Şimdi Ara

iPhone 5S reklamı internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone 5S reklamı internete sızdı

Bir süredir stok sıkıntısı dedikodularının odağında olan ve bu nedenle ön siparişe açılmadığı iddia edilen iPhone 5S için ilk reklam videosu internete sızdırıldı.

Normalde satışa sunulduğu 20 Eylül itibariyle ekranlarda dönmesi beklenen iPhone 5S reklamı, birkaç gün öncesinden meraklıların beğenisine sunulmuş oldu. Reklamda Apple'ın iPhone 5S modelinin şampanya rengini ön plana çıkardığı görülüyor.

Apple'ın yeni amiral gemi akıllı telefonu iPhone 5S, 20 Eylül tarihinde ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, Avustralya gibi ülkelerde satışa sunulmaya başlayacak. 4 inçlik Retina ekran, 64 bitlik A7 işlemcisi, yeni şampanya renk seçeneği, gelişmiş 8MP çözünürlükte kamera, ~1570mAh batarya gibi özellikler sunacak olan iPhone 5S'in Aralık ayında da ülkemizde satışa sunması bekleniyor. 

• Oh mis gibi beleş reklam
  • bravoooo... bu ne hiçim reklam yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 18 Eylül 2013; 18:24:20 >
  • Bunu 10 Eylul de izledim zaten ben lansmanda :)

• steve den sonra maalesef reklamlarda bile degisiklik olmus onceki apple reklamlarina bayilirdim ben sahsen

• sızmak modo oldu,
    -Napıon upload mı edion,
    -Yok sızdırıom
  • çöp

• sarısından alacam, kıroyum ama para bende :)

• 30. saniyeyi TV'ye saklamışlar

• 10 Eylüldeki etkinlikte zaten Appleın kendisi gösterdi reklamı sızma diye bir şey yok...
  • türkiyeye niye bu kadar geç geliyor anlamıyorum? (3. dünya ülkesiyiz felan demesin kimse rusyayada bizimle beraber gidiyormuş.

• tam apple dan beklenilir şekilde marjinalliğe vurgu yapan bi reklam, güzel de olmuş bence. umarım malzeme kalitesi de güzel olur da 5 deki gibi sorunlar yaşatmaz.
  • Aralıkta gelecekse son günü gelsin.Çifte kutlama yapsın millette.Havai fişekli felan.
  • Eti çikolata reklamına benzemiş gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün tanıtımı ve reklamın bir ürünün satışını nasıl etkilediğinin en güzel örneği apple bence...

• İğrenç

• 5c nin her rengi için ayrı konu istiyoruz.
  • ne tuhaf insansiniz her gun burda iphone reklami gormekten midem bulandi

• bu sefer boyası soyuluyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Zıplayan fil

Oh mis gibi beleş reklam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.