Şimdi Ara

IOS Youtube Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
11.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sabah IOS 7 yükledim ancak 6.1.4'te açılan Youtube videoları açılmıyor.Safari ve uygulamadan da denedim ikisinde de aynı.Yardımcı olur musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım edecek yok mu arkadaşlar ?
  • +1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de kardeşim de de aynı sorun var :/

• Başka bir sitede de orjinal sürümü çıkmadan 5 gün önce yazılmış. Demek ki halen devam etmekte olan bir ios sorunu. "Arkadaslar merhaba,
    İOS 7 beta 6 ve gm den sonra bir sorun çıktı karşıma ve çözemiyorum. Telefon sadece evdeki wireless cihazindan(zyxel vdsl- ttnet Hipernet 35mbit) internete bağlı olduğumda youtube, facebook yada safari içindeki hiçbir videoyu açmıyor. Ayni telefonun 3G ile ya da başka wireless ler ile bağlı iken tüm videoları açıyor. Sadece evdeki modem ile bağlı iken açmıyor. Ayni modemden bilgisayarlar, samsung note ve yine iphone5(ios 6) bağlı iken hiçbir sorun yok. Modemi fabrika ayarlarına getirip yeniden kurdum. İphone a temiz kurulum yaptim, yedeklemesiz hicbir program kurulu degilken denedim gene olmadi, ag ayarlarini sifirladim, herseyi denedim ama olmuyor.
    Bir fikri olan ve yardımcı olabilecek olan var mi?
    Şimdiden teşekkürler"

• aynı sorun bende de var, birçok şey denedim çözüm bulamadım. Kafayı yemek üzereyim.
  • Airties modem ile olmuyor fakat zyxel modemimle malesef sadece videolar ve itunes içindeki müzikleri dinleyemiyorum :/

• Aynı sorun bende var telden açılıyor aynı Wifi'den açmıyor iPad.

• Ttnet fibernet zyxel modem var bende ondan olabilirmi

• fturk60 F kullanıcısına yanıt
    Bende de fiber internet var zyxel modem. Sadece bendeki modemde yapıyor bu sorunu. Yan komşuda airties fiber internetli modem var. Ama onda videoların hepsini ve itunes deki tüm müzikleri de dinleyebiliyorum. Tuhaf bi durum

• quote:

Orijinalden alıntı: onursky

Bende de fiber internet var zyxel modem. Sadece bendeki modemde yapıyor bu sorunu. Yan komşuda airties fiber internetli modem var. Ama onda videoların hepsini ve itunes deki tüm müzikleri de dinleyebiliyorum. Tuhaf bi durum

Zyxel modemde öyle yapıyor.Evimde uydunet var onda bir sıkıntı yok.Ancak kaldığım öğrenci evinde zyxel var ve bu sorun devam ediyor.

• Apple yetkilileri ile yazıştım, ayarları sıfırlamamı söylediler yine düzelmedi. Sanırım modemi değiştirmekten başka çaremiz kalmadı.

Arkadaşlar airties 5650 modem aldım sorun düzeldi, bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fturk60 -- 22 Eylül 2013; 21:16:51 >
  • Zyxel in ttnet ile verdiği modemlerde sıkıntı varmış. Çözmeye çalışıyorlarmış :/ bakalım ne zaman çözecekler.

• Bende de var bu sorun.nasıl çözülecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: fturk60

Apple yetkilileri ile yazıştım, ayarları sıfırlamamı söylediler yine düzelmedi. Sanırım modemi değiştirmekten başka çaremiz kalmadı.

Arkadaşlar airties 5650 modem aldım sorun düzeldi, bilginiz olsun.

modem değiştirmek gibi bişey yapmamıza gerek yok ios6 da çalışıp ios7 de çalışmıyorsa sorunu yaratan kim?sorunu kim çözmeli?

• arkadaşlar apple yapmış olduğu güncelleme sonucu video oynatmama problemi ortaya çıktı apple konuyla ilgili hiç bir şey yapmıyor zyxel firmasını aradım konu üzerinde inceleme yaptıkları ve yeni bir yazılım geliştirdiklerini ( aslında bunu apple' ın yapması gerekiyor ) ve test aşamasında olduğunu söylediler kendilerine mail atan yada çağrı kaydı açtıran müşterilerine mail aadreslerini kontrol etmesi önümüzdeki hafta içerisinde yeni yazılımı paylaşacaklarını söylediler birde geçici olarak bu süre zarfında apple storeden ücretsiz olarak indirilebilinen " puffin web browser" programını kullanabileceğimi söylediler şuan u web tarayıcı ile sorunsuz olarak video oynatabiliyorum konuya apple dan daha çok özen gösteren zyxel firmasına teşekkür ederim. yazılım çıktığında test edip burada paylaşacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: laxi

arkadaşlar apple yapmış olduğu güncelleme sonucu video oynatmama problemi ortaya çıktı apple konuyla ilgili hiç bir şey yapmıyor zyxel firmasını aradım konu üzerinde inceleme yaptıkları ve yeni bir yazılım geliştirdiklerini ( aslında bunu apple' ın yapması gerekiyor ) ve test aşamasında olduğunu söylediler kendilerine mail atan yada çağrı kaydı açtıran müşterilerine mail aadreslerini kontrol etmesi önümüzdeki hafta içerisinde yeni yazılımı paylaşacaklarını söylediler birde geçici olarak bu süre zarfında apple storeden ücretsiz olarak indirilebilinen " puffin web browser" programını kullanabileceğimi söylediler şuan u web tarayıcı ile sorunsuz olarak video oynatabiliyorum konuya apple dan daha çok özen gösteren zyxel firmasına teşekkür ederim. yazılım çıktığında test edip burada paylaşacağım.

Web browserı deneyelim hocam.Sağolasın bilgilendirme için.

• ben denedim çalışıyor yeni yazılım çıktığında da burada paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laxi

ben denedim çalışıyor yeni yazılım çıktığında da burada paylaşacağım.

ALLAH razı olsun hocam kafayı yiyecektim puffin web browser ile oynada biliyorum şimdi sıra çıkacak yeni fw yazılımı beklemek inşallah zyxel en kısa sürede applenin yapması gereken çözümü bulur da bizi bu dertten kurtarır yoksa apple kalırsak herhalde IOS.8 beklmek zorunda kalacağız
  • zyxelden beklenen mail geldi yükledim sorunsuz çalışıyor gelen mail aşağıdaki gibidir.

Not : mailde ekte gönderilen PDF dokümanı var onu buraya ekleyemediğim için pdf dokümanının da linkini ekliyorum

ftp://ftp.zyxel.com.tr/Teknik_Dokumanlar/ADSL_Modem/4.%20Aray%FCz%20(%20Linux%20)/VMG3312-B10A-IOS.7-icin-Yazilim-Guncelleme.pdf

Değerli Müşterimiz;

Aşağıdaki linkten indireceğiniz yeni yazılımı ekteki dokümandaki yönlendirmeyi izleyerek modeminize kurabilirsiniz. Bu işlemden sonra IOS 7 Safari Browser ile ilgili video oynatamama sorunu ortadan kalkacaktır.

ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/VDSL_MODEMLER/VMG3312-B10A/Firmware/TTNET/100AAEF0D10.bin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.