyle satışa çıkıyor.

• "Fransız olarak çalışan Haswell işlemcili hibrit dizüstü bilgisayar" diye okudum

• quote:

Orijinalden alıntı: mesona

"Fransız olarak çalışan Haswell işlemcili hibrit dizüstü bilgisayar" diye okudum

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hp daha fanla cihazları doğru düzgün soğutamıyor, bu cihazın yanında derin dondurucu falan hediye etmeyi düşünüyor herhalde..

• Hem HP hem de fansız

• quote:

Fransız olarak çalışan Haswell işlemcili hibrit dizüstü bilgisayar diye okudum

aynen dediğin gibi :)

• quote:

"Fransız olarak çalışan Haswell işlemcili hibrit dizüstü bilgisayar" diye okudum

aynen
  • Bu Haswell neymiş böyle :S

• Tost makinası olarak kullanılır artık.

• quote:

Bunu yazmak için girmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yön tuşları acayip olmuş
  • Youtube a Video koymam arkadaş oradan ben reklam geliri alamıyorum diyen DH adminleri (bknz speed-step ) youtubedan video alıp haber yapmanız ne kadar etik acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Hem HP hem de fansız
    />

Aynen öyle.HP ne yaparsa yapsın sırf HP diye almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: chamicals2

Youtube a Video koymam arkadaş oradan ben reklam geliri alamıyorum diyen DH adminleri (bknz speed-step ) youtubedan video alıp haber yapmanız ne kadar etik acaba ?

Eleştirmek ve saçmalamak arasında çok ince bir çizgi yok. İkisini ayırt etmek çok kolay. Sen neden beceremedin ki?

• geleceğin konsepti olarak görüyorum bu tarzı. bir gün bütün laptopların ekran ve klavyeleri ayrılacak.. netbooklar için ise yeni bir şans doğabilir. daha küçük yapıda tabletler için klavyeli modeller de çıkabilir. zaten eskileri ölmüş durumda bu şekilde yeniden hortlayabilirler..

• tutunamayanlar
  • HP ve fansız.. Soba niyetine kullanırız herhalde ??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.