Şimdi Ara

iOS 7'yi yüklemek istiyorsanız önce bunu yükleyin: iTunes 11.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iOS 7'yi yüklemek istiyorsanız önce bunu yükleyin: iTunes 11.1

iOS 7'yi bekleyenlerden misiniz ? O zaman Apple'dan size, iOS 7'nin yayınlanmasına kısa bir süre kala, kritik bir güncelleme haberi var: iTunes 11.1

Özellikle iOS 7'nin cihazlara yüklenmesi ve iOS 7'li cihazların eş zamanlanabilmesi için mutlaka yüklenmesi gereken iTunes 11.1; iTunes Radio, Genius Shuffle ve Podcast İstasyonları gibi önemli özellikleri de beraberinde getiriyor.

iTunes 11.1, şimdilik sadece iTunes.com indirme sayfasından indirilebilmekte. Ancak ilerleyen dakikalarda Mac App Store ile Software Update üzerinden de 11.1 güncellemesi yüklenebilir hale gelecektir.

Aşağıdaki bağlantıdan iTunes indirme sayfasına ulaşabilirsiniz:

iTunes.com

Güncelleme:

iTunes'un bu sürümü aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok önemli yeni özellikle birlikte gelir:

• iTunes Radyo. iTunes Radyo müzikleri keşfetmenin yeni ve harika bir yolu. 250'den fazla istasyon arasından seçim yapın veya favori sanatçınız veya parçanız ile yeni bir istasyon başlatın. iTunes Match'e abone olarak reklamsız iTunes Radyo'nun keyfini çıkarın.

• Karışık Genius. Karşınızda, müzik arşivinizi kullanmanın yeni ve büyüleyici bir yolu. Karışık Genius'u seçtiğinizde iTunes, birbirine uyan parçaları anında çalar. Farklı bir şeyler dinlemek için yeniden tıklayın; müziklerinizin keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

• Podcast İstasyonları. Artık favori podcast'lerinizden, yeni bölümlerle otomatik olarak güncellenen özel istasyonlar yaratabilirsiniz. İstasyonlarınız, abonelikleriniz ve o anki çalma konumu iCloud üzerinden eşzamanlanarak Podcast'ler uygulamasına aktarılır.

• iOS 7 ile Eşzamanlama. Artık favori müziklerinizi, filmlerinizi ve daha birçok şeyi iOS 7'ye sahip aygıtlarla eşzamanlamak için iTunes'u kullanabilirsiniz. Buna ek olarak iTunes, uygulamalarınızı hızlı bir şekilde düzenleyip eşzamanlayarak iPhone'unuza, iPad'inize ve iPod touch'ınıza aktarmanızı daha da kolaylaştırır.

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret edin: support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=tr_TR.

• Şu an indirilemiyor galiba server da sıkıntı var saat : 19:43

• itunes.com'da şuan iTunes 11.0.5 for Windows sürümü var.

• Son sürüm sadece burada yayınlandı. (İndirme yoğunluğundan dolayı sıkıntı var)

http://www.apple.com/itunes/download/

Diğer sayfalara daha sonra gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atillagoguslu -- 18 Eylül 2013; 19:53:18 >
  • Ben hala ios 4.2.1 :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha_mz

Ben hala ios 4.2.1 :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saolasın..
  • İtunes üzerinden mi yoksa wifi den mi kuralım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı yok
    iOS 7'yi yüklemek istiyorsanız önce bunu yükleyin: iTunes 11.1

• 11.0.5 en son sürümdür diyor ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 18 Eylül 2013; 20:17:47 >
  • İptal etti indirmeyi yeniden başladı

• Arkadaşlar yükledim İtunes 11.1 i ama hala güncelleme denetle dediğimde 6.1.4 yazılımınız güncel diyor İtunes da. Sanırım yoğunluktan (mı) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hubifrit

Arkadaşlar yükledim İtunes 11.1 i ama hala güncelleme denetle dediğimde 6.1.4 yazılımınız güncel diyor İtunes da. Sanırım yoğunluktan (mı) ?

muhtemelen serverlardaki yoğunluktandır bendede durum aynı
  • Apple.com da 11.0.5 var 11.1 düşmemiş.
  • 11.1.0 sürümünü şu an indiriyorum. Bilgisayarda iTunes'u çalıştırıp 'check for updates' seçeneği üzerinden buluyor.
  • ----- Apple'ın sitesinde 11.1 Göremeyenlere Duyuru ------

Apple'ın sitesinde 11.0.5 gören arkadaşlar sanırım çerezlerden dolayı öyle görüyorlar. İnternet geçmişini sıfırlayıp ya da gizli pencere açıp sayfaya girerlerse 11.1 sürümünü indirebilirler. ( En azından bende öyle oldu.)
  • Ben de 11.1 i indirebiliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

quote:

Orijinalden alıntı: Hubifrit

Arkadaşlar yükledim İtunes 11.1 i ama hala güncelleme denetle dediğimde 6.1.4 yazılımınız güncel diyor İtunes da. Sanırım yoğunluktan (mı) ?

muhtemelen serverlardaki yoğunluktandır bendede durum aynı

Ben yarını bekleyeceğim. En sağlıklısı bu..
  • Arkadaslar ben ios 7 yi yukledim bu durumda itunes11 ide yuklemiş oluyor muyum? Yüklemediysem eğer ne yapmalıyım acaba?

• serverda sıkıntı var ben gece deneyeceğim,,, sürekli hata veriyor beklerken... birde pcden güncellemeye çalışanlar 6.1.3 güncel çıkmasının nedeni serverdan kaynaklanıyor...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.