Şimdi Ara

iPhone 5S TouchID Parmak izi okuyucusu Videosu Türkçe Altyazılı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple iPhone 5s ve özgün özelliği olan TouchID ve parmak izi okuyucusu üzerine hazırlanmış Apple'ın kendi tanıtım videosunu sizler için Türkçe altyazılı hale getirdik.

Güncelleme: Kamera videosu yanlışlıka girmiş düzeltildi. 

• Yine evrenin en büyük icadıymış gibi tanıtımlar.

• Ağır çekim özelliği beni benden aldı.
  • Eyvahlar olsun simdi tum fan camialari bir araya gelip, apple'dan girip donanim haberden cikacak. Oncelikle DH editoru daha sonrada a.b.d California'daki apple calisanlari derhal bu forumdaki arkadaslardan ozur dilemeli ve bir daha hic bir apple urunu ile ilgili haber, reklam yayinlamayacagina dair garanti vermeli. Yoksa...

• bırakın iphone 5s i ios 7 çıktı (şuan sadece ota da) yumulun gençler
  • Bunu bizimkiler görmesin mazallah 3000 tl olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş bizim devlet yurdunda bile var bu teknoloji. Daha ne beyaz perdenin önüne geçip yayık yayık konuşarak inovasyon, kreatiflik saçmalıyorsunuz.
  • Kaç Milyarmış?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekin-71 kullanıcısına yanıt
    Böyle bi şey yazmanız saçma : Yine evrenin en büyük icadıymış gibi tanıtımlar: bence gerçektende büyük bi buluş bunu böyle küçümseyerek yazmanız Apple Inc. e haksızlıktır. !!!
  • bende kamera videosu gözüküyor 5s'in?
  • Amerika'daki fiyatının sadece 3 katı Türkiye'deki fiyatı. Arada kalan para nereye gidiliyor bilinmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: z0rr0nur

Arkadaş bizim devlet yurdunda bile var bu teknoloji. Daha ne beyaz perdenin önüne geçip yayık yayık konuşarak inovasyon, kreatiflik saçmalıyorsunuz.

Evlerede yapılıyor bu sistem ama onu bit kadar düğmeye koymak asıl marifet ve hatasız çok hızlı çalışmasını sağlamak zor olan kısım.Yoksa parmak izi okuyucusu önüne gelen yerde var zaten :)

• TouchID nerde?
  • Gevur Neler Yapmış
  • parmak oh oh biz bulduk biz "tim emmi"

• Parmak izi diyip, kamerayi tanitiyorlar ??? Yanlis video galiba ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni iphone 5s aldım bakın parmak iziyle ekran kilidi açılıyoo, adamlar yapmış yaa

• one geçtimde bu adama mmaş vermiyorlar herhalde ben bıktımla aynı t-shirtten

• TouchID videosu yerine iSight videosu girmiş kusura bakmayın şimdi doğrusunu izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

TouchID videosu yerine iSight videosu girmiş kusura bakmayın şimdi doğrusunu izleyebilirsiniz.

Tesekkurler duzeltip bilgilendirdiginiz icin!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.