Şimdi Ara

HANGİ DÖVÜŞ SANATI SOKAKTA İŞE YARAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
5
Favori
111.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HANGİSİ DAHA İYİDİR. SAKIN KİCKBOX FALAN DEMEYİN GERÇEKTEN HANGİSİ İŞE YARAR YANİ HANGİSİNİ ÖĞRENİTSEM KENDİMİ DAHA İYİ SAVUNABİLİRİM. VARMI DÖVÜŞ SANATIYLA UĞRAŞAN.TAİ-CHİ,AİKİDO,TEKVANDO,KUNG FU VS.

• Sorunu konuşarak halletme sanatı
  • WİNG ÇUN DİE Bİ SPOR WAR NASIL YAZILIO BİLMİORUM AMA rakibi etkisiz hale getirme savunma sanatı onların kursları war ...kendini savunmayı öğreniosun ama sporun amacı sadece savunma rakibi etksiz hale getirme......
  • Zidane kafası sokak dövüşünde gayet etkili olur
  • GURES
  • Osmanlı Tokadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: baykarizmaizmir

TAEKWONDO: siyah 1.ci dan :türkiye 2.cisi 4 altın-2gümüş-2 bronz madalya
    AİKİDO: TÜRKİYE :4 .CÜSÜ

sokakta kullanman yasak ben hem TAEKWONDO hemde AİKİDO hocasyım anlaşmalısın yani sokakta kullanmicağına dahil yemin ediyosun eğer sokakta dövüşmek istiyosan SOKAK DÖVÜŞÜNÜ öğrenmelisin

bende aikidoya gidiyom ama yemin fln ettirmediler yaw 3-4 ay gittim glb sonra kolum kırıldı ama aikidoda değil maçta
  • kickboks wushu thai boks yapıyorum ama neden sakın kıck boks demeyin dedin 1 yumruk yada 1 tekmeyle bir back kick adamı 1 ay işgöremez raporu aldırır ama diğerlerine göre öğrenmesi daha zor olur çünkü sende çook darbe yersin antremanlarda sert spordur ayrıca wushu yani kung fu da zor dur çünkü çook fazla teknik var ha 1 ila 2 yıl kişinin yeteneğine göre değişir kick boks yapan biri sokakta önüne geleni indirir merak etme diğer savunma sporları hikaye arkadaşım 1 yıldır ninjitsu yapıyor savunma sanatı imiş kolundan tutup bükmeler falan filan benden iri kendisi bir müsabaka yapalım dedik çenesine bir yumruk yedi hemen pes etti yani bence bu savunma sporlarından daha iyi kick boks kısaca kick boks yada wushu tavsiye ederim ama yok ben acı çekmeden darbe yemeden bir taraflarım ağrımadan bişeyler öğreneyim dersen benim bir önerim olmaz diğer arkadaşlar önerir bişeyler belki

bu arada şunuda ekleyeyim kaga etmek en son çare olmalı insanların sonuçta konuşmak gibi bir özellikleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldcomputer -- 16 Temmuz 2006; 14:52:32 >
  • bende Wu shu(kungfu) - kick box yapiyorum ikiside iyi ise yarar ama en sevdigim Wu shu (kungfu) kungfu diger sporlara gore daha zengindir tavsiye ederim.
  • Allah Ne Verdiysekidioo sanatı her zman işe yarar
  • 15 yıllık tekwan do ve kick boks cuyum bu iki sporda sokakta işine yarar özellikle kick boks.fakat yukardaki arkadaşın dedigi gibi ögrenmesi zaman ve dayanıklılık ister.başlar başlamaz örenemessin.aslına bakarsan işin sırrı cesarette bikaç teknik örenecen sonra dalacan bodozlama
  • capoeira
  • dovus klubunu izle derim
    ama konusma sanati en mantiklisi
  • amerikan güreşi. kapkaççı çantayı alınca bir bisikleti tutup hırsızın kafaya geçirecen
  • boks
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

quote:

sokakta kullanman yasak ben hem TAEKWONDO hemde AİKİDO hocasyım anlaşmalısın yani sokakta kullanmicağına dahil yemin ediyosun eğer sokakta dövüşmek istiyosan SOKAK DÖVÜŞÜNÜ öğrenmelisin

bende aikidoya gidiyom ama yemin fln ettirmediler yaw 3-4 ay gittim glb sonra kolum kırıldı ama aikidoda değil maçta

• la
    quote:

Orjinalden alıntı: emure

quote:

Ne yemin laa garip

-Bak yemin et kullanmayacan ölümü gör bak
    -tamam usta kullanmam
    -yemin et sonra bana patlıolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mayklhac

Osmanlı Tokadı

işte bu .şappadanak bi yapıştırdınmı var ya nerden geldiğini şaşırır adam
  • amele tekmesi
  • erkekligin 10da 9u kacmaktır ve bunu atalarımız bosuna dememistir belki bir gün anlarsınız neyse... ögrenmesi zahmetlidir ve hocası pek bulunmaz bulunsada yerli hocalardan hayır gelmez ama ben Full-Contact diyorum karsındakinin ne bildigi önemli degil
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.